PDA

View Full Version : Mavi Ekran Hatası

ugurbeckham
11.Kasım.2015, 18:25
oyun notebookumda uzun süre acık kalınca (pc kapatmıyorum ekran kapatıp bekleme moduna alıp sonra devam ediyorum) bir süre sonra mavi ekran hatası alıyorum fm 16 betada fm 15 aylarca bu şekilde oynamıştım sorun olmamıştı.... bilgisi olan varmı

Ali Hikmet
12.Kasım.2015, 00:16
Mavi ekran alman bilgisayarının işlemcisini zorlaman olabilir. CPU yüzde kaç oluyor veya sana bi site önerim orda genelde cevaplar oluyor oyunla alakalı değil öncelikle. site; techopat forum

ugurbeckham
18.Kasım.2015, 14:31
i7 2.3 turbo bost ile 3.3 ghz 8gb ram bu makina fm ile zorlanıyorsa sıkıntı var demektir.

Nocna Mora
18.Kasım.2015, 18:05
Mavi ekran hatası genellikle ekran kartı ile alakalıdır. Ekran kartın yanmak üzere olabilir, dikkat :)

ugurbeckham
22.Kasım.2015, 23:08
Mavi ekran hatası genellikle ekran kartı ile alakalıdır. Ekran kartın yanmak üzere olabilir, dikkat :)

demoda bu skıntı vardı orginal oyunda cok sükür problem yok teşekkürler yardımlarınız için

haykirish
23.Kasım.2015, 00:26
demoda bu skıntı vardı orginal oyunda cok sükür problem yok teşekkürler yardımlarınız için

Sıkıntı Sanal Bellekle alakalı hocam yükseltirsen sıkıntı olmaz

ugurbeckham
23.Kasım.2015, 23:58
Sıkıntı Sanal Bellekle alakalı hocam yükseltirsen sıkıntı olmaz

teşekkür ederim yükselttim

martymcfly
09.Şubat.2016, 22:32
Ben de sırf fm oynarken mavi ekran alır oldum 2016 serisinde.
Sistemim yeni değil ama 7-8 lig açıp 57 bin oyuncu civarı sıkıntısız oynuyorum takılmadan. Format atalı da 1 ay olmadı daha. İşlemci, ram hepsi normal seviyede arasıra kontrol ediyorum.
Ekran kartında sıkıntı olduğunu sanmıyorum çünkü online Fifa 11 yaparken hiç bişey olmuyor. Zaten başka da oynadığım oyun yok. Nasıl olacak bilemedim.
3d kapalı, oyunu yüklediğim gibi kapatırım onu. Var mı fikri olan, çok genel bir sorun ama akşam oturup iki maç yapalım diyoruz o da elimizden gider oldu.