PDA

View Full Version : Turnstyle Skin (FM 2006)

Nocna Mora
23.Eylül.2015, 12:18
http://www.crimson-net.org/scarlet/manu1-4forest.jpg

Efsane skin. Nostalji severler için köşede bulunsun :)

İNDİR (http://dosya.turksportal.net/index.php?id=Turn06.rar)

*Dosya, uzun bir araştırmanın sonucunda bulunmuştur. Lütfen izinsiz paylaşmayınız.

alexalexalex
03.Kasım.2015, 00:56
Ağlamamak için kendimi zor tuttum :(

Nocna Mora
03.Kasım.2015, 07:58
Ağlamamak için kendimi zor tuttum :(

Oynayanlar vardır belki de hala :D

alexalexalex
04.Kasım.2015, 01:59
Oynayanlar vardır belki de hala :D

valla 10 sene öncesinin futbolcuları, organizasyonları ile oynamak her ne kadar üşendirici olsada fm2006 efsane bi oyundur ya. saf, temiz haliyle fm. belkide geçmişi hatırladığımızda duygulandıgımız için böyle geliyor bilemiyorum. bu oyun ya da fm2007 olması lazım, yüklerken sıkıntı çıkıyordu yeni kullanıcı falan açmak zorundaydık pc için. hey gidi.

neyse, temayı yedekledim nostalji yapasım geldiğinde kuracağım teşekkürler. :)

Nocna Mora
04.Kasım.2015, 02:09
valla 10 sene öncesinin futbolcuları, organizasyonları ile oynamak her ne kadar üşendirici olsada fm2006 efsane bi oyundur ya. saf, temiz haliyle fm. belkide geçmişi hatırladığımızda duygulandıgımız için böyle geliyor bilemiyorum. bu oyun ya da fm2007 olması lazım, yüklerken sıkıntı çıkıyordu yeni kullanıcı falan açmak zorundaydık pc için. hey gidi.

Rica ederim. Baya zamanımı aldı temayı bulmak. :)

dgny85
04.Kasım.2015, 21:57

fm 2007 idi o :) yüklerken klavye ve dil ayarlarını ingilizce yapmak gerekiyordu. uğraştırıyordu epey. o yüzden birçok kişi o seriyi teğet geçmişti. hâlâ severek 2006 oynuyorum, benim için en önemli özelliği detayın çok olmaması :) zira artık üniv. zamanlarındaki gibi çok boş vakit yok alışkanlıklar da kolay kolay değişmiyor. yeni serileri de oynadım ama 2006'nın yerini hiçbiri tutmadı, tutamadı :)

CanrY
06.Şubat.2016, 03:16
eyvallah sağolasın indiriyorum, oyun da iniyor :D nostalji yapmak istedim TPS FOOT premier lig introsu aklıma geldi gece gece dayanamadım:D