PDA

View Full Version : Türkiye Liglerindeki Saçmalık!

Papi44
02.Haziran.2015, 17:14
Uzun zamandır oyunu oynamıyordum,Memleketimin takımını aldım 2.ligden başladım biraz çekişmeli biraz heyecanlı geçti daha sonra PTT 1.Lig'e yükseldim ilk sezonumda direkt şampiyon olarak Süper Lig'e yükseldim. İnanın ben böyle bir rezalet görmedim arkadaş Ligte ilk devreyi Galatasarayın önünde tek mağlubiyetle 9 puan farkla kapattım yahu . Üç büyükler dışında ki takımlara karşı tek kale oynuyorum resmen 30 şutla bitirdiğim maçım var inanamıyorum böyle bir şey olduğuna halbuki o kadar ahım şahım transferlerde yapmadım insan galibiyetten sıkılır mı? Evet ben sıkıldım ve bir dahada Türkiye Liginden takım almayacağım şu ligin artık seviyesi biraz yükselsin her sene böyle oluyor oynayasım kalmadı inanın ki.

Adana Demirspor
02.Haziran.2015, 18:32
Türkiye ligi bi süreden sonra çekilmez hale geliyor. Sen güzel transferler yaparken GS,BJK,FB salakca adam alabiliyor. Hatta transfer yapmadan sezonu kapatan bile var.

Galatasaray gitmiş Muslera varken yabancı kaleci almış,onuda kadroya dahi almıyor. İsmi cismi belirsiz topcular gelip gidiyor.

Birde ne kadar başarılı olsanda TR liginde para olmayınca istedigin adamları alamıyosun.

Kısacası TR liginden uzak durmak gerek oyundan zevk almak istiyorsak.

Danger90
02.Haziran.2015, 20:23
2014 e laf atarken bu sene en rezalet oyunlrardan biri daha çıktı korsan kullanmayayım belki güzel şeyler olur diye 3 senedir satın alıyorum oyunu ama her sene beni iyiden iyiye soğutuyolar yapay zeka desen yapay zeka değil bir ton saçmalık bakalım seneye böyle saçmalıklarla basitliklerle doldurmazlar umarım tekel olmak adamları bir hayli rahatlatmış