PDA

View Full Version : Güncellemeden sonra işleyiş hatası

Matteo Ferrari
11.Kasım.2015, 19:47
Resimlerden görüleceği üzere oyun devam ettikten sonra üstteki bar gittimiyor. Görüldüğü gibi alt tarafında kalan butonlar aktif olarak kullanılıyor. 16.1 güncellemesi ile bu sorunu yaşamaya başladım. Ayrıca oyundayken windows tuşuyla masaüstüne dönüp tekrar oyuna girmek istediğimde donuyor. Football Manager 2012'den beri bu 5. orjinal oyunum ilk defa böle birşeyler karşılaşıyorum. Umarım full sürümde düzelir.
http://i.imgur.com/QtPq8QJ.pnghttp://i.imgur.com/LpRmede.png

Viper Thorne
11.Kasım.2015, 20:28
Resimleri kontrol eder misin görünmüyor da

Matteo Ferrari
11.Kasım.2015, 20:47
Ben görebiliyorum resimleri, farklı tarayıcıdan kullanıcı girişi yapmadan da denedim gözüküyor.

Ali Hikmet
12.Kasım.2015, 00:19
Resimleri kontrol eder misin görünmüyor da

bazı resim yükleme siteleri Türkiye'de yasaklandığından gözükmeye bilir. DNS değiştirme veya Zenmate yükleyerek görebilirsiniz.

Matteo Ferrari
12.Kasım.2015, 17:25
Yok mu çözüm önerisi olan? Umarım bu gece full sürüme geçtiğimde düzelir.

Homer J.S
14.Kasım.2015, 14:42
Hala aynı sorunu yaşıyoruz...

Homer J.S
16.Kasım.2015, 20:11
Arkadaşlar yok mudur bu sorunun çözümü?

atukya
17.Kasım.2015, 04:39
Arkadaşlar yok mudur bu sorunun çözümü?

Aynı sorunu ben de yaşıyorum. Gün geçirme esnasındayken oyunu alta alıp tekrar dönmek istediğimde her zaman olmasa da bazen bu şekilde kalıyor. Devam eden oyunu kaybetmemek için 'Ctrl + S' ile oyunu save edip, sonra görev yöneticisinden oyunu sonlandırıp tekrar oyuna girmek durumunda kalıyorum. En azından devam eden oyunumu kaybetmiyorum ama bu bi çözüm değil tabiki.

Homer J.S
17.Kasım.2015, 12:46
Aynı sorunu ben de yaşıyorum. Gün geçirme esnasındayken oyunu alta alıp tekrar dönmek istediğimde her zaman olmasa da bazen bu şekilde kalıyor. Devam eden oyunu kaybetmemek için 'Ctrl + S' ile oyunu save edip, sonra görev yöneticisinden oyunu sonlandırıp tekrar oyuna girmek durumunda kalıyorum. En azından devam eden oyunumu kaybetmiyorum ama bu bi çözüm değil tabiki.

Yahu tam bir işkence. Sorma hocam tadı tuzu kalmadı oyunun vallahi.

MoisHaLe
18.Kasım.2015, 22:07
harbiden yok mu şunun bir çözümü yahu?? delirtti beni. O kadar para ver al ve uğraştığın saçmalığa bak. Tek bize mi oluyor, bunu farkeden olmaz mı?

atukya
19.Kasım.2015, 00:41
harbiden yok mu şunun bir çözümü yahu?? delirtti beni. O kadar para ver al ve uğraştığın saçmalığa bak. Tek bize mi oluyor, bunu farkeden olmaz mı?

Şöyle bişey yaptım; Tercihler >> Daha Fazla Arayüz Ayarı >> İşleyiş Modu >> Yazılım

Bu ayar daha önce 'GPU Desteği(hareketli görüntüyü destekler)' seçimindeydi. Bu şekilde yaptıktan sonra herhangi bi problemle karşılaşmadım. Ama tabi 'Yazılım' ayarında oynamak bazı hareketli görüntü sistemlerini etkisiz hale getiriyor. Oynarken göreceksiniz. Yine de bi deneyin derim.

illet
20.Kasım.2015, 00:31
bu sorunun çözümü veya SI forumlara yazan biri yok mu. Benimde başıma geldi ve gerçekten oyundan soğutuyor insanı

themanticors
20.Kasım.2015, 01:39
Kenarsız En Büyük Boyutlu Pencere Modu'nda oynayın, bugdan haberimiz var ve düzelteceğiz diye çözüm bulmuştum benim başıma geldiğinde.

Maximised Borderless Windowed İngilizce ismi.

burakofly
22.Kasım.2015, 23:10
aynı sorunla karşılaşıyorum...

marlo41
08.Aralık.2015, 20:43
Bende de var bu ya. Zehir etti oyunu. Alt f4 yapıp kaydedip oyundan çıkmaktan bıktım.