PDA

View Full Version : Fm 2015 Liderler Tablosu Sorunu

mutur
30.Mayıs.2015, 11:37
Şuan Excelsior takımını yönetiyorum 6. sezona gireceğim ama liderler tablosunda eski kariyerim olan Sociedad kariyerim gözüküyor daha birde onur tablosunda avrupa başarılarım gözükmüyor 2 defa ŞL kupasını aldım mesela bu sorunun çözümünü bilen var mı ??

Ali Hikmet
30.Mayıs.2015, 12:08
.dbc içeren herhangi bir yama kariyerinizde varsa ondan olabilir. Sadece Martin odegaard düzeltmesi veya medya paketi (editör dataya giren kulüp isimleri düzeltme yaması) dahil...

(Not: sadece edt-lnc dosyalarıyla oynamak sorun yaratmıyor)

mutur
30.Mayıs.2015, 12:12
.dbc içeren herhangi bir yama kariyerinizde varsa ondan olabilir. Sadece Martin odegaard düzeltmesi veya medya paketi (editör dataya giren kulüp isimleri düzeltme yaması) dahil...

(Not: sadece edt-lnc dosyalarıyla oynamak sorun yaratmıyor)

Kendim fantezi lig yaması yapmıştım bu kariyere başlarken editör data da kalmış sonradan sildim gerçi de bu sorunu düzeltmek için yeni kariyer mi açmak gerekiyor

Ali Hikmet
30.Mayıs.2015, 12:44
yamaları silin steam kullanıyorsanız oyun önbelliğinin bütünlüğünü doğrula deyip yapabilirsiniz.

mutur
30.Mayıs.2015, 12:51
yamaları silin steam kullanıyorsanız oyun önbelliğinin bütünlüğünü doğrula deyip yapabilirsiniz.

Sağol hocam

mutur
30.Mayıs.2015, 18:16

Malesef olmadı başka birşeyden kaynaklı olabilir mi