PDA

View Full Version : FM 16 ilk izlenimler

Pages : 1 [2]

Vankoff
19.Kasım.2015, 23:37
Eski serilerde beni en çok delirten şey oynamayan oyuncuların takımı karıştırmasıydı. Sanırım bu seride bu durum tamamen aşılmış. Bilal ve Yasin bu konuda sıkıntı çıkarttı iyi tamam gidin dedim caydılar :) Normalde takım arkadaşlarının bana cephe alması gerekirken Bilal ve Yasin'e cephe aldılar , buda sanırım o bölgede oynayan oyuncular arasındaki rekabetten kaynaklanıyor. İkisini de 1 er maçta sonradan aldım oyuna ve hemen mutlu oldular.

akorkmaz
20.Kasım.2015, 14:16
Arkadaşlar merhaba. Bir sorum var. Bu oyuncu özellikleri örneğin 12-18, 11-16 gibi gösteriyor. Kafamı allak bullak ediyor bu durum. Yeni mi geldi bu? 2012'den beri oynamıyordum açıkçası :) Yanlış hatırlamıyorsam "Oyuncu özelliklerini gizle" diye seçenek vardı eskiden ve bunu deaktif edince tam profillerini görebiliyorduk oyuncunun. Ayrıca oyuncu profil ekranları eski oyunlarda ki gibi olanları gördüm. Yaşı maşı ıvırı zıvırı oyuncunun fotoğrafının altında yazan yer hani. Bu temayla mı alakalı bi durum?

aytekin79
20.Kasım.2015, 14:56
Arkadaşlar merhaba. Bir sorum var. Bu oyuncu özellikleri örneğin 12-18, 11-16 gibi gösteriyor. Kafamı allak bullak ediyor bu durum. Yeni mi geldi bu? 2012'den beri oynamıyordum açıkçası :) Yanlış hatırlamıyorsam "Oyuncu özelliklerini gizle" diye seçenek vardı eskiden ve bunu deaktif edince tam profillerini görebiliyorduk oyuncunun. Ayrıca oyuncu profil ekranları eski oyunlarda ki gibi olanları gördüm. Yaşı maşı ıvırı zıvırı oyuncunun fotoğrafının altında yazan yer hani. Bu temayla mı alakalı bi durum?

11-16 ,12-18 diye belirtilen özellikler gözlemci tam bilgisi olmadığında çıkar. Oyuncunun o aralıkta bir değer aldığını söyler gözlemci. Yeni bir oyun kurarken eskiden olduğu gibi oyuncu özellikleri gizlenmesi seçeneği hala vardır.

Ketchaup
21.Kasım.2015, 07:40
transfer ekranında gezerken oyuncunun profilini açıyorum, geri dönünce kaydırma çubuğu listenin en üstüne geri dönüyor. var mıdır bi çözümü ?

La BruJiTa
23.Kasım.2015, 19:51
yahu şu son dakika gollerinden gına geldi artık be. kaç zamandır şu sorunu çözmediler. bu golleri deplasmanda yememi cidden sorun etmem ama çok baskılı oynadığım bir rakibe karşı kendi evimde üstelikte neredeyse elle tutulur hiç bir güçlü yanları yokken son dakike içinde hele hele serbest vuruş kullanıp ceza sahasına orta açarlarsa KESİN yiyorsun golü..bu yapımcı adamlar buna bir çözüm bulamıyor mu yoksa bulmak için çaba harcamaya gerek duymuyorlar mı?

bahadirkilic
24.Kasım.2015, 09:59
yahu şu son dakika gollerinden gına geldi artık be. kaç zamandır şu sorunu çözmediler. bu golleri deplasmanda yememi cidden sorun etmem ama çok baskılı oynadığım bir rakibe karşı kendi evimde üstelikte neredeyse elle tutulur hiç bir güçlü yanları yokken son dakike içinde hele hele serbest vuruş kullanıp ceza sahasına orta açarlarsa KESİN yiyorsun golü..bu yapımcı adamlar buna bir çözüm bulamıyor mu yoksa bulmak için çaba harcamaya gerek duymuyorlar mı?

dostum bende çok nadir oluyor son dakika golü enteresan. defansında uzun boylu ve zıplama , kafa vuruşu iyi olan adamları seçersen iyi olur . duran top ayarlarında gözden kaçırdığın birşey olabilir bir boşluk varsa rakip oraya yükleniyordur

akorkmaz
24.Kasım.2015, 12:12
11-16 ,12-18 diye belirtilen özellikler gözlemci tam bilgisi olmadığında çıkar. Oyuncunun o aralıkta bir değer aldığını söyler gözlemci. Yeni bir oyun kurarken eskiden olduğu gibi oyuncu özellikleri gizlenmesi seçeneği hala vardır.

Hocam cevabın için teşekkür ederim. Fakat ben şu oyuncunun tam özelliklerini gösterme seçeneğini bulamadım hala? Tercihlerde göremedim öyle bir tıklama yeri. Ben çalıştığım için çok fazla vakit ayıramıyorum oyuna gözlemci falan. Zaten fm scoutu bekliyorum bir yandan da. Böyle 11-16 gibi değilde direk 15 veya 18 gibi görmek istiyorum. Sanırım anladınız demek istediğimi.

GicaHagi
24.Kasım.2015, 14:00
Hocam cevabın için teşekkür ederim. Fakat ben şu oyuncunun tam özelliklerini gösterme seçeneğini bulamadım hala? Tercihlerde göremedim öyle bir tıklama yeri. Ben çalıştığım için çok fazla vakit ayıramıyorum oyuna gözlemci falan. Zaten fm scoutu bekliyorum bir yandan da. Böyle 11-16 gibi değilde direk 15 veya 18 gibi görmek istiyorum. Sanırım anladınız demek istediğimi.

Yeni oyun acman lazim görmek icin.Ligleri sectikten sonra Gelismis seceneklere tikla. Orada sagdan ikincide "Oyuncu özellikleri gizlenmesin" secenegini aktif et böylelikle özellikleri direk görürsün.

akorkmaz
24.Kasım.2015, 15:23
Yeni oyun acman lazim görmek icin.Ligleri sectikten sonra Gelismis seceneklere tikla. Orada sagdan ikincide "Oyuncu özellikleri gizlenmesin" secenegini aktif et böylelikle özellikleri direk görürsün.

Teşekkür ederim hocam.

mmllhh
24.Kasım.2015, 16:27
Trabzon'un kadrosundan şuan itibariyle giden oyuncular oldu. Yeni sezon açtığımızda giden oyuncuları Kasım ayı içerisinde serbest kalacak şekilde görebilecek miyiz? Böyle bir güncelleme gelir mi?
(Devre arası transferleri yamasından önce tabi ki.)

Ralph
25.Kasım.2015, 21:02
Yahu bu nedir? Tamam yabancı alamıyordur belki Altınordu ama Meksika nedir:D

http://i.hizliresim.com/7XYGEY.png (http://hizliresim.com/7XYGEY)

Vankoff
25.Kasım.2015, 22:50
Trabzon'un kadrosundan şuan itibariyle giden oyuncular oldu. Yeni sezon açtığımızda giden oyuncuları Kasım ayı içerisinde serbest kalacak şekilde görebilecek miyiz? Böyle bir güncelleme gelir mi?
(Devre arası transferleri yamasından önce tabi ki.)

Ben yaptım hocam atayım istersen ama oyuna başlar başlamaz serbestler. Yeni teknik direktörleri de ayarladım.

aytekin79
27.Kasım.2015, 23:43
Oyunda wonderkid diye nitelendirdiğimiz gençler sizce de çok fazla değil mi ? Oyunda ilk kez bu kadar ilerlediğimden (2. sezon ortası ) bunu daha iyi gördüm. Bir de yetenekli bir kadro kurmak çok da zor değil gibi :)

kapalicarsi
29.Kasım.2015, 13:56
Messi ve Ronaldo sizinde dikkatinizi çektimi hiç bir zaman insanüstü yani normal yaşamlarındaki istatistiğe ulaşamıyorlar oyunda ben bi kez zevk için Barca yı alıp denemiştim 7-8 maçta Messi 20 golü geçmişti. yıllardır dikkat ederim ikiside 15/16 golde bitiriyor sezonu

burc ugur
01.Aralık.2015, 01:20
Arkadaşlar bilmiyorum "eğer bu bir sorunsa tabi" sizde de oluyor mu?

1.Türk takımları ne Avrupa Şampiyonası Elemelerinde ne UEFA Şampiyonlar Ligi Elemeler ve Gruplarında ne de UEFA Avrupa Ligi Eleme ve Grup Maçlarında "genel" olarak bakarsak başarı sağlayamıyor kendi yönettiğim takımda dahil olmak üzere köy takımlarına yeniliyorlar nedense??

Eğer bu sorun database ile alakalı ise Turksportal Türkiye Araştırma Ekibinin Sports Interactive verdiği yanlış raporlar sonrası böyle olduğunun kanatindeyim..Yani bu sorunun sebebi o zaman Turksportaldır diyebiliriz ve düzeltilmesi için yeni updatede bilgilendirme yapılması gerekir diye düşünüyorum.

2.sorun ise Süper Lig maçlarında galibiyet alınca 1.5 1.3 1.7 milyon tl galibiyet parası kazanıyoruz bence çok saçma kupa finali değil ki bu normal lig maçı..Federasyon takımlara galibiyet alınca bu kadar paramı veriyor ki hayır bence düzeltilmesi lazım.

Bana bu konu hakkında bir geri dönüş yaparsanız sevinirim.

nostalgia
01.Aralık.2015, 01:28
burc ugur

Galibiyet primi doğrudur. Yayın gelirlerinin bir bölümü prim olarak dağıtılmakta.

burc ugur
01.Aralık.2015, 01:55
@burc ugur (http://forum.turksportal.net/vb/members/burc-ugur.html)

Galibiyet primi doğrudur. Yayın gelirlerinin bir bölümü prim olarak dağıtılmakta.

bence çok saçma ne yani gerçekte diyelim fenerbahçe - trabzonsporu bugün 2-0 yendi mesela tff 1 milyon tl ya da daha fazla para mı veriyor ki galibiyet aldığı için? ya da şöyle diyeyim yayın gelirlerinin bir bölümü diyorsun bu her hafta neden 1 trilyon pardon 1 milyon ya da üstü şeklinde? o zaman şöyle ele alalım fb - ts yi yendi tff ve lig tv yayın geliriyle beraber fb bu hafta milyon tl galibeyet ve yayın geliri ücreti mi alacak bence böyle bir şey yok lütfen uydurmayalım !!

bu arada Türk takımları yenilgi sorununa bir cevabı olan varsa bekliyorum...

nostalgia
01.Aralık.2015, 02:52
bence çok saçma ne yani gerçekte diyelim fenerbahçe - trabzonsporu bugün 2-0 yendi mesela tff 1 milyon tl ya da daha fazla para mı veriyor ki galibiyet aldığı için? ya da şöyle diyeyim yayın gelirlerinin bir bölümü diyorsun bu her hafta neden 1 trilyon pardon 1 milyon ya da üstü şeklinde? o zaman şöyle ele alalım fb - ts yi yendi tff ve lig tv yayın geliriyle beraber fb bu hafta milyon tl galibeyet ve yayın geliri ücreti mi alacak bence böyle bir şey yok lütfen uydurmayalım !!

bu arada Türk takımları yenilgi sorununa bir cevabı olan varsa bekliyorum...

Dostum neden uydurayım. Araştırmadan saçma ithamlarda bulunma. Googleden çok basit bir araştırma ile cevap bulabilirsin.

''Türkiye Futbol Federasyonu ( TFF (http://www.bugun.com.tr/etiket/tff)), Süper lig takımlarına dağıttığı performans prim (http://www.bugun.com.tr/etiket/prim)lerine yeni sezon öncesinde zam yaptı. TFF (http://www.bugun.com.tr/etiket/tff) yönetimi, 1 milyon 200 bin liragalibiyet (http://www.bugun.com.tr/etiket/galibiyet) prim (http://www.bugun.com.tr/etiket/prim)ini 1 milyon 300 bin liraya çıkardı. Beraberlikte alınacak rakam ise 600 bin liradan 650 bin liraya yükseltildi.''

nessus
06.Aralık.2015, 22:24
oyuna hiç update çıkmıyor mu yahu? her sene patchler yüzünden oyunu bırkaıyorum diye bu kez satın almakta acele etmedim fakat sitede hiç güncelleme haberi görmüyorum?

aytekin79
06.Aralık.2015, 22:38
oyuna hiç update çıkmıyor mu yahu? her sene patchler yüzünden oyunu bırkaıyorum diye bu kez satın almakta acele etmedim fakat sitede hiç güncelleme haberi görmüyorum?

Güncelleme yok henüz.

Crazycat
08.Aralık.2015, 19:22
Penaltılar ile sıkıntısı olan var mı? Robin Van Persie'nin attığı üç penaltının ikisini rakip kaleci kurtardı.

Matteo Ferrari
14.Aralık.2015, 18:12
2.sezonun sonlarına doğru oyun acayip kasmaya başladı. 6-7 lig açık ve büyük db seçili. acaba hızlandırmanın bir yolu var mı?

aytekin79
14.Aralık.2015, 20:31
Penaltılar ile sıkıntısı olan var mı? Robin Van Persie'nin attığı üç penaltının ikisini rakip kaleci kurtardı.

Penaltılarda evet biraz beceriksizlik var . Bir ayar gelecektir diye düşünüyorum :)

ilkaysf
14.Aralık.2015, 21:01
2.sezonun sonlarına doğru oyun acayip kasmaya başladı. 6-7 lig açık ve büyük db seçili. acaba hızlandırmanın bir yolu var mı?

Birkaç ligi kaldırabilirsin.

eXcitinG
15.Aralık.2015, 02:21
Ne kadar zor olursa ol FM ! Ben her zaman bir yolunu bulurum !!

http://i.hizliresim.com/m7y854.jpg (http://hizliresim.com/m7y854)

illet
16.Aralık.2015, 14:06
Ne kadar zor olursa ol FM ! Ben her zaman bir yolunu bulurum !!

http://i.hizliresim.com/m7y854.jpg (http://hizliresim.com/m7y854)

ouw yea taktiği isteriz :icon_lol:

Crazycat
16.Aralık.2015, 21:39
Penaltılarda evet biraz beceriksizlik var . Bir ayar gelecektir diye düşünüyorum :)
Sigames forumlarında da dile getirilmiş bu durum. Son güncelleme ile düzeltildi mi tam anlayamadım daha.

juricevic
18.Aralık.2015, 21:22
Şimdilik böyle gidiyoruz.
Doğru oynatırsanız Marsilya ortantısız güç oluyor resmen :).

Yakında bir Marsilya rehberi hazırlayacağım isteyen arkadaşlar için.

http://i.imgur.com/4Syvv6H.png

http://i.imgur.com/FPr4XvT.png

yuceldeliktas
19.Aralık.2015, 04:44
Ligin 29. haftasındaki maçı kazanırsak şampiyon olacağız.
oyuncularla toplantı yapıp " bu maçı da kazanırsak şampiyonuz!" diyorum.
aradan bir tanesi çıkıp "bizi gerçek dışı hedeflerle gereksiz sıkıntıya sokuyorsun." diyor.
zaten hepsini kaybetsek bile şampiyon oluruz , neyin stresinde bu oyuncular :)
puan tablosuna hiç bakmadan mı cevap veriyorlar ?

urwrdskkn
19.Aralık.2015, 12:24
Şimdilik böyle gidiyoruz.
Doğru oynatırsanız Marsilya ortantısız güç oluyor resmen :).

Yakında bir Marsilya rehberi hazırlayacağım isteyen arkadaşlar için.

http://i.imgur.com/4Syvv6H.png

http://i.imgur.com/FPr4XvT.png
Resimleri görsek güzel olurdu

SM-G360H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ilyaoblomov
19.Aralık.2015, 21:45
Fm 16'nın takım ve lig derecelerini gösteren kısımları yükleyebilecek olan birisi var mı acaba? 2012'ye göre düzenlemeye çalışıyorum.

hyuga10
23.Aralık.2015, 10:59
Gençler FM 2016 almaya değer mi? FM'yi 2012'den beri oynuyorum bi ara FM 05'e bakmıştım bir süre de CM 03-04 oynadım. 13-14 orijinal aldım 15'i almadan oynadım, 16'yı da alırım dedim, ama indirim bekle bekle gelmiyor, malum sitelere de düşmedi göz atamadım şu an oyun 85 tl civarlarında yılbaşı indirimlerini es geç ne dersiniz voidu'dan falan almaya değer mi, oynanabilitesi nasıldır? FM 13'ü bayağı severek oynamıştım, 14 ve 15i daha az beğendim. Bir de çok uzun süreler kariyer yapmayı sevemedim nedense regnler iyicene oyuna yerleşince bırakasım geliyor hemen, aslında oynanabilitesi takım çok da orta düzeyde olan.

Nocna Mora
23.Aralık.2015, 12:59
Gençler FM 2016 almaya değer mi? FM'yi 2012'den beri oynuyorum bi ara FM 05'e bakmıştım bir süre de CM 03-04 oynadım. 13-14 orijinal aldım 15'i almadan oynadım, 16'yı da alırım dedim, ama indirim bekle bekle gelmiyor, malum sitelere de düşmedi göz atamadım şu an oyun 85 tl civarlarında yılbaşı indirimlerini es geç ne dersiniz voidu'dan falan almaya değer mi, oynanabilitesi nasıldır? FM 13'ü bayağı severek oynamıştım, 14 ve 15i daha az beğendim. Bir de çok uzun süreler kariyer yapmayı sevemedim nedense regnler iyicene oyuna yerleşince bırakasım geliyor hemen, aslında oynanabilitesi takım çok da orta düzeyde olan.

Bence değer..

hyuga10
23.Aralık.2015, 13:26
Nocna Mora Peki dijital olarak taksitli alabileceğim bir yer var mıdır acaba, bu konuda bilginiz var mı?

Nocna Mora
23.Aralık.2015, 20:25
@Nocna Mora (http://forum.turksportal.net/vb/members/nocna-mora.html) Peki dijital olarak taksitli alabileceğim bir yer var mıdır acaba, bu konuda bilginiz var mı?

Ben bütün oyunlarımı Steam üzerinden alıyorum. En sağlıklısı bence orası.

hyuga10
23.Aralık.2015, 21:15
Anladım, teşekkür ederim yardımlarınız için :)

antiochia
24.Aralık.2015, 20:47
Yeri mi bilmiyorum ama arkadaşlar Nvidia Gforce 8400 GS ile FM 2016'yı sorunsuz oynayabilir miyim?

ilkaysf
24.Aralık.2015, 21:25
@Nocna Mora (http://forum.turksportal.net/vb/members/nocna-mora.html) Peki dijital olarak taksitli alabileceğim bir yer var mıdır acaba, bu konuda bilginiz var mı?

Ben Gitti Gidiyor'dan aldım taksitli olarak bir sorun olmadı tavsiye ederim :)

yuceldeliktas
25.Aralık.2015, 02:24

bence almaya değer.
oyundan beklenti de önemli tabi , bazı arkadaşların beklentisi çok yüksek olduğu için beğenmiyor fakat saçma sapan hataları minimize etmişler. akıcı ve güzel oyun.

hyuga10
25.Aralık.2015, 09:58
FM 16 voiduda 65 tl olmuş, hemen kapayım o zaman, Steam'e de indirim gelecek diyolar ama %35 vermez Gabe :)

Bohater
28.Aralık.2015, 11:56
Arkadaşlar mümkünse Denys Boyko'nun profilini paylaşabilir misiniz?

Kdarkig
31.Aralık.2015, 19:04
Süper ligde gene 1 sezonun bitmesiyle kral oluyorsunuz bütün takımlar çuvallıyor en kötü takımla bile eze eze şampiyon olabiliyosunuz. Kayserisporla ilk sezon 6. oldum ikinci sezon devre arasına namağlup lider giriyorum öyle çok ta bi transfer yapmadım ama diğer takımlar ilk teklifte en iyi oyuncularını satıyolar yabancı takımlara ve ligde iyi futbolcu kalmıyor.

excaliburuA
31.Aralık.2015, 20:30
Bohater

http://i.hizliresim.com/vnLZLR.png (http://hizliresim.com/vnLZLR)

Refleks ve Yumruklamanın üstü kapanmış, ikisi de 17.

Ayrıca CA 140 PA 155

QaaN-07
12.Ocak.2016, 02:25
2-3 maça bir 20-30 şut çektiğin maçta kaleye bir kere gelen rakibe yenilme/puan kaybetme sendromları
Sıkışan fikstür sebebiyle 1-2 gün arayla maç yapma saçmalıkları
Az bir şey parlayan PA'sı yüksek oyuncunun hemen 20-30 milyon € bonservis bedellerine ulaşması sebebiyle transfer yapamama/piyasada oyuncu kalmaması sorunsalı
Artık klasikleşen 2 maç oynamayan yedek oyuncunun triplere girmesi bütün takımı ayağa kaldırması vs.

Gibi klişeler neyse, bunlarla bu seriyi oynamaya devam etmeye alıştırdık zaten kendimizi. Her ne kadar bu seride bu gibi buglar daha da sıklaşsa da 10 senedir oynadığım oyundan beni kopartmaya yetecek kadar ciddi değillerdi. Fakat en son yaşadığım bir bug var ki artık daha ne diyeceğimi bile bilemiyorum.

Fenerbahçe ile oynuyorum, Sivasspor ile Türkiye Kupası yarı final maçım var. 23 kişilik kadromun 18'i milli takımda. Bırak ilk 11'i ilk 5 bile zor çıkacak kadrodan ve bu maç ERTELENMEDİ. Çaresiz asistana bıraktım maçı, PAF Takımla maça çıkmış ve 5-0 kaybetmişiz. Giden kupa, verdiğimiz emek, şu oyunu orjinal alabilmek için biriktirdiğim para falan neyse de en çok Miles efendinin senelerdir hepimizle, azımsanmayacak kadar büyük bir kitleyle alenen billur geçmesi zoruma gidiyor. Senelerdir aynı oyunu allayıp pullayıp önümüze koyuyorlar. Hadi zaten biz oyunu böyle oynamaya da razıyız da be arkadaş artık iyice oynanmayacak kadar rezalet bir iş çıkarmışsınız bu sene.

İyice soğudum oyundan şu son olaydan sonra. Zaten maç motorundaki buglar, oyun içi eksiklikler kabak gibi ortada olmasına rağmen ciddiye almadan vakit geçireyim diye oynuyordum şu oyunu. Bu saatten sonra onu bile yapmam, oynayabilen arkadaşlara Allah sabırlar versin!

martymcfly
16.Ocak.2016, 22:20
Yeni farkettim çalışma izni çıkmayan oyuncuyu pilot kulübe yollarken, kiralık süresini belirlediğimiz yerde çalışma izni alana kadar yolla seçeneği var. Güzel bir yenilik olmuş öbür türlü vatandaşlık alana kadar her sene git gel yapıyordu.

3842
17.Ocak.2016, 05:16
Yeni farkettim çalışma izni çıkmayan oyuncuyu pilot kulübe yollarken, kiralık süresini belirlediğimiz yerde çalışma izni alana kadar yolla seçeneği var. Güzel bir yenilik olmuş öbür türlü vatandaşlık alana kadar her sene git gel yapıyordu.

Aslında çok sağlıklı bir seçenek değil, çünkü oyuncu milli maç oynadıktan sonraki 2 ay içerisinde bile çalışma izni alabiliyor. Ben bir regeni aldıktan sonra kiralamıştım, sonra baktım milli takımda oynuyor, epey de oynamış çalışma izni çıkartma isteğinde bulundum ( Kadro Durumu veya Transfer kısmında görünüyor olabilir bu özellik. ). Adama çalışma izni çıktı ve bende ara transfer döneminde kiradan geri çağırdım adamı. :)

remzi1242
18.Ocak.2016, 20:54
oyunu haftasonu steamdan satın alıp yükledim tek kelime ile rezalet diyorum. burak yılmazın değeri 25 euro benim oyun dahatamı var sizce? birde fm 2015 daha iyi ve hızlı idi bu oyun çok yavaş ve kasıyor sanırım bu son alışı oldu artık almam diye düşünüyorum

Adana Demirspor
18.Ocak.2016, 22:47
Burak Yılmaz'ın değeri ben ve birçok arkadaşımın oyununda 25M Euro olmamıştır. Ben en çok 7-8M dolar gördüm. Birde TL olabilir iyi bakmak gerek.

remzi1242
19.Ocak.2016, 22:19
Para birimi Tl imi şdüzelttim. yalnız maç otoru berbat yada benim ekran kartı yetmiyor. Hiç sarmadı oyun beni açıkcası

remzi1242
19.Ocak.2016, 22:22
bir daha para verip orjinal oynamam bu sondu artık

illet
22.Ocak.2016, 10:39
bunun yeri burası mıdır bilmem ama bu sene oyuncu ve antrenör paylaşma bölümü açılmiyacakmı kimsede bişey dememiş var mı bilgi sahibi olan ?

zzzeeeggg
04.Şubat.2016, 22:20
Fm genia scout fiyat listesi çalışıyor mu ? Çünkü ben oradaki fiyatları teklif ettiğimde adamlar kabul etmiyor.

Mamadou
19.Nisan.2016, 22:45
Maç motoru bu seride önceki serilere göre çok iyi durumda. Genel itibariyle bu seri bence oynayıcı kitlesinden tam not almıştır. Neydi o günler kornerlerde uzak direğe ortala kafa gol.

bySilver
25.Haziran.2016, 17:06
Daha yeni alabildim oyunu. Ben bu 3D maç motoruna oldum olası alışamadım sene 2016 hala 2D oynuyorum. Oyun genel olarak iyi. Hoş olmuş.

dearEmrah
15.Ağustos.2016, 12:51
Merhaba Fm sever arkadaşlar. Fm2016 oynayalı 3 ay kadar süre oluyor. Öncelikle menüler hala çok ağır göz yorucu, oyuncu profilleri özellikle kaos insanın oyuncuya bakası gelmiyor. Taktik kutuları yapılabilecek en kötü görsel kadroya girdiğin zaman 2010 serisinden sonra hala düzeltilemeyen oyuncuları yan yana koymama hastalığı alt alta koyarak sadece görsel kaosdan başka bir amaç olmadığını düşünüyorum. bazı yıldız oyuncularda çok komik özellikler verilmiş en başta ronaldo gibi şu oyunun yıllar geçtikçe düzeltecem diye içine edenlerin eline sağlık diyemiyorum.