PDA

View Full Version : Football Manager 2016 Takım Önerileriniz

egelikartal_
09.Kasım.2015, 18:03
Arkadaşlar merhaba. Bugün oyunu satın alarak beta sürümünde oynamaya başlıyorum. Buradan takım önerisi alayım dedim ama gördüğüm kadarıyla başlık henüz açılmamış. Benim açmamda bir sorun yoktur herhalde. Umarım sabitlenir çünkü çok faydalı bir başlık oluyor yeni oyun gelene kadar.

Ben oyun ilk çıktığı dönemde ilk kariyer olarak İngiltere alt liglerinde oynama yanlısıyım. Özellikle Huddersfield ile ilgili olumlu tavisyeler aldım. İlk kariyer ile ilgili önerilerinizi bekliyorum.

aytekin79
09.Kasım.2015, 18:07
Ben de forumda kariyer açmayı düşünüyorum takıma karar veremedim.. Güzel oldu bu başlık :)

Adana Demirspor
09.Kasım.2015, 18:11
RB Leipzig denenir :)

illet
09.Kasım.2015, 18:24
Valla ben şuan için newcastle united'ı önerebilirim.

EPL'de M.city , M. unt , liverpool , arsenal ve tottenham gibi takımlar varken oldukça zor ama bir okadar da eğlenceli olabileceğini düşündüm ve gerçekten de şuan öyle geçiyor.

Newcastleda oyuna başlarken 1m€ civarı bir bütçe ile oyuna başlıyorsunuz takımda oldukça yüksek potansiyele sahip bir sürü oyuncu var.

Kaleci Tim Krul
Sağ Bek darly janmaat
orta saha moussa sissokko
forvet ayoze perez

oyun başında teklifler gelebiliyor ancak takımda tutmak mümkün.

ayrıca potansiyelli oyuncular
florian thauvin , Georginio Wijnaldum (http://www.transfermarkt.com.tr/georginio-wijnaldum/profil/spieler/49499) ,
Chancel Mbemba (http://www.transfermarkt.com.tr/chancel-mbemba/profil/spieler/203348) ,
Aleksandar Mitrovic (http://www.transfermarkt.com.tr/aleksandar-mitrovic/profil/spieler/51152) gibi oyuncular varki thauvin kesinlikle sol açıkta içe kat eden oyuncu olarak harikalar yaratıyor.

bu oyuncuların bazılarını satarakta bir kadro kurulabilir tabi ama ben hepsini elimde tutup 1-2 kiralık ve serbest oyuncu transferiyle ilk 6yı zorlayan bir takım olabildim.

sizlerede öneririm.

Papi44
09.Kasım.2015, 19:11
Ben genelde takımın renklerine bakarak seçerim öyle bir zevkim var o yüzden Osmanlıspor :)

La BruJiTa
09.Kasım.2015, 19:40
bende ne zaman açılacak bu konu diyordum (::) geçen yıl acayip zevk aldığım RB Leipzig kesinlikle çok zevkli.Bu yılda açıp şöyle bir baktım gayet iyi bir takım,5.000.000 bütçe var,oyuncular potansiyelli.İlk sezon için yükselme istiyor yönetim.
GEçen yıl en uzun kariyer yaptığım Crystal Palace olabilir.Ayrıca bu yıl mutlaka denemeke istediğim Eibar var. Bir kaç sezon geçen arkadaşlar Parma tekrar Seria C'ye yükseliyor mu??? İlk sezon sonunda çıkıyorlarsa boş oyun açıp 1 sezon tatil yapıpı Parma nın başına geçmeyi çok istiyorum...

Saul17
09.Kasım.2015, 21:33
bende ne zaman açılacak bu konu diyordum (::) geçen yıl acayip zevk aldığım RB Leipzig kesinlikle çok zevkli.Bu yılda açıp şöyle bir baktım gayet iyi bir takım,5.000.000 bütçe var,oyuncular potansiyelli.İlk sezon için yükselme istiyor yönetim.
GEçen yıl en uzun kariyer yaptığım Crystal Palace olabilir.Ayrıca bu yıl mutlaka denemeke istediğim Eibar var. Bir kaç sezon geçen arkadaşlar Parma tekrar Seria C'ye yükseliyor mu??? İlk sezon sonunda çıkıyorlarsa boş oyun açıp 1 sezon tatil yapıpı Parma nın başına geçmeyi çok istiyorum...

Parma ile oynayacaksan 1 sezon tatile çıkmana gerek yok. Oyun kurarken başlanacak tarihi 2015-2016 sezonu olarak seçebilirsin. Geçen senede olmayan farklı bir yenilik daha ki bence çok iyi olmuş.

cklnc
09.Kasım.2015, 21:38
... Bir kaç sezon geçen arkadaşlar Parma tekrar Seria C'ye yükseliyor mu??? İlk sezon sonunda çıkıyorlarsa boş oyun açıp 1 sezon tatil yapıpı Parma nın başına geçmeyi çok istiyorum...

Hocam çok güzel bir fikir, aşırı zevkli ve gerçekçi bir kariyere dönüşebilir.. Oyunun tam sürümünün yayınlanmasıyla birlikte bu fikri ben de deneyeceğim. :)

krasafcik
09.Kasım.2015, 21:45
Tabiki ilk tercih Boluspor sonrasında milli takım. Ama ingiltere alt ligleri de zevkli olabilir.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aytekin79
09.Kasım.2015, 21:46
Parma ile oynayacaksan 1 sezon tatile çıkmana gerek yok. Oyun kurarken başlanacak tarihi 2015-2016 sezonu olarak seçebilirsin. Geçen senede olmayan farklı bir yenilik daha ki bence çok iyi olmuş.

Böyle bir seçenek nerede bulunuyor ,ben bulamadım . En fazla Avrupa kupaları öncesi yazıyor lig seçme ekranında

La BruJiTa
09.Kasım.2015, 22:03
usta bende bulamadım onu adamlar direk Seria D ye düşürüldüler.Bildiğim kadarıyla en az 1 sezon geçirmeden Parma yı tekrar oynabilme şansım yok...

edit: şimdi tekrar kontrol ettim en son 8.ayın 11 inde başlayabiliyorum.bir sezon sonraya atmıyor :icon_redface:

steave
09.Kasım.2015, 22:49
fm 2015 i 1238 saat oynamışım 1 kez bile türk milli takımından teklif gelmedi.2016 da bu durum nasıl dikkat eden oldumu?

Saul17
10.Kasım.2015, 02:23
İngiltere ; Southampton
Almanya ; Darmstadt
İtalya ; Parma
İspanya ; Las Palmas
Türkiye ; Osmanlıspor
Fransa ; OGC Nice

3842
10.Kasım.2015, 02:26
Henüz oynama fırsatı bulamadım ama Inter'in yeni kadrosu gel benimle oyna diyor. :)

Bana göre her seride olduğu gibi alt lig seçimlerinden 1860 München ve MK Dons çok zevkli olacaktır. Ayrıca ekonomik durum oyuna aktarıldıysa Galatasaray ile bir kariyerin de geçtiğimiz serilere göre daha çok keyif vereceğine inanıyorum.

Oyunun bence en zor ve en zevkli ligi Premier Lig'de de Crystal Palace ve Leicester City bu sene çıkıştalar ve güzel transfeler yaptılar. İyi tercihler olabilirler.

La BruJiTa
10.Kasım.2015, 11:42
evet aksam denedim ve bir sezon tamamen tatilde gecirdikten sonra Parma Serie C de B grubunda karsima cikti. Hemen yeni menajer ekle ile Parma nin basina gectim. Kariyer olarak paylasmayi planliyorum beta dan tam surume gecince...

UgurcanOrhan
11.Kasım.2015, 02:08
sevilla ve celta vigo'nun güzel olucağını düşünüyorum. 3842 adlı arkadaşımızın da dediklerine katılarak leicester city ve ek olarak bournemouth'u önerebilirim

ErayEbil
12.Kasım.2015, 00:16
West Ham United
Sassaulo
Villareal
RB Leipzig
Bursaspor(Fenerbahçeliyim)

Biraz daha iyi oyuncularım olsun derseniz;

Inter
Tottenham
Valencia
Wolfsburg

egelikartal_
12.Kasım.2015, 10:46
Huddersfield demiştim ama Millwall ile başladım. 4 takviye ile çok keyifli bir takım oldu. Tavsiye ederim.

Mottcalem
12.Kasım.2015, 13:34
Arkadaşlar Deportivo nasıl? Hiç oynmadım bunlarla. Oynayan var mı?

anil_akkol
12.Kasım.2015, 23:05
Romanya liginden F.C Viitorul takımını tavsiye ederim.Kadrosu gençlerden oluşmakta ve mevkilerine oldukça uyumlular.Ne de olsa Hagi'nin takımı :)

İspanya liginden F.C Cartagena takımını önerebilirim.Tesisleri orta seviye fakat gelişime fazlasıyla açık olan bir takım.

İtalya liginden Lupa Castelli Romani takımını önerebilirim.2013'te kurulan bir takım olup,tesisleri bayağı düşük fakat ilerledikçe pek sorun olmaz diye düşünüyorum.Serie A ya bir Roma takımı daha çıkarmak güzel olabilir.

İrlanda liginden Wexford Youths takımını önerebilirim.Kadrosu adındanda anlaşılacağı üzere gençlerden oluşuyor çoğunlukla.Gelişime gayet açık.

İzlanda liginden Breidablik takımını tavsiye ederim.Tesisleri çok iyi.İzlanda liginin fikstürü pek yoğun değil 22 lig maçı ile sezon bitiyor.Taktik denerim,rahat rahat kısa kısa oynarım,genç yetiştiririm vs. diyorsanız tam aranan takım.

Son olarak Almanya liginden Heidenheim takımını tavsiye ederim.Leipzig ile aynı sene 2.lige yükselmiş bir takım.Oyuncuları hiç fena değil.Gelişime oldukça açık.

penguhan
14.Kasım.2015, 14:01
İspanya'dan Deportivo'yu alabilirsin. Ligi 16. bitirileceği tahmin ediliyor. Güzel kiralık oyuncuları var. Genç oyuncularla güzel bi kadro kurabilirsin.

Flawless Victory
15.Kasım.2015, 14:40
İngiltere Premier Ligi'nde hâlâ yedek sayısı 5 mi? Eğer değilse İngiliz takımları iyi olur.

Ketchaup
15.Kasım.2015, 19:41
daha önce liginde şampiyon olmamış ama potansiyelli avrupa takımlarla oynamayı çok seviyorum. hoffenheim ,gençlerbirliği, granada gibi.

tecrübeli arkadaşlardan uzun süreli kariyer için nokta atışı öneri varsa buyursunlar :)

Vankoff
15.Kasım.2015, 20:11
Almanya : Leipzig yada Freiburg
İngiltere : Watford ( favorim ) yada Norwich
Hollanda : Vitesse
İtalya : Udinesse
İspanya : Athletic Bilbao
Türkiye : Altınordu , Osmanlıspor , Bursaspor

La BruJiTa
16.Kasım.2015, 00:09
daha önce liginde şampiyon olmamış ama potansiyelli avrupa takımlarla oynamayı çok seviyorum. hoffenheim ,gençlerbirliği, granada gibi.

tecrübeli arkadaşlardan uzun süreli kariyer için nokta atışı öneri varsa buyursunlar :)

geçen yıl Crystal Palace ile bayağı oynamıştım acayip sarmıştı.Ayrıca sadece 1 şampiyonluğu olan Deportivo da zevkli olur gibi geliyor. Küllerinden doğacak bir takım arıyorsan da Parma derim.Ama Parma ile oynayabilmen için Serie C yi açıp 1 sezon tatile çıkman lazım Serie D de ilk sezon.

33avci33
16.Kasım.2015, 13:14
Çile çekerek başarılar kazanıp efsane olmak istiyorsanız Ankara Demir Spor'u deneyin derim. Yönetimin beklentisi zaten kümede kalmanız. Çok sardı beni Ankara Demir

peker_553
16.Kasım.2015, 13:17
Beyler kasımpaşa mı başakşehir mi hangisi daha iyi ?=

33avci33
16.Kasım.2015, 13:30
Kasımpaşa'yı tercih ederdim ben olsam. Bütçe olarak da daha iyi durumdalar

peker_553
16.Kasım.2015, 13:40
Kasımpaşa'yı tercih ederdim ben olsam. Bütçe olarak da daha iyi durumdalar

Bütçe mühim değil hanisi daha uzun soluklu olur

peker_553
16.Kasım.2015, 13:43
başakşehirin transfer politikası hoşuma idiyor aslıdan 4 büyüklerin sönen oyuncuları alıp parlatıyor tek sıkıntı takım rengi ya onun çözümü yok mu çok parlak duruyor turuncu rengi onun çözüm yok mu.Ana ekranda çok parlaklık var

lenardo69
16.Kasım.2015, 14:46
İngiltere alt liglerinden Crewe Alexandra genç kadrosuna biraz takviye yaparak premier lige çıkıp efsane olabilirsiniz

Mottcalem
16.Kasım.2015, 16:33
İngiltere'den Queens Park Rangers öneririm. Zira ilk defa alt lig kariyeri açtım ve aldığım ilk takım onlar oldu. İlk senede Premier lige çıktık. Takımda satıp para kazanabileceğiniz oyuncuların yanı sıra sizi yukarılara taşıyacak kilit oyuncularda mevcut. Örneğin Matt Phillips bunlardan biri :)

peker_553
16.Kasım.2015, 18:29
başakşehirin transfer politikası hoşuma gidiyor aslıdan 4 büyüklerin sönen oyuncuları alıp parlatıyor onunla kariyer yapmak istiyorum tek sıkıntı takım rengi ya onun çözümü yok mu çok parlak duruyor turuncu rengi onun çözüm yok mu.Ana ekranda çok parlaklık var

Ketchaup
16.Kasım.2015, 22:46
geçen yıl Crystal Palace ile bayağı oynamıştım acayip sarmıştı.Ayrıca sadece 1 şampiyonluğu olan Deportivo da zevkli olur gibi geliyor. Küllerinden doğacak bir takım arıyorsan da Parma derim.Ama Parma ile oynayabilmen için Serie C yi açıp 1 sezon tatile çıkman lazım Serie D de ilk sezon.

sağol öneriler için.
parma'ya antipatim var senelerdir onları almam da italya alt liglerde lecce gözüme çarptı 2011'den beri lecce'yle oynamıyorum. onlara bi bakıcam.
deportivo da çok yaşlı geldi zorlanırım gibi geliyor ilk sene.

Adana Demirspor
17.Kasım.2015, 03:40
İngiltere alt ligleri nasildir arkadaşlar?

Bundan önce hıc oynamadım. Artı ve eksi yönleri nelerdir?

UgurcanOrhan
17.Kasım.2015, 09:48
oyuna alışma süreci istiyorsanız ben senelerdir bunun için southampton ve everton'ı kullanıyorum. ikisi de gerek oyuncuları satınca size bütçe açar gerek kendi takım içindeki elemanlar belli bir güzelliğe sahipler.

Barak
17.Kasım.2015, 10:16
İngiltere alt ligleri nasildir arkadaşlar?

Bundan önce hıc oynamadım. Artı ve eksi yönleri nelerdir?

Hiç bir eksi yönü yok açıkçası, İngiltere'de yapay zeka çok daha iyi olduğu için 7.ligde de başlasan en üst lige çıkınca büyük takımlar hala dimdik ve aynı güçlerinde oluyor. Rekabet her yıl devam ediyor. Buna ek olarak finans olarak ultra bir lig olduğu için ilerleyen yıllarda sürpriz kadrolu takımlar çok oluyor.

peker_553
19.Kasım.2015, 09:49
beyler Tsl de kasımpaşa nasıl olur sizce zevkli mi yoksa başka önerdiğiniz var mı ?

Mamadou
25.Kasım.2015, 01:07
Newcastle.

cklnc
01.Ocak.2016, 19:12
Dünyanın en iyi takımlarıydılar... - NTVSpor.net (http://www.ntvspor.net/haber/futbol/146536/dunyanin-en-iyi-takimlariydilar---) burada güzel bir yazı var okumanızı öneririm..

ilkaysf
01.Ocak.2016, 21:19
Ben de İngiltere'den Bristol Rovers'ı önerebilirim çok zevkli geçiyor kariyer :)

krasafcik
12.Ocak.2016, 23:08
Var mı yeni takım tavsiyeleleri kariyer için.

aytekin79
28.Ocak.2016, 21:15
Avrupanın major liglerinin dışında takım tavsiyeniz var mıdır arkadaşlar? Mümkünse alt liglerden :)

devilshand
29.Ocak.2016, 00:15
Avrupanın major liglerinin dışında takım tavsiyeniz var mıdır arkadaşlar? Mümkünse alt liglerden :)

Bastia'yı alıp korsikada akabilirsin abi ligue 1 de hem ajaccio ile korsika derbisi psg ye kafa tuttabilirsin ayrıca arkadaşlar korsan
st. pauli yi alıp eşcinsel bir başkana anarşist bir taraftara sahip olabilirsin :)
dünyanın en eski futbol klübü Nottingham Forest olabilir

bunlar belki ilgini çekebilir belki abi

ozanocal
29.Ocak.2016, 00:43

hocam henüz yazıcağım takımlarla oynamadım fakat oynuycam almanya 2. lig leipzig,fransa 2. lig lens,ingiltere alt liglerden leeds utd,derby country,pourstmouth

krasafcik
29.Ocak.2016, 00:47
devilshand Dünyanın en eski kulubu benim şu anda yönettiğim kulüp olan sheffield FC Yarı profesyonel bir kulüp. Önümüzde uzun bir yol var Premier lig için.

Home | Sheffield FC (http://www.sheffieldfc.com/front-page)

aytekin79
29.Ocak.2016, 00:51
Bastia'yı alıp korsikada akabilirsin abi ligue 1 de hem ajaccio ile korsika derbisi psg ye kafa tuttabilirsin ayrıca arkadaşlar korsan
st. pauli yi alıp eşcinsel bir başkana anarşist bir taraftara sahip olabilirsin :)
dünyanın en eski futbol klübü Nottingham Forest olabilir

bunlar belki ilgini çekebilir belki abi

hocam henüz yazıcağım takımlarla oynamadım fakat oynuycam almanya 2. lig leipzig,fransa 2. lig lens,ingiltere alt liglerden leeds utd,derby country,pourstmouth

Nottingham Forest ve Porstmouth ilgimi çekti açıkçası :) İngilterenin tek hoşuma gitmeyen tarafı her istediğin oyuncuyu getirememen , yani federasyonun belirlediği kalıba uymayan adamı getirememek saçma geliyor bana , ben belki o adamda cevher görüyorum olamaz mı yani :n:

Almanya 3. liginden bir kariyerim olmuştu geçtiğimiz seride :) Lens ile erken başarı yakalayıp sıkılırım diye korkuyorum

BaGa TaRKaN
29.Ocak.2016, 01:24
Nottingham Forest ve Porstmouth ilgimi çekti açıkçası :) İngilterenin tek hoşuma gitmeyen tarafı her istediğin oyuncuyu getirememen , yani federasyonun belirlediği kalıba uymayan adamı zor getirebilmek saçma geliyor bana , en belki o adamda cevher görüyorum olamaz mı yani :n:

Almanya 3. liginden bir kariyerim olmuştu geçtiğimiz seride :) Lens ile erken başarı yakalayıp sıkılırım diye korkuyorum

Al İşte Dediğim Takımı İsveç Ligini Oyna Hem Zor Hemde Eğlenceli :)

devilshand
29.Ocak.2016, 01:27
devilshand Dünyanın en eski kulubu benim şu anda yönettiğim kulüp olan sheffield FC Yarı profesyonel bir kulüp. Önümüzde uzun bir yol var Premier lig için.

Home | Sheffield FC (http://www.sheffieldfc.com/front-page)

aynen fark ettim hatta benim dediğim klüp 2. bile değilmiş :)

nfornirvana
29.Ocak.2016, 02:30
Ortalama üstü-hatta iyi sayılabilecek kulüp arayanlar için Lazio veya Lyon. Lyon ile PSG; Lazio ile Juve hegemonyasını yıkmak gerçekten çok zevkli. :)

ozanocal
29.Ocak.2016, 11:39
Ortalama üstü-hatta iyi sayılabilecek kulüp arayanlar için Lazio veya Lyon. Lyon ile PSG; Lazio ile Juve hegemonyasını yıkmak gerçekten çok zevkli. :)

hocam psg en iyi 6 takımdan biri benim gözümde iyi sayılabilicek lafmı:)

edit: pardon hocam yalnış anlamışım ben psg önerdin sandım:)

aytekin79
30.Ocak.2016, 14:52
Al İşte Dediğim Takımı İsveç Ligini Oyna Hem Zor Hemde Eğlenceli :)

AIK olur mu ya da Hacken ? :)

jAsain
30.Ocak.2016, 16:01
AIK olur mu ya da Hacken ? :)

Sundsvall diye bir takım var abi. Ben denemedim ama deneyenler çok eğlenceli diyor.

Adana Demirspor
09.Şubat.2016, 05:19
Gelecek olan güncellemeden sonra uzun soluklu bi kariyer düşünüyorum arkadaslar. Kararsız kaldım ve tavsiyelerinize ihtiyacım var. Nedenleri ile belirtirseniz sevinirim.

-Liverpool'u alıp şampiyonluga oynamak.
-Leipzgi alıp üst lige çıkıp Bayern'in hegomanyasına son vermek
İngiltere alt liglerinden takım alıp PL'ye çıkmak ( Bunu hiç yapmadım ve merak ediyorum)

Taraftarı ve maddi durumu olan bi kulup olursa daha iyi olur benım acımdan. Benim düşüncem Liverpool>Leipzig>İng alt lig şeklinde.

ozanocal
09.Şubat.2016, 13:43
Gelecek olan güncellemeden sonra uzun soluklu bi kariyer düşünüyorum arkadaslar. Kararsız kaldım ve tavsiyelerinize ihtiyacım var. Nedenleri ile belirtirseniz sevinirim.

İngiltere alt liglerinden takım alıp PL'ye çıkmak ( Bunu hiç yapmadım ve merak ediyorum)

Taraftarı ve maddi durumu olan bi kulup olursa daha iyi olur benım acımdan. Benim düşüncem Liverpool>Leipzig>İng alt lig şeklinde.

belki size uymaz ama öneriyim athletic bilbao kariyeri zevkli olabilir bir o kadarda zor sadece ispanyol oyuncularla neler yapılabilir ben merak ediyorum barcelonaya madride ne kadar kafa tutulabilir ben uzun soluklu bir kariyer yapıcam bu takımda zor ama zevkli olucağına eminim

IlGiurista
09.Şubat.2016, 15:22
Liverpool kariyeri zevkli olabilir.

krasafcik
13.Şubat.2016, 23:12
Varmı farklı bir tavsiyesi olan. Yeni bir kariyer açmak için yeni bir lig istiyorum. Çin Ligi denesem mi acaba ?

excaliburuA
13.Şubat.2016, 23:45
Benfica kariyerleri çok zevkli oluyor. Güney Amerika'da ne kadar yetenekli genç varsa takıma topluyordum. Mali durum iyi. Oyuncuları sürekli ederinin üstüne satıyorsun. Her zaman Şampiyonlar Ligindesin, Portekiz Ligi yormuyor sıkmıyor. Daha ne olsun?

bluebull
24.Şubat.2016, 17:55
Beyler takım öneriniz var mı gelişmeye açık olsun yeterli başka bir kıstasım yok.

aytekin79
24.Şubat.2016, 18:12
Beyler takım öneriniz var mı gelişmeye açık olsun yeterli başka bir kıstasım yok.

İlk aklıma gelen Basel oldu :)

serwan
24.Şubat.2016, 18:21

Ben ya 12 ya 13'te ingiltere alt liglerden fleetwood town ile şl şampiyonu olmuştum. Çok eğlenceliydi.

bluebull
24.Şubat.2016, 21:45
İlk aklıma gelen Basel oldu :)
Senin taktiği kullandım dostum gs kariyerimde 4 ve 5. sezonda yerli futbolcu çıkmayınca çok sıkıntı oldu daraldım kapattım şimdi başka bir takım arıyorum :)

Vankoff
25.Şubat.2016, 16:47
Takım seçimi pek önemli değil gibi artık. Zivkovic ve yanına bir iki wonderkid oyuncuyu en dandik takıma bile katabiliyoruz ve birkaç sezon içinde alınmadık kupa kalmıyor.

aytekin79
25.Şubat.2016, 16:55
Senin taktiği kullandım dostum gs kariyerimde 4 ve 5. sezonda yerli futbolcu çıkmayınca çok sıkıntı oldu daraldım kapattım şimdi başka bir takım arıyorum :)

:) Altyapını istediğin kadar geliştir, et altyapıdan iyi futbolcu çıkma işi şans . Altyapısı iyi olmadığı halde hiç olmadık takımlardan inanılmaz potansiyelli oyuncular çıkabiliyor. Ama TR liginde bu sene sanki iyi topçu çıkma ihtimali biraz daha düşük gibi geldi :)

aytekin79
25.Şubat.2016, 18:00
Takım seçimi pek önemli değil gibi artık. Zivkovic ve yanına bir iki wonderkid oyuncuyu en dandik takıma bile katabiliyoruz ve birkaç sezon içinde alınmadık kupa kalmıyor.

Üst düzey ligler için dediğinde haklısın,belli bir seviyeye kadar dediğin gibi , fakat bir de madalyonun diğer yüzü var :)
İskandinavya ya da Doğu Avrupa alt liglerinden bir takım alıp durumu zorlaştırabilirsin :)

Vankoff
25.Şubat.2016, 20:09
Üst düzey ligler için dediğinde haklısın,belli bir seviyeye kadar dediğin gibi , fakat bir de madalyonun diğer yüzü var :)
İskandinavya ya da Doğu Avrupa alt liglerinden bir takım alıp durumu zorlaştırabilirsin :)

Haklısın tabi hocam :) Birkaç güne kadar açabileceğim en zor kariyeri açacağım :)

fmhastasi
11.Mart.2016, 21:21
bana sıkılmadan oynayabilcegim bir takım önerirmisiniz

Adana Demirspor
11.Mart.2016, 23:09
fmhastasi Ben RBL ile oynuyorum aşırı zevkli. 5.sezona girdim hala sıkılmadan zevkle oynuyorum

VSP355s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

fmhastasi
13.Mart.2016, 02:14
hindistan liginde mumbai fcyi yönetiyorum cok zevkli ikinci sezona gircem .

Mamadou
13.Mart.2016, 12:30
Valencia..

Gsigos
14.Mart.2016, 12:50
San Marino'dan bir takım yönetip 2025 senesine kadar ŞL Şampiyonu olmaya çalışmalı.

Not : Ben Galatasaray ile bile 2025'e kadar ŞL alamıyorum :)

hyuga10
21.Mart.2016, 15:19
Merhabalar dostlar, uzunca bir FM kariyeri ki kimisine göre kısadır, FM 16'dan sıkılmaya başladım iyicene. BJK ile ilk dört sezonda 4 Lig, 2 de Kupa şampiyonluğu, Roma ile 5 sezonda 4 lig, 2 kupa, 2 ŞL, 1 Avrupa Süper Kupası ve Kıtalararası şampiyonluğu ki son 3 sezonumda da ŞL'de final oynadım 3. ve 5. sezonda aldım kupayı ve 5. sezonda kupayı almamla istifa ettim, İngiltere milli takımıyla da istifamın ardından Dünya Kupası'nı kazanıp istifa ettim, niyetim Dortmund'un başına geçmekti, ama kıramadım ve Bayern'e imza attım, daha 8*10 maç oynadım, ama hepsini kazandım kimisinde de ağır farklarla kazandım, ha Alman liginde şu anki oyunumda Bayern değil Leverkusen süpürüyor her şeyi ve Leverkusen Dünya sıralamasında 2., ama her şeyi almam çok da zor olmayacaktır. 11-12. sezon falanım ve normal oyuncu kalmadı zaten nerdeyse, şimdi diyorum ki herhangi bir ligin 2. liginde az çok kaliteli gençleri olan bir takım veya 1. ligde olucaksa da şöyle übersonik olmayan Southampton tadında bir takımla bişiler denemek istiyorum. Lig kıstasım yok, Brezilya liginden, Arjantin'e ona buna herhangi bir lig olabilir. Mesela Brezilya liginde regenlerle Libertadores kovalanabilir gibisi şeyler de olabilir, fikirleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

kenanfener
23.Mart.2016, 02:32
Hollanda liginden Utrecht. Her sene mutlaka bu takımla kariyer yaparım çok zevklidir. Hollanda'nın orta halli takımlarından 50 yıl önce 1 lig şampiyonluğu var başka başarısı yok. Finansı çok iyi değil ama bununla birlikte çok genç ve potansiyeli olan bir kadrosu var 2-3 takviyeyle ve iyi bir taktikle ilk yıldan Hollanda ligi şampiyonluğuna oynarsınız biraz sabrettikten sonra çok keyifli bir kariyer oluyor. Benim bu takımla 5 yılda 4 Hollanda ligi şampiyonluğum 3 Hollanda ligi kupam 4 Hollanda ligi super kupam ve 1 şampiyonlar ligi şampiyonluğum var.

Mamadou
19.Nisan.2016, 18:35
Merhabalar dostlar, uzunca bir FM kariyeri ki kimisine göre kısadır, FM 16'dan sıkılmaya başladım iyicene. BJK ile ilk dört sezonda 4 Lig, 2 de Kupa şampiyonluğu, Roma ile 5 sezonda 4 lig, 2 kupa, 2 ŞL, 1 Avrupa Süper Kupası ve Kıtalararası şampiyonluğu ki son 3 sezonumda da ŞL'de final oynadım 3. ve 5. sezonda aldım kupayı ve 5. sezonda kupayı almamla istifa ettim, İngiltere milli takımıyla da istifamın ardından Dünya Kupası'nı kazanıp istifa ettim, niyetim Dortmund'un başına geçmekti, ama kıramadım ve Bayern'e imza attım, daha 8*10 maç oynadım, ama hepsini kazandım kimisinde de ağır farklarla kazandım, ha Alman liginde şu anki oyunumda Bayern değil Leverkusen süpürüyor her şeyi ve Leverkusen Dünya sıralamasında 2., ama her şeyi almam çok da zor olmayacaktır. 11-12. sezon falanım ve normal oyuncu kalmadı zaten nerdeyse, şimdi diyorum ki herhangi bir ligin 2. liginde az çok kaliteli gençleri olan bir takım veya 1. ligde olucaksa da şöyle übersonik olmayan Southampton tadında bir takımla bişiler denemek istiyorum. Lig kıstasım yok, Brezilya liginden, Arjantin'e ona buna herhangi bir lig olabilir. Mesela Brezilya liginde regenlerle Libertadores kovalanabilir gibisi şeyler de olabilir, fikirleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

İngiltere alt liglerini dene zevkli olur.

cklnc
20.Nisan.2016, 14:24
Seneye inşallah Newcastle küme düşer de zevkli bir kariyer malzemesi çıkar bize. :D

Edit: Takipteyiz! :D :D

aleekhan
25.Nisan.2016, 17:43
Millwall (ı)

"No one likes us, we don't care" diye yürüyün (v)

Mamadou
26.Mayıs.2016, 15:04
Seneye inşallah Newcastle küme düşer de zevkli bir kariyer malzemesi çıkar bize. :D

Edit: Takipteyiz! :D :D

Düştü :) Gelecek sezon mevcut kadroyu koruyacaklar. Oyunculardan söz almışlar. İlk sezonda lig maçlarında bol bol rotasyon yapıp yerel kupalara ağırlık verilir :) O kadroyla zaten her türlü açık ara yapılır.

cklnc
26.Mayıs.2016, 17:40
Düştü :) Gelecek sezon mevcut kadroyu koruyacaklar. Oyunculardan söz almışlar. İlk sezonda lig maçlarında bol bol rotasyon yapıp yerel kupalara ağırlık verilir :) O kadroyla zaten her türlü açık ara yapılır.

Seneye büssürü kariyer malzemesi var bize, İngiltere, Almanya ve İspanya' dan... :D :D

Newcastle, Aston Villa, Levante, Stuttgard, Hannover ve Eskişehir..

fbdevil190737
13.Haziran.2016, 01:37
16.3.0 ile birlikte Hoffenheim'ı öneririm.Bundesliga'ya çıktıklarından beri genç oyuncularla başarı elde etme,dünya devlerine pazarlama hedeflerini sürdürüyorlar.Volland-Süle gibi çok potansiyelli genç oyuncuların yanına Amiri,Joellinton gibi isimleri öne çıkmamış çok genç yetenekler;Baumann-Kadarabek-Jin Su Kim-Rudy-Strobl-Schmid-Vargas-Zuber gibi oldukça kaliteli kadro profiline sahipler ayrıca koltuğu Ulusal A lisansına sahip 28 yaşında ki Nagelsmann'dan devralmanız da ayrı bir haz katıyor oyuna.İlk sezon olmasa bile akıllı hamlelerle ikinci veya üçüncü sezon Bayern'i koltuğundan edebilirsiniz.Mutlaka öneriyorum.

inter_23
18.Ağustos.2016, 11:49
Milan ile oynadım. Altyapısı gerçekten çok sağlam. İtalyan ve genç olan oyuncusu fazla. Özellikle Galli gidip gencecik çocukları getirip getirip duruyor :)

Ama başka bir takım ile oynamak istiyorum. Benim için de öneriniz var mıdır?

LifeYourself
19.Ağustos.2016, 01:43
EPL alt ligleri her zaman çok eğlenceli ve sancılı olmuştur.EPL'ye çıktığınızda bir çok şeyin değiştiğini görmek enteresan bir hava katabiliyor olaya :zuhaha