PDA

View Full Version : ''FM15 Memory Warning'' hatası

ksklee
21.Nisan.2015, 10:46
Arkadaşlar bir süredir yeni oyun açmak istediğimde ''FM15 Memory Warning'' hatası alıyorum ve oyundan atılıyorum.Daha önce bu hatayı alan var mı yada çözen biri varsa yardımcı olursanız sevinirim

BaGa TaRKaN
21.Nisan.2015, 11:57
Bu Hata Genel İtibariyle Isınma Sorunu Yaşayan Bilgisayarlarda Ram'in Fazla Kullanıldığı Durumlarda Ortaya Çıkıyor.

Çözümü: Yardımcı Programlarla Ram'e Yük Edebilecek Çalışmaları Durdurmak Ondan Sonra Oyunu ve Steam'i Temiz Bir Şekilde Silip (Oyunla İlgili Hiçbir Şey Kalmayacak Şekilde) Yeniden Kurup Öyle Kurtulabilirsiniz.

Bir de Isınma Sorunu Yaşayan Bilgisayarlarda Mümkün Olduğunca Oyun Oynarken Birden Fazla Program v.s Açmayın.

ksklee
21.Nisan.2015, 12:46
Bu Hata Genel İtibariyle Isınma Sorunu Yaşayan Bilgisayarlarda Ram'in Fazla Kullanıldığı Durumlarda Ortaya Çıkıyor.

Çözümü: Yardımcı Programlarla Ram'e Yük Edebilecek Çalışmaları Durdurmak Ondan Sonra Oyunu ve Steam'i Temiz Bir Şekilde Silip (Oyunla İlgili Hiçbir Şey Kalmayacak Şekilde) Yeniden Kurup Öyle Kurtulabilirsiniz.

Bir de Isınma Sorunu Yaşayan Bilgisayarlarda Mümkün Olduğunca Oyun Oynarken Birden Fazla Program v.s Açmayın.

İlgin için teşekkür ederim aslında ısınma problemi sorunlarıyla daha önce karşılaşmamıştım.Ama sorunun RAM olabileceğini düşünüyorum.RAM'e yük edebilecek çalışmaları durduracak yardımcı program nedir? Tavsiye edeceğin birşey var mı?

BaGa TaRKaN
21.Nisan.2015, 12:50
Cleaner vb. Şeyler İşini Görebilir.

haykirish
25.Nisan.2015, 16:44
Hocam Sanal Disk boyutunu büyült düzelir.