PDA

View Full Version : [FM 15] TSI Yaz Transfer Yaması (Yabancı Kuralı & Fikstür ve Numara Bug'ına Çözüm)

Pages : 1 [2]

antiochia
20.Eylül.2015, 15:04
Elinize sağlık kardeş..Ben küçük liglerle ilgilendiğimden belki bir ara denerim..Ellerin ve gözlerin dert görmesin

emrejt
20.Eylül.2015, 15:12
Eline emeğine sağlık kardeşim yamayı şimdi indirdim oynamak için sabırsızlanıyorum eğer yamayla ilgili gözüme çarpan bir şey olursa geri dönüt verir yardımcı olmaya çalışırım :)

Nedvedmania
20.Eylül.2015, 15:19
Ellerine, çabana sağlık :)

badwolfxv
20.Eylül.2015, 15:24
Eyvallah :)

emrejt
20.Eylül.2015, 15:32
Kardeşim Trabzonspor'da Avraam Papadopoulos yine kadroda gözüküyor ve Aytaç Kara Eskişehir'de gözüküyor acaba bu bir tek bende mi böyle?

Nocna Mora
20.Eylül.2015, 20:33
Kardeşim Trabzonspor'da Avraam Papadopoulos yine kadroda gözüküyor ve Aytaç Kara Eskişehir'de gözüküyor acaba bu bir tek bende mi böyle?

Yamayı aktif edememişsiniz. Belgelerim > Sports Interactive > FM 2015 > editor data içine atın çıkan dosyayı. Daha sonra yeni oyuna başlarken ÖZEL'e tıklayarak yamayi secip devam edin.

Nocna Mora
20.Eylül.2015, 20:34
Elinize sağlık kardeş..Ben küçük liglerle ilgilendiğimden belki bir ara denerim..Ellerin ve gözlerin dert görmesin

Ellerine, çabana sağlık :)

Ellerine sağlık hocam.:)

Rica ederim arkadaşlar. Kariyerleri görmek icin sabırsızlanıyorum forumda :)

tumer_zeus
20.Eylül.2015, 23:12
Eline, yüreğine sağlık arkadaşım. Sayende güzel bir kariyer yapacağım.

Nocna Mora
20.Eylül.2015, 23:13
Eline, yüreğine sağlık arkadaşım. Sayende güzel bir kariyer yapacağım.

Rica ederim. Bekliyorum kariyeri :)

Vieri
20.Eylül.2015, 23:30
Ellerine sağlık güzel bir çalışma ve büyük emek var.

Nocna Mora
20.Eylül.2015, 23:37
Ellerine sağlık güzel bir çalışma ve büyük emek var.

Teşekkür ederim. :)

Ayrıca link ilk mesaja eklendi.

okartal
21.Eylül.2015, 00:52
Öncelikle çok başarılı bir yama olmuş fakat serbest oyunculara dikkat edilmemiş sanırım örneğin Nicolita serbest başlıyor ama FC Vitorul takımında oynuyor transfermarkt a göre

arded07
21.Eylül.2015, 01:36
Teşekkür ederim. :)

Ayrıca link ilk mesaja eklendi.

İtalya ligi ile ilgili bi problem var 18 den fazla kişi seçilebiliyor resmi maçta yani yedek oyuncu sayısı 7 den fazla her maçta kurallara göre 12 yedek oyuncudan 3 ü değiştirilebilir yazıyor

Nocna Mora
21.Eylül.2015, 03:09
Öncelikle çok başarılı bir yama olmuş fakat serbest oyunculara dikkat edilmemiş sanırım örneğin Nicolita serbest başlıyor ama FC Vitorul takımında oynuyor transfermarkt a göre

Söyledigim liglerin dışındaki transferleri yapmadım. :/ Eğer kayda değer, göze çarpan serbest oyuncular varsa, buradan belirtirseniz eklerim bir sonraki versiyon için. Yani isteyenler için.

Nocna Mora
21.Eylül.2015, 03:11
İtalya ligi ile ilgili bi problem var 18 den fazla kişi seçilebiliyor resmi maçta yani yedek oyuncu sayısı 7 den fazla her maçta kurallara göre 12 yedek oyuncudan 3 ü değiştirilebilir yazıyor

İtalya Futbol Federasyonu (FIGC) Başkanı Maurizio Beretta, Serie A'da, kupa maçlarında ve genç kategori maçlarında 12 yedek oyuncu bulundurulması gereken yeni kuralı onayladı.
İtalya Futbol Federasyonu (FIGC) Başkanı Maurizio Beretta, yeni sezondan itibaren İtalyan kulüplerinin toplamda 23 kşilik takım kadorsu ile mücadele edeceğini duyurdu. Buna göre Serie A'da artık kulüpler 12 yedek oyuncu sahaya çıkarabilecek.

Bu kural Coppa Italia, Supercoppa Italiana ve Serie A maçları ile beraber genç kategorilerin oynadığı maçlarda geçerli olacak.

18 kişilik maç kadrosunun yeterli olduğunu düşünen Roma Teknik Direktörü Zdanek Zeman ise, "Benim için çok büyük bir değişiklik olmaz." dedi. Zeman, "Gereksiz. 18 oyuncu kesinlikle yeterli olur." ifadelerini kullandı.

Oyunun yazılımıyla alakalı ve doğru. :)

laressa
21.Eylül.2015, 03:11
Simdi hocam v2 v3 v4 v5 hepsini indirmemiz gerekiyo mu yoksa sadece v5 indircez ben sadece v5 indirdim ve hatalari var. Galatasarayin aldigi alman oyuncu 10 agustos 2014 kadar cezali yani 1 ay arda turanda ise cezali gozukuyo ama ne zamana kadar oldugu yazmiyo cevaplarsan sevinirim

Nocna Mora
21.Eylül.2015, 03:23
Simdi hocam v2 v3 v4 v5 hepsini indirmemiz gerekiyo mu yoksa sadece v5 indircez ben sadece v5 indirdim ve hatalari var. Galatasarayin aldigi alman oyuncu 10 agustos 2014 kadar cezali yani 1 ay arda turanda ise cezali gozukuyo ama ne zamana kadar oldugu yazmiyo cevaplarsan sevinirim

Selamlar. Yalnızca v5 indirmeniz yeterli olacaktır.

Bahsettiginiz hatalar mevcut değil. Hatta şimdi tekrar kariyer açıyorum kontrol etmek için. Yamayı tek başına kullanmanızı öneriyorum, başka yamalarla çakışmalar olabilir ve bu da bahsettiginiz hatalara sebebiyet verebilir.

laressa
21.Eylül.2015, 03:31
Selamlar. Yalnızca v5 indirmeniz yeterli olacaktır.

Bahsettiginiz hatalar mevcut değil. Hatta şimdi tekrar kariyer açıyorum kontrol etmek için. Yamayı tek başına kullanmanızı öneriyorum, başka yamalarla çakışmalar olabilir ve bu da bahsettiginiz hatalara sebebiyet verebilir.

Hocam baska yama kullanmiyorum. Yani anlam veremedim hala ayni. 15.3.2 guncellemeler farkli olabilir bu yuzden olabilir mi hocam peki

Nocna Mora
21.Eylül.2015, 03:33
Hocam baska yama kullanmiyorum. Yani anlam veremedim hala ayni. 15.3.2 guncellemeler farkli olabilir bu yuzden olabilir mi hocam peki

15.3.2 ile yaptım yamayı. Şimdi kontrol ettim. Tarih yazmıyor oyun içinde evet fakat Arda ve Grosskreutz'da 1/1/2015'e kadar cezalılar. Grosskreutz'un 10/8/2014 yazan tarihi tatilde olması. Tatil yapıyor biraz. :) Kulübe geç katılma durumu.

Bir sıkıntı yok yani.

laressa
21.Eylül.2015, 03:43
15.3.2 ile yaptım yamayı. Şimdi kontrol ettim. Tarih yazmıyor oyun içinde evet fakat Arda ve Grosskreutz'da 1/1/2015'e kadar cezalılar. Grosskreutz'un 10/8/2014 yazan tarihi tatilde olması. Tatil yapıyor biraz. :) Kulübe geç katılma durumu.

Bir sıkıntı yok yani.

Eyv hocam adamsin valla adamsin :D ohbe sonunda simdi baska bi yama kullaniyodum arda turan 30 agustos 2016ya kadar cezaliydi sinir olmustum. ins dahada basarili yamalar yaparsin :D bende zamaninda fm 2012 yamasi yapmistim fm editor falan hergun oyuncu gonder kural ekle falan zor is allah yardimcin olsun :D

Nocna Mora
21.Eylül.2015, 03:58
Eyv hocam adamsin valla adamsin :D ohbe sonunda simdi baska bi yama kullaniyodum arda turan 30 agustos 2016ya kadar cezaliydi sinir olmustum. ins dahada basarili yamalar yaparsin :D bende zamaninda fm 2012 yamasi yapmistim fm editor falan hergun oyuncu gonder kural ekle falan zor is allah yardimcin olsun :D

Teşekkür ederim. :) Yamayı denedikten sonra yorumlarınızı beklerim tekrardan. Forumda kariyeri de görmek isterim acikcasi :)

emrejt
21.Eylül.2015, 09:49
Yamayı aktif edememişsiniz. Belgelerim > Sports Interactive > FM 2015 > editor data içine atın çıkan dosyayı. Daha sonra yeni oyuna başlarken ÖZEL'e tıklayarak yamayi secip devam edin.

Tamam kardeşim bende aynı şekilde açtım yeni oyunu zaten yamayı aktif etmemiş olsam Marko Marin, Douglas falan takımda olmazdı yeni transferlerin hepsi var ama Avraam Papadopoulos ve Emre Güral takımda gözüküyor, Aytaç Kara Eskişehir'de gözüküyor. Yamayı yükleyen arkadaşlar Trabzonspor ile kariyer açıp bir denerse sevinirim eğer sadece bende böyleyse sorunu bulmaya çalışayım çünkü başka yama da kullanmıyorum. Bu arada bunlar ufak detaylar tabi yama çok güzel olmuş emeğinize sağlık.

Nocna Mora
21.Eylül.2015, 12:03
Tamam kardeşim bende aynı şekilde açtım yeni oyunu zaten yamayı aktif etmemiş olsam Marko Marin, Douglas falan takımda olmazdı yeni transferlerin hepsi var ama Avraam Papadopoulos ve Emre Güral takımda gözüküyor, Aytaç Kara Eskişehir'de gözüküyor. Yamayı yükleyen arkadaşlar Trabzonspor ile kariyer açıp bir denerse sevinirim eğer sadece bende böyleyse sorunu bulmaya çalışayım çünkü başka yama da kullanmıyorum. Bu arada bunlar ufak detaylar tabi yama çok güzel olmuş emeğinize sağlık.

Başka yama ile çakışma durumu olabilir. Editör data klasörünün içini komple boşaltıp sadece bu yamayı atıp öyle deneyin bir de. Çünkü dediğim gibi böyle bir problem yok. Ya da oyun versiyonunuz eger farklıysa bu nedenle de bir problem olabilir. Yama 15.3.2 uyumludur. 15.3.2 versiyonu olması lazım oyununuzun en iyi performans icin.

http://i.hizliresim.com/mzYOB1.png

http://i.hizliresim.com/EqaGo8.png

kuatemok
21.Eylül.2015, 14:58
Hocam ellerine sağlık, indirip uzun süre sonra bi kariyeri başlıyorum şimdi. :)

Nocna Mora
21.Eylül.2015, 15:23
Hocam ellerine sağlık, indirip uzun süre sonra bi kariyeri başlıyorum şimdi. :)

Teşekkür ederim. Umarım beğenirsiniz :)

kuatemok
21.Eylül.2015, 17:59
http://images.akamai.steamusercontent.com/ugc/427070261333560471/06511014A6B2BEAF8B83B5EED6ADD4ABDB80D327/Çok sakat var. :))

Nocna Mora
21.Eylül.2015, 19:05
http://images.akamai.steamusercontent.com/ugc/427070261333560471/06511014A6B2BEAF8B83B5EED6ADD4ABDB80D327/
Çok sakat var. :))

Yamayla alakası yok hocam bunun :) Şahsen iyi hocalar ve doğru antrenman programı uygulamanız lazım ki sakatlık olmasın. Açtığım bütün kariyerlerde seneyi maksimum 2 sakatlıkla bitiriyorum.

Nocna Mora
21.Eylül.2015, 19:57
Arkadaşlar v6 için oyunu çeşitlendirme ve güzelleştirme planlarım var.

- Oyuncu menajerleri (Ahmet Bulut, Mendes vb.)
- Serie B, Ligue 2 transferleri, hoca değişiklikler, son şampiyonlar, düşenler çıkanlar.

Eğer yapmamı istediğiniz takımlar, ligler varsa elimden geldigince yapmaya calisirim.

antiochia
21.Eylül.2015, 20:31
Arkadaşlar v6 için oyunu çeşitlendirme ve güzelleştirme planlarım var.

- Oyuncu menajerleri (Ahmet Bulut, Mendes vb.)
- Serie B, Ligue 2 transferleri, hoca değişiklikler, son şampiyonlar, düşenler çıkanlar.

Eğer yapmamı istediğiniz takımlar, ligler varsa elimden geldigince yapmaya calisirim.

Benim istediğim var çok ama çok zor kardeş.(Slovenya,Sırbistan,Hırvatistan,Bosna,Polon ya,Bulgaristan,ROmanya,İsveç,Çek Cumhuriyeti) :)

Nocna Mora
21.Eylül.2015, 21:56
Benim istediğim var çok ama çok zor kardeş.(Slovenya,Sırbistan,Hırvatistan,Bosna,Polon ya,Bulgaristan,ROmanya,İsveç,Çek Cumhuriyeti) :)

Yapmaya calisirim. :)

emrejt
22.Eylül.2015, 14:25
Başka yama ile çakışma durumu olabilir. Editör data klasörünün içini komple boşaltıp sadece bu yamayı atıp öyle deneyin bir de. Çünkü dediğim gibi böyle bir problem yok. Ya da oyun versiyonunuz eger farklıysa bu nedenle de bir problem olabilir. Yama 15.3.2 uyumludur. 15.3.2 versiyonu olması lazım oyununuzun en iyi performans icin.

http://i.hizliresim.com/mzYOB1.png

http://i.hizliresim.com/EqaGo8.png

Editör data boş başka yamayla çakışmıyor o zaman versiyon farkından kaynaklanıyordur teşekkür ederim :)

Nocna Mora
22.Eylül.2015, 14:44
Editör data boş başka yamayla çakışmıyor o zaman versiyon farkından kaynaklanıyordur teşekkür ederim :)

Evet bir kaç arkadaşla daha konuştum. Versiyon farkından dolayı oluyor. En iyi performans için 15.3.2 olması lazım. :)

laressa
23.Eylül.2015, 18:32
hocam aslında brezilya ve arjantinin transferleri olsa güzel olur :D

Nocna Mora
23.Eylül.2015, 23:17
hocam aslında brezilya ve arjantinin transferleri olsa güzel olur :D

Yapabilirim :)

arded07
24.Eylül.2015, 02:08
Merhaba uzun süredir V5 oynuyorum pek foruma bakamadım :) Azerbaycan ve diğer küçük ligleri de ekleyebilirmisin farklı kariyer açısından güzel olur Hindistan ligi mesela :) yada arap ligleri v6 için ha bu arada Yamaya gelirsek fenerbahçe 2019 da uefa şampiyonu oluyor galatasaray 2022 de şampiyonlar ligi final maçında yeniliyor yama çok güzel olmuş gerçi galatasaray çok Bala geldi oralara ama olsun :) Göztepe şampiyon oldu bu arada gayet keyifli bir lig olmuş transfer yapıyor takımlarımız oyuncu satıyor çok eğlenceli ha bide fantezi databasesi yapsan mesela ab uyruklu yabancı sayılmasa alt Liglere kadar V5 in üstüne V5.1 fantezi gibi :) emeğine sağlık çok güzel olmuş ha bide ozan tufan 40 milyona satıldı şaştım kaldım :)

Nocna Mora
24.Eylül.2015, 12:12
Merhaba uzun süredir V5 oynuyorum pek foruma bakamadım :) Azerbaycan ve diğer küçük ligleri de ekleyebilirmisin farklı kariyer açısından güzel olur Hindistan ligi mesela :) yada arap ligleri v6 için ha bu arada Yamaya gelirsek fenerbahçe 2019 da uefa şampiyonu oluyor galatasaray 2022 de şampiyonlar ligi final maçında yeniliyor yama çok güzel olmuş gerçi galatasaray çok Bala geldi oralara ama olsun :) Göztepe şampiyon oldu bu arada gayet keyifli bir lig olmuş transfer yapıyor takımlarımız oyuncu satıyor çok eğlenceli ha bide fantezi databasesi yapsan mesela ab uyruklu yabancı sayılmasa alt Liglere kadar V5 in üstüne V5.1 fantezi gibi :) emeğine sağlık çok güzel olmuş ha bide ozan tufan 40 milyona satıldı şaştım kaldım :)

Beğenmenize sevindim :) Diğer ligleri ekleme konusunda pek bilgim yok ama araştıracagım, deneme yanılma yöntemiyle bir bakacağım. Tam kavramadan yanlış bir iş yapmak istemem.

Söylediginiz AB vb. fantezi yamalarını yapabilirim. Güzel olabilir. Fakat önceligim v6 için ligue 2, serie b, arjantin ve brezilya liglerinin transferlerini tamamlamak ve oyuncu menajerlerini oyuna aktarmak. v6'dan sonra dediginiz v6.1 AB yamasını yapabilirim.

krasafcik
26.Eylül.2015, 16:32
Teşekkürler yama için. Nocna Mora

Zahmet olmaz ise Türkiye Süper Amatör Ligini nasıl açarım yardımcı olabilir misin.

Nocna Mora
26.Eylül.2015, 19:57
Teşekkürler yama için. @Nocna Mora (http://forum.turksportal.net/vb/members/nocna-mora.html)

Zahmet olmaz ise Türkiye Süper Amatör Ligini nasıl açarım yardımcı olabilir misin.

Oyunu kurarken Bal ı en düsük lig olarak seçerseniz aktif olacaktir lig:)

erpeker1907
26.Eylül.2015, 22:51
her şey için teşekkürler daha önce de söylemiştim ama kariyerlere başlayınca bir daha teşekkür etmek istedim bayramda keyifle oynama şansına sahip olduğum için. liverpool ile kariyer açtım sturridge 14 ay sakat. dikkat etmemiştim ama bugün baktım gerçek hayatta gol atmış acaba oyun tarihinden ötürü olabilir mi hiç benden başka dikkatini çeken oldu mu

Nocna Mora
29.Eylül.2015, 12:27
her şey için teşekkürler daha önce de söylemiştim ama kariyerlere başlayınca bir daha teşekkür etmek istedim bayramda keyifle oynama şansına sahip olduğum için. liverpool ile kariyer açtım sturridge 14 ay sakat. dikkat etmemiştim ama bugün baktım gerçek hayatta gol atmış acaba oyun tarihinden ötürü olabilir mi hiç benden başka dikkatini çeken oldu mu

Klavye hatası olmuş. Benim hatam, kusura bakmayın.

33avci33
29.Eylül.2015, 13:05
Eline emeğine sağlık kardeş gerçekten harika bir çalışma olmuş. Ben Galatasaray ile kariyer açtım gözüme çarpan 2 hata var; Veysel Sarı hala kadroda görünüyor ve Hamit Altıntop'un 21 ay sürecek sakatlığı.

http://i.hizliresim.com/ZJg2Ao.png (http://hizliresim.com/ZJg2Ao)
http://i.hizliresim.com/1rmj25.png (http://hizliresim.com/1rmj25)

Nocna Mora
30.Eylül.2015, 16:16
Eline emeğine sağlık kardeş gerçekten harika bir çalışma olmuş. Ben Galatasaray ile kariyer açtım gözüme çarpan 2 hata var; Veysel Sarı hala kadroda görünüyor ve Hamit Altıntop'un 21 ay sürecek sakatlığı.

http://i.hizliresim.com/ZJg2Ao.png (http://hizliresim.com/ZJg2Ao)
http://i.hizliresim.com/1rmj25.png (http://hizliresim.com/1rmj25)

Begenmenize sevindim.. :)

Hamit'in sakatlığını bende bugün oynadıgım kariyerimde farkettim. Müzmin sakat oldugundan cok sıkıntı olacagını sanmıyorum :P Ama düzelttim bir sonraki versiyon için. Veysel Sarı ile ilgili bir problem yok; Kasımpaşa'da. Versiyon farkından ötürü Galatasaray'da gözükmüş olabilir sizde.

Nedvedmania
30.Eylül.2015, 22:05
Çok takip edemedim de FM 15 için kayıtlı oyun editörü var mı Taylan ? Şu Hamitin sakatlığı kötü bir olay cidden :)

BaGa TaRKaN
01.Ekim.2015, 00:20
Çok takip edemedim de FM 15 için kayıtlı oyun editörü var mı Taylan ? Şu Hamitin sakatlığı kötü bir olay cidden :)

Var Tabi ki, FMScout'da Bulabilirsin. Ama Tavsiye Etmem Açıkçası Çünkü Gerçekçiliği Bozan Bir Editor

Nocna Mora
01.Ekim.2015, 00:49

Evet. Fmscout'ta olması lazım Baga'nın dediği gibi.

badwolfxv
01.Ekim.2015, 20:59
Hocam yeni versiyon gelecekse -Yunus Malli milli takım tercihi Türkiye :)

-Arda Turan milli takıma aldım kırmızıyla kayıtsız yazıyor. Sanırım sezon ortasına kadar takımında oynayamaması ile ilgili yaptığın düzenlemeyle alakalı. Sezon ortasında düzelir mi?

Nocna Mora
02.Ekim.2015, 02:42
Hocam yeni versiyon gelecekse -Yunus Malli milli takım tercihi Türkiye :)

-Arda Turan milli takıma aldım kırmızıyla kayıtsız yazıyor. Sanırım sezon ortasına kadar takımında oynayamaması ile ilgili yaptığın düzenlemeyle alakalı. Sezon ortasında düzelir mi?

- Yeni versiyon yapmayı düşünüyorum. +5000 civarı değişiklik ile son halini verip sonra keyiflice oynamak gibi. Su an Denayer, Semih, Jose, Kjaer vb. futbolcuları izledikce yansıtıyorum oyuna.

Öyle yazmasına rağmen oynayabiliyor olması lazım milli maçlarda. Aynı anda bir de kulüp yönettigin icin, transfer edebilme ihtimalinden ötürü öyle yazıyor olmalı diye düşünüyorum. Seçilemiyorsa eğer cezanın şeklini degistirmem gerekecek.

arded07
02.Ekim.2015, 12:22
- Yeni versiyon yapmayı düşünüyorum. +5000 civarı değişiklik ile son halini verip sonra keyiflice oynamak gibi. Su an Denayer, Semih, Jose, Kjaer vb. futbolcuları izledikce yansıtıyorum oyuna.

Öyle yazmasına rağmen oynayabiliyor olması lazım milli maçlarda. Aynı anda bir de kulüp yönettigin icin, transfer edebilme ihtimalinden ötürü öyle yazıyor olmalı diye düşünüyorum. Seçilemiyorsa eğer cezanın şeklini degistirmem gerekecek.

Merhaba kardeşim senden fantezi modu için bi istekte bulunmak istiyorum; barcelona b gibi 5 büyüklerin takımlarını bal ligine koyabilirmisin ben biraz editörden denedim ama barcelona gibi olmadı :(
Yaman içi diğer ligler konusunda bir aşama kaydedilebildi mi ör: azerbeycan ligi arap ligi gibi
Diğer bi konuya daha deyinmek istiyorum yamada dikkatimi çeken bi kaç şey var örneğin 2040 yılına kadar geldim ama ülkemiz takımları stadyum yapma veya taraftar sayılarında artış, antreman ve diğer alt yapı gelişimini gerçekleştirmiyor. Bu direk oyunun yazımıyla alakalı olan bi şey mi?
Yamaya tekrar dönücek olursak kasımpaşa çok güçleniyor anlam veremediğim bi şekilde :/

Nocna Mora
02.Ekim.2015, 17:17
Evet oyunun yazılımıyla ilgili ne yazık ki. Benim bi kariyerimde şanliurfa cok gelismisti. Yapay zekaya bagli tamamen o.

Ayrıca ülkeler arasi genc takimlar farkli formatta olabiliyor. Barcelona b ayri bir kulüp. Bizim ülkemizde ise altyapi takimlari seklinde oluyor. Lig statüsü ile alakali.

Yama icin sadece bugün 2000 civari degisiklik yaptim. Serie b nin transferlerini tamamliyorum ve burada belirttiginiz hatalari düzeltiyorum. Arda, hamit, sturridge gibi gibi.. Oyuncu menajerlerini de oyuna ekleyecegim. Daha sonra fantezi yaması olabilir mi bakariz oylama yapip :)

arded07
02.Ekim.2015, 18:50
fantezi modunda bizim güçlü olan takımlarıda bal ligine entegre etme durumunuda yapabilirmisin?

bu azerbeycan ve diğer ülke ligleri durumu ne oldu :)

Nocna Mora
03.Ekim.2015, 02:42
fantezi modunda bizim güçlü olan takımlarıda bal ligine entegre etme durumunuda yapabilirmisin?

bu azerbeycan ve diğer ülke ligleri durumu ne oldu :)

Halen Serie B üzerinde calisiyorum. Hayatımda gördügüm en zorlu liglerden biri sanırım transferleri acısından. :D Hele bi Avrupa liglerinde eksikleri tamamlayalim; neler yapılabilecegine bakarız birlikte. :)

Nocna Mora
05.Ekim.2015, 05:05
Gözümden kacan transferler olmus TSL, PTT 1. Lig ve Serie A'da onları hallediyorum 2 gündür. Aynı zamanda takimların kaptanlarını, oyuncuların degisen pozisyonlarını -Güray Vural gibi- ayarlıyorum. v6'da daha oturaklı olacak herşey. Zaten son olur diye düşünüyorum.

arded07
11.Ekim.2015, 16:26
Gözümden kacan transferler olmus TSL, PTT 1. Lig ve Serie A'da onları hallediyorum 2 gündür. Aynı zamanda takimların kaptanlarını, oyuncuların degisen pozisyonlarını -Güray Vural gibi- ayarlıyorum. v6'da daha oturaklı olacak herşey. Zaten son olur diye düşünüyorum.
Bi ben mi bekliyorum yeni yama ve fantezi databasesini

badwolfxv
11.Ekim.2015, 17:06

Sadece milli takımı aldım
http://i.hizliresim.com/48LAMQ.png (http://hizliresim.com/48LAMQ)

Nocna Mora
11.Ekim.2015, 21:49
Sadece milli takımı aldım
http://i.hizliresim.com/48LAMQ.png (http://hizliresim.com/48LAMQ)

v6 'da düzelttim.

Bi ben mi bekliyorum yeni yama ve fantezi databasesini

1-2 güne bitirmis olacagim. Kendimde bekliyorum oynamak icin :n:

Ketchaup
11.Ekim.2015, 22:04
öncelikle emeğine sağlık.

bizim türk oyuncuları biraz fazla bufflamışsın gibi geldi bana, avrupa'nın dört bi yanında topçularımız yardırıyor valla :)

bi de sorum olacak oyuna 2015'den başlama şansımız var mı bu data ile ? kiralıklar, ayarlanmış şampiyonluklar vs sıkıntı olabiliyor çünkü. (sıkıntı derken gerçekçilik açısından)

Nocna Mora
11.Ekim.2015, 22:31
öncelikle emeğine sağlık.

bizim türk oyuncuları biraz fazla bufflamışsın gibi geldi bana, avrupa'nın dört bi yanında topçularımız yardırıyor valla :)

bi de sorum olacak oyuna 2015'den başlama şansımız var mı bu data ile ? kiralıklar, ayarlanmış şampiyonluklar vs sıkıntı olabiliyor çünkü. (sıkıntı derken gerçekçilik açısından)

2015'den başlatma sansımız yok ne yazık ki hiç bir yamayı. Kiralıklar, ayarlanıs sampiyonluklar konusunda sıkıntı yok; hepsi ayarlanmıs durumda.

Cok fazla buffladığımı düşünmüyorum. İyi taktikle, iyi sonuclar alırsanız iyi satışlar yapabiliyorsunuz sadece. Gerçekte de böyle zaten. Beşiktaş'ın bu sene sattıgı Atınc gibi, Burak'a gelen teklif gibi. Ekstra teklifler gelmiyor.

Ketchaup
11.Ekim.2015, 23:29
yok yok ayarlamışsın detaylıca eyv da ben onu demiyorum.

şöyle anlatmaya çalışayım; şu an ogc nice ile kariyer yapıyorum. örneğin valentin eysseric senin yamada 2017'ye kadar st ettiene'de kiralık (http://imgim.com/7888inciz3412267.jpg) ama transfermarkt (http://www.transfermarkt.com.tr/valentin-eysseric/profil/spieler/126687)dan bakıyorum 2016'ya kadar kiralık. oyun 2014'den başlayınca kiradan dönmesini 3 sezon bekledim, o yüzden oyunu 2015ten başlatabiliyor muyuz diye sordum. bilmem anlatabildim mi sıkıntımı belki de ben yanlış bakıyorum olaya :)

Nocna Mora
12.Ekim.2015, 03:09
yok yok ayarlamışsın detaylıca eyv da ben onu demiyorum.

şöyle anlatmaya çalışayım; şu an ogc nice ile kariyer yapıyorum. örneğin valentin eysseric senin yamada 2017'ye kadar st ettiene'de kiralık (http://imgim.com/7888inciz3412267.jpg) ama transfermarkt (http://www.transfermarkt.com.tr/valentin-eysseric/profil/spieler/126687)dan bakıyorum 2016'ya kadar kiralık. oyun 2014'den başlayınca kiradan dönmesini 3 sezon bekledim, o yüzden oyunu 2015ten başlatabiliyor muyuz diye sordum. bilmem anlatabildim mi sıkıntımı belki de ben yanlış bakıyorum olaya :)

Anladım. Ufak bir hata olmuş. Düzelttim.

Vankoff
14.Ekim.2015, 22:53
Öncelikle teşekkürler bu güzel yama için . v6 tam olarak ne zaman çıkacak acaba ?

Nocna Mora
15.Ekim.2015, 01:49
Öncelikle teşekkürler bu güzel yama için . v6 tam olarak ne zaman çıkacak acaba ?

Yarın gece olarak planlıyorum bir aksilik olmaz ise.

obivan_kenobi
18.Ekim.2015, 01:11
Yama için teşekür ederim 4.sezondayım ilk sezon Uefa Avrupa ligi finali Beşiktaş Fenerbahçe :) Milli takım seçmelerinde çift pasaportlu oyuncular milli takıma seçilemiyo.Oyunun kendi hatası galiba ama bir çok oyuncu sözleşme yenilenmeden serbest kalıyo boştayken bile senelerce kimse almıyo

Nocna Mora
18.Ekim.2015, 03:49
Yama için teşekür ederim 4.sezondayım ilk sezon Uefa Avrupa ligi finali Beşiktaş Fenerbahçe :) Milli takım seçmelerinde çift pasaportlu oyuncular milli takıma seçilemiyo.Oyunun kendi hatası galiba ama bir çok oyuncu sözleşme yenilenmeden serbest kalıyo boştayken bile senelerce kimse almıyo

Avrupa ligi finali biraz degisik olmus :) Milli takımda çift pasaportlular aksine secilebiliyor. Öbür bahsettiginiz yamayla alakasız tamamen.

Oyun versiyonunuz yamanınki ile uyumlu olmayabilir bazı noktalarda sıkıntılar yaratabilir, milli takıma oyuncuyu alamama gibi.

obivan_kenobi
18.Ekim.2015, 09:03
oyunum 15.3.2 versiyon milli takım havuzuna alınabiliyor ama takıma çagıramıyorum

http://steamcommunity.com/profiles/76561198075567559/screenshots/#scrollTop=0

Ekran görüntüsü eklemeyi bilmiyorum o yüzden anlatamadım

arded07
18.Ekim.2015, 10:10
Ben fantezi modunu bekliyorum ama ne zaman gelir :) bu arada V5 güzel olmuş 1 sezon oynayabildim

Nocna Mora
18.Ekim.2015, 16:51
oyunum 15.3.2 versiyon milli takım havuzuna alınabiliyor ama takıma çagıramıyorum

http://steamcommunity.com/profiles/76561198075567559/screenshots/#scrollTop=0

Ekran görüntüsü eklemeyi bilmiyorum o yüzden anlatamadım

Oyuncunun kendisi mi kabul etmiyor ? İkna etmeniz gerekli. Yamayla alakalı değil. Alınabiliyor çift vatandaşlığı olanlarda.

Ben fantezi modunu bekliyorum ama ne zaman gelir :) bu arada V5 güzel olmuş 1 sezon oynayabildim

v6 efsane olmuş durumda. Bu aksam yayınlayacagım. Fantezi mod olarak nasıl bir şey istediginizi söylerseniz üstüne yapabilirim hemen.

arded07
18.Ekim.2015, 19:24
Lig popülerliği Sponsorluklar iyi durumda stadlar gelişmiş alt yapı iyi ab uyruk gibi özellikler olması güzel olur yani benim hoşuma gider misal bursa dan 30m a oyuncu satılması veya bursanın 10m oyuncu alması

Nocna Mora
19.Ekim.2015, 02:37
Lig popülerliği Sponsorluklar iyi durumda stadlar gelişmiş alt yapı iyi ab uyruk gibi özellikler olması güzel olur yani benim hoşuma gider misal bursa dan 30m a oyuncu satılması veya bursanın 10m oyuncu alması

Yapılabilir tabii fakat hepsi iyi oranda gelistirilmis durumda zaten. O tarz satışlar falan oluyor yeni halinde yamanın. Reputarionlar düzenlendi cünkü

arded07
19.Ekim.2015, 11:42
AB uyruk olabilir ülkede bir de merak ettiğim bi konu var örneğin Madrid i aldım alt yapımda Çinli oyuncu Bulgar çıkabiliyor ama bende sadece Türk bunu nasıl yapabiliriz ve Azerbaycan gibi ligleri de Yamaya ekleme durumu vardı o nasıl oldu

arded07
19.Ekim.2015, 11:43
Bir de aklıma gelen Çin ve Arap ligleri bizden yüksek paralara gerçekte olduğu gibi oyuncu alsa güzel olur :)

Nocna Mora
19.Ekim.2015, 18:31
AB uyruk olabilir ülkede bir de merak ettiğim bi konu var örneğin Madrid i aldım alt yapımda Çinli oyuncu Bulgar çıkabiliyor ama bende sadece Türk bunu nasıl yapabiliriz ve Azerbaycan gibi ligleri de Yamaya ekleme durumu vardı o nasıl oldu

Turkiye altyapilarindan yabanci oyuncu olayini yapmak pek mumkun degil. Reputationla ya da kulup gozlemcilik bilgisi ile alakali olabilir. Emin degilim neden oldugundan.

Bir de aklıma gelen Çin ve Arap ligleri bizden yüksek paralara gerçekte olduğu gibi oyuncu alsa güzel olur :)

Cin ve Arap liglerinin tum baskanlarini mevcut yama da sugar daddy olarak ayarladim zaten. Eger almak isterlerse alacaklardir, paralari var. Ligleri acip deneyebilirsiniz.

Islerimden oturu yamaya son halini veremedim. 55.000 degisikligi gecmis durumdayiz. FM 15 icin cok guzel bir calisma oldu. FM 16 icinde yazin bir benzerini yapmayi dusunuyorum.

Vankoff
19.Ekim.2015, 22:52
Hocam sıkboğaz etmek istemiyorum sizi ne zaman çıkacak diye sorup ama cidden sabırsızlanıyorum :)

arded07
20.Ekim.2015, 00:24
Istek varrrrr :)
Yamaya Azerbaycan ve Kazakistan ligi eklenmesi

Ve yabancı oyuncu kaç yaşında olursa olsun örneğin 15-16 imzayı atınca gelsin

Türkiye deki büyük klüplerin ücretsiz oyuncu gönderip alacağı anadoludan paf takımlar

Ülkedeki takımların biraz daha alt yapısının gelişmesi

Nocna Mora
20.Ekim.2015, 02:11
Hocam sıkboğaz etmek istemiyorum sizi ne zaman çıkacak diye sorup ama cidden sabırsızlanıyorum :)

Çarşamba akşamı son halini verip cıkaracağım artık. Bende oynamak istiyorum acıkcası. Cok güzel oldu cünkü. :D

Istek varrrrr :)
Yamaya Azerbaycan ve Kazakistan ligi eklenmesi

Ve yabancı oyuncu kaç yaşında olursa olsun örneğin 15-16 imzayı atınca gelsin

Türkiye deki büyük klüplerin ücretsiz oyuncu gönderip alacağı anadoludan paf takımlar

Ülkedeki takımların biraz daha alt yapısının gelişmesi

Oyuncunun imzayı atınca gelmesi durumu oyunun yazılımıyla alakalı tamamen. Acıkca söylemek gerekirse bahsettiginiz ligler oyunda mevcut nasıl aktif edilecegini bilmiyorum fakat ögrenebilirim. Benim yamayla aynı anda kullanılabilecek database'ler vardır eminim ki. Türkiye kulüplerindeki bu ilişkiler de yamaya girildi. Altınordu - Bilbao arasındaki kardeş kulüplük olayı dahil. Ülkedeki takımların altyapılarının da genc oyuncu cıkarma kaltiesini arttırdım v6 için. Biraz daha iyi gençler görebilmek için. :)

arded07
20.Ekim.2015, 14:25
O dediğini nasıl yapıcaz dediğim Liglerle entegre etmeyi?

Pilot anlaşmasından kastım örneğin bal liginde galatasaray paf takımının olması yönetim ve gelir olarak galatasaray a Bağlı örneğin oyuncu satıyor para bize geliyor veya oyuncu alıyor bu gibi bi şey nasıl yapabiliriz ingilizcem biraz olsa forumlara sorcam ama yok :( veya Salzburg gibi bi takım olsa yani yabancı lig de bizim klübe ait bi bakabilirmisin yıllardır aklıma ama yapamıyorum kısmet olmuyor

arded07
20.Ekim.2015, 14:35
Galatasaray 3 yıl için 55 milyona Dumankaya ile anlaştı

Nocna Mora
20.Ekim.2015, 23:57
O dediğini nasıl yapıcaz dediğim Liglerle entegre etmeyi?

Pilot anlaşmasından kastım örneğin bal liginde galatasaray paf takımının olması yönetim ve gelir olarak galatasaray a Bağlı örneğin oyuncu satıyor para bize geliyor veya oyuncu alıyor bu gibi bi şey nasıl yapabiliriz ingilizcem biraz olsa forumlara sorcam ama yok :( veya Salzburg gibi bi takım olsa yani yabancı lig de bizim klübe ait bi bakabilirmisin yıllardır aklıma ama yapamıyorum kısmet olmuyor

Bahsettigin durum Türkiye liginde mevcut değil ne yazık ki. Statü farkı var. u21 ligini kullanıyoruz biz. İspanya da ise 2. takım olayı var mesela başka ligde oluyor takımların 2. takımları. Komple statüyü degistirmek gerekir. Alt liglerde zaten bos yer yok. Gerçek takımları silip, yerlerine beşiktaş'ın galatasaray'ın 2. takımlarını koymak gerekir. Çok fazla iş ister. Bahsettiginiz statü İspanya'da, Hollanda'da ve bazı diger liglerde var. Yabancı kulüp ile ortaklık iliskisi de oyunda ilerledikce kardeş kulübünüz cok güzel kıyaklar yapabiliyor. Yabancıysa özellikle.

Galatasaray 3 yıl için 55 milyona Dumankaya ile anlaştı

Ekledim bunu da. :)

arded07
21.Ekim.2015, 00:15
Eğer bi gün boşluğun olursa fantezi ligi için bunu yaparsan çok mutlu olurum :) birde yunus Gülnar var galatasaray alt yapısında geleceğin yeteneği ve en önemlisi ibrahim demirdağ ortalığı kavuruyor real teklifte bulundu bu 2 sine bi bakarsan sevinirim

Nocna Mora
21.Ekim.2015, 00:31
Eğer bi gün boşluğun olursa fantezi ligi için bunu yaparsan çok mutlu olurum :) birde yunus Gülnar var galatasaray alt yapısında geleceğin yeteneği ve en önemlisi ibrahim demirdağ ortalığı kavuruyor real teklifte bulundu bu 2 sine bi bakarsan sevinirim

II. takımları yaratmak ve oyuncuları tek tek onlara aktarmak ve bu takımları bir lige yerlestirmek ? -gerçek takımları silerek- biraz sacma olmaz mı ki. Zaten u21 bizlerin kontrolünde. Ayrı bir takım olması sizin kontrolünüzden cıkaracaktır paf takımın kontrolünü. İspanya liginden deneyebilirsiniz demek istedigimi. Yamayı cıkardıktan sonra Azerbeycan gibi ligleri aktif etmek için databaselere bakacagım yabancı forumlardan ve paylasacagım burada. :)

İbrahim Demirağ'ı ekledim. Yunus Gülnar hakkında ise pek bir bilgiye rastlamadım. Sıradan bir oyuncu gibi geldi bana.

arded07
21.Ekim.2015, 01:30
Ibrahim de iş görür :)

Nedvedmania
21.Ekim.2015, 13:27
Başkan şu Giovinco'nun da özelliklerinde artış yaparsan iyi olur :) 35 maçta 22 gol 15 asist, ek olarak tekniği süperleşti, Milli takımda da verdiği paslar, + asist vs...

He birde mesafe tanımadan attığı frikik golleri de var. Milli maçta da frikikleri o kullandı, direkten döndü.

Bu da burda bulunsun :)

https://www.youtube.com/watch?v=iyYVhoPr-Ts

Nocna Mora
21.Ekim.2015, 19:27
Başkan şu Giovinco'nun da özelliklerinde artış yaparsan iyi olur :) 35 maçta 22 gol 15 asist, ek olarak tekniği süperleşti, Milli takımda da verdiği paslar, + asist vs...

He birde mesafe tanımadan attığı frikik golleri de var. Milli maçta da frikikleri o kullandı, direkten döndü.

Bu da burda bulunsun :)

https://www.youtube.com/watch?v=iyYVhoPr-Ts

Yapıyorum :)

Vankoff
22.Ekim.2015, 22:04
Beklemedeyiz :)

arded07
22.Ekim.2015, 23:26
bekliyorummmm vira bismillah :))

Nocna Mora
23.Ekim.2015, 00:31
Selamlar, an itibariyle Azerbaycan ligini ekledim yamaya istek üzerine. Son rütuşları yapıyorum şimdi İspanya 2. liginde. Var mı eklememi istediginiz özel bir şey. Özel mesajla falan yazabilirsiniz. Son güncelleme olacak cünkü.

Vankoff
23.Ekim.2015, 00:46
Şahsen benim yok hocam eksik falan olursa kendim düzenlerim :)

arded07
23.Ekim.2015, 00:48
italya d açabilirsen parma yönetmek keyifli olur, açamasanda sorun yok gönder gelsin yamayı hemen yeni kariyer açalım :))

Nocna Mora
23.Ekim.2015, 01:38
italya d açabilirsen parma yönetmek keyifli olur, açamasanda sorun yok gönder gelsin yamayı hemen yeni kariyer açalım :))

Biraz baktım bulamadım. Hollanda 2'yi yapmaya gerek var mı sizce ?

Vankoff
23.Ekim.2015, 01:42
Şurada oynayacağımız 1 ay hocam ve o süreçte kimsenin Hollanda 2 yi önemseyeceğini düşünmüyorum.

arded07
23.Ekim.2015, 01:48
yapma boş ver :)

Nocna Mora
23.Ekim.2015, 02:26
Tamamdır. Birazdan yayınlıyorum.

Nocna Mora
23.Ekim.2015, 04:40
v6 Değişiklikler;
v5'ten bu yana 10.000, toplamda +55.000 değişiklik

v5'e ek olarak;

- İbrahim Demirbağ, Volkan Pala, Batuhan Ergün, Emre Tosun, Erdi Güncan, Jeff Reine-Adelaide, Ismael Bennacer, Mohamed El Ouriachi, Yassin Fortuna, Dayot Upamecano gibi genç oyuncular oyuna eklendi.

- 'Rusya Premier Lig, Ligue 1, Ligue 2, Serie A, Serie B, EPL, Championship, TSL, PTT 1.lig, Bundesliga 1-2, Hollanda Premier Lig, La Liga, Liga Adelante, Portekiz Premier Lig, Belçika Premier Lig' liglerindeki takımların BÜTÜN GENÇ ve RESERV takımlarının transferleri yapıldı.

- Azerbaycan ligi oyuna eklendi.

- Oyuncu profilleri gerçeğe uygun hale getirildi.

- Son transferler, menajer değişiklikleri vb. yapıldı.

- Ligue 2 ve Serie B transferleri yapıldı.

- Parma seçilebilmesi için Arezzo'nun yerine Serie C'ye yükseltildi.

- pr0'nun oyuncu temsilcileri dosyasıda .rar'a eklenmiştir. Yamayla uyumludur, birlikte kullanabilirsiniz. (pr0'dan izin alınmıştır.)

NOT: YAMA 15.3.2 uyumludur. Diğer versiyonlarda tam çalışmayabilir.
]

v6 DOWNLOAD LİNKİ (http://s6.dosya.tc/server3/55l7ya/TSISummerUpdate2015v6_byTT.zip.html)

(http://s6.dosya.tc/server3/55l7ya/TSISummerUpdate2015v6_byTT.zip.html)
FM 16 çıkmadan oynamak için harika bir yama oldu açıkcası. Herkese iyi oyunlar dilerim. Ne kadar cok kişiye ulaştırırsanız o kadar çok mutlu olurum. :)

Vankoff
23.Ekim.2015, 11:56
Sağ olasın hocam şu yeni eklediğin elemanların facelerini oyuna eklemeye çalışacağım halledersem buradan paylaşırım :)

Nocna Mora
23.Ekim.2015, 14:35
Sağ olasın hocam şu yeni eklediğin elemanların facelerini oyuna eklemeye çalışacağım halledersem buradan paylaşırım :)

Template olduktan sonra tüm oyuncuların fotografları eklenebilir oyuna :)

Vankoff
23.Ekim.2015, 14:48
Ayarladım hocam ama template ile falan uğraşmadım pek :) iş görür dersen paylaşayım birazdan

Vankoff
23.Ekim.2015, 15:22
Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı (http://www.dosya.tc/server4/6adqxs/face.rar.html) 37 tane oyuncunun yüzlerini oyuna uygun şekilde ayarladım ama template falan yok :) Bu arada df 11 megapack kurulu olanlara editlediğim config dosyasını atabilirim . Yada dilerseniz xml copy editor ile ayarlayabilirsiniz configi :)

Nocna Mora
23.Ekim.2015, 22:32
Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı (http://www.dosya.tc/server4/6adqxs/face.rar.html) 37 tane oyuncunun yüzlerini oyuna uygun şekilde ayarladım ama template falan yok :) Bu arada df 11 megapack kurulu olanlara editlediğim config dosyasını atabilirim . Yada dilerseniz xml copy editor ile ayarlayabilirsiniz configi :)

Şahsen ben kullanıyorum. Yollarsan sevinirim... :)

Vankoff
23.Ekim.2015, 22:40
Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı (http://s3.dosya.tc/server5/siuond/config.rar.html) buyur hocam :) Yalnız df11'in config dosyası üzerine yaptığım için bazı oyuncularda yüz görünmüyor :( Tekrar ve tekrar denememe rağmen düzelmedi bende dayanamayıp açtım kariyeri :) Cimbomla ligde 6 da 6 , şampiyonlar liginde 2 de 2 gidiyoruz :)

Nocna Mora
23.Ekim.2015, 23:41
Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı (http://s3.dosya.tc/server5/siuond/config.rar.html) buyur hocam :) Yalnız df11'in config dosyası üzerine yaptığım için bazı oyuncularda yüz görünmüyor :( Tekrar ve tekrar denememe rağmen düzelmedi bende dayanamayıp açtım kariyeri :) Cimbomla ligde 6 da 6 , şampiyonlar liginde 2 de 2 gidiyoruz :)

Eline sağlık. Yamadan memnunsunuzdur umarım.. :) v7 için yabancı forumlardan istek geliyor fakat pc'im çökmüş durumda. Ne yapacagım bilmiyorum :)

Vankoff
23.Ekim.2015, 23:47
Çok güzel hocam yama elinize sağlık. Aslında bende yapmıştım böyle bir yama ama ca/pa ları ayarlarken istemeden de olsa torpil geçebiliyordum bazı oyunculara o yüzden kendimi veremiyordum oyuna. Sen çok hakkaniyetli davranmışsın bu konuda :)

antiochia
24.Ekim.2015, 00:12
Elelrin dert görmesin kardeş..FM 2016 demosu gibi oldu(bir ara Vanilya ve çilek vardı)..

Nocna Mora
24.Ekim.2015, 08:58
Elelrin dert görmesin kardeş..FM 2016 demosu gibi oldu(bir ara Vanilya ve çilek vardı)..

Hatirliyorum o günleri :) Beğenmenize sevindim.

Çok güzel hocam yama elinize sağlık. Aslında bende yapmıştım böyle bir yama ama ca/pa ları ayarlarken istemeden de olsa torpil geçebiliyordum bazı oyunculara o yüzden kendimi veremiyordum oyuna. Sen çok hakkaniyetli davranmışsın bu konuda :)

İyi oyunlar dilerim. Şahsen ben her yeni FM serisinde olduğu gibi FM 16'nın da kendine gelmesini ve fiyatının düşmesini bekleyeceğim. Şubat ayında ki indirimde 10-20 liraya alıp, son güncellemesi ile başlayacağım. FM 15 şu ana kadar yapılan en iyi maç motoruna sahipti. Bu yama sayesinde FM 16 kadrolarıyla oynamış olacağız hepimiz. Ve bu kadar detaylısı da yok hiç bir yerde.. :)

antiochia
24.Ekim.2015, 11:59
Yalnız kardeş Belçika liginde şampiyon Club Brugge gözüküyor...Geçen sene Gent şampiyon olmuştu.

badwolfxv
24.Ekim.2015, 17:25
tebrikler. yine harika bir çalışma:yildiz:

Nocna Mora
25.Ekim.2015, 01:42
Yalnız kardeş Belçika liginde şampiyon Club Brugge gözüküyor...Geçen sene Gent şampiyon olmuştu.

https://it.wikipedia.org/wiki/Division_I_2014-2015

:)

Nocna Mora
25.Ekim.2015, 01:43
tebrikler. yine harika bir çalışma:yildiz:

İyi oyunlar :)

ferdiozan
25.Ekim.2015, 16:14
Play-off scudetto kısmına bakarsan Gent önde

Nocna Mora
25.Ekim.2015, 16:36
Play-off scudetto kısmına bakarsan Gent önde

Oyunda play-off winner kısmı boştu, o nedenle dikkat etmedim bende. Bilgisayarıma format atmakla ugrasıyorum su günlerde yeni bilgisayar aldıgımda düzeltirim. Tesekkür ederim bilgi icin :)

tumer_zeus
27.Ekim.2015, 14:36
FM 2016'yı 100 TL gördükten sonra sayende kış transfer döneminden sonra almaya karar verdim. Eline, emeğine sağlık tekrar.

Nocna Mora
27.Ekim.2015, 22:53
FM 2016'yı 100 TL gördükten sonra sayende kış transfer döneminden sonra almaya karar verdim. Eline, emeğine sağlık tekrar.

Teşekkür ederim, iyi oyunlar :)

Nocna Mora
29.Ekim.2015, 17:09
Daha fazla düzenleme yapmayacağım FM 16 çıktıgı için. Oyunun fiyatının ucuzlamasını bekleyenler ve ya memnun kalmayanlar olursa bu yamayı kullanabilirler :)

iboibil
11.Kasım.2015, 01:47
hocam eline emeğine sağlık, gerçekten harika bir yama, biraz deneyip de yazayım dedim, sakaryaspor'u 3. ligden aldım, aşama aşama sonunda süper lige çıkardım. ptt 1. ligdeyken şansımın da yardımı ile ziraat kupasında finale çıktım ve galatasaray'a yenildim, gs ligi şampiyon bitirip cl'ye gitmeye hak kazandı ama ben avrupa ligine gidemedim :(

bir de daha önce yazılmış mı bilmiyorum bulamadım ama kupa formatı gerçekle aynı değil.

kusuruma bakma eleştirmek değil amacım, düzeltmek. tekrar emeğine sağlık, hakkını helal et.

v6 Değişiklikler;
v5'ten bu yana 10.000, toplamda +55.000 değişiklik

v5'e ek olarak;

- İbrahim Demirbağ, Volkan Pala, Batuhan Ergün, Emre Tosun, Erdi Güncan, Jeff Reine-Adelaide, Ismael Bennacer, Mohamed El Ouriachi, Yassin Fortuna, Dayot Upamecano gibi genç oyuncular oyuna eklendi.

- 'Rusya Premier Lig, Ligue 1, Ligue 2, Serie A, Serie B, EPL, Championship, TSL, PTT 1.lig, Bundesliga 1-2, Hollanda Premier Lig, La Liga, Liga Adelante, Portekiz Premier Lig, Belçika Premier Lig' liglerindeki takımların BÜTÜN GENÇ ve RESERV takımlarının transferleri yapıldı.

- Azerbaycan ligi oyuna eklendi.

- Oyuncu profilleri gerçeğe uygun hale getirildi.

- Son transferler, menajer değişiklikleri vb. yapıldı.

- Ligue 2 ve Serie B transferleri yapıldı.

- Parma seçilebilmesi için Arezzo'nun yerine Serie C'ye yükseltildi.

- pr0'nun oyuncu temsilcileri dosyasıda .rar'a eklenmiştir. Yamayla uyumludur, birlikte kullanabilirsiniz. (pr0'dan izin alınmıştır.)

NOT: YAMA 15.3.2 uyumludur. Diğer versiyonlarda tam çalışmayabilir.
]

v6 DOWNLOAD LİNKİ (http://s6.dosya.tc/server3/55l7ya/TSISummerUpdate2015v6_byTT.zip.html)

(http://s6.dosya.tc/server3/55l7ya/TSISummerUpdate2015v6_byTT.zip.html)
FM 16 çıkmadan oynamak için harika bir yama oldu açıkcası. Herkese iyi oyunlar dilerim. Ne kadar cok kişiye ulaştırırsanız o kadar çok mutlu olurum. :)

Nocna Mora
11.Kasım.2015, 01:55
hocam eline emeğine sağlık, gerçekten harika bir yama, biraz deneyip de yazayım dedim, sakaryaspor'u 3. ligden aldım, aşama aşama sonunda süper lige çıkardım. ptt 1. ligdeyken şansımın da yardımı ile ziraat kupasında finale çıktım ve galatasaray'a yenildim, gs ligi şampiyon bitirip cl'ye gitmeye hak kazandı ama ben avrupa ligine gidemedim :(

bir de daha önce yazılmış mı bilmiyorum bulamadım ama kupa formatı gerçekle aynı değil.

kusuruma bakma eleştirmek değil amacım, düzeltmek. tekrar emeğine sağlık, hakkını helal et.

Helal olsun ne demek. Kupa formatını elimden geldigince düzeltmeye çalıştım.

Ayrıca Avrupa Ligi'ne katılması gerekiyor kupa finalistinin neden olmadığı hakkında fikrim yok. Ülke puanımız düşmüş olabilir kariyerinizde, 1 sıra gerileyince takım sayımız azalıyor çünkü. Bununla alakalı olabilir.

Ben de bir kariyer yapıyorum şu an. Oldukça gerçekçi oldu. Beğenmenize sevindim.

Nocna Mora
18.Aralık.2015, 22:31
abderg http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=124342

Kurulum için bu link size yardımcı olacaktır :)

ugurgng
12.Kasım.2016, 15:40
beyler fm 15 için 16-17 sezon yaz transfer yaması varmıdır ben buradan v4 v5 v6 yapınca kariyer açınca ülkeler yasaklanıyor bilgi verirmisiniz acil lütfen

canardic
12.Haziran.2017, 14:35
v6 download linki patlamış anlaşılan, elinde v6 linki olan varsa hayrına salarsa makbule geçer arkadaşlar.

Nocna Mora
11.Kasım.2017, 14:51
v6 linki yenilendi.