PDA

View Full Version : Aral Game'den alınan oyun

burakofly
13.Kasım.2015, 16:45
Arkadaşlar steam den bir türlü kart çekmeyince oyunu Aral Game'den aldım.. Fakat bana kod falan yollamadılar.. Sanırım CD yollayacaklar. Bu cd ile steam üzerinden mi oyuna gireceğim? çünkü gündüz iş yerimde akşam evde oynuyorum oyunu.. save dosyalarıma erişebilmem lazım

Homer J.S
13.Kasım.2015, 17:12
Arkadaşlar steam den bir türlü kart çekmeyince oyunu Aral Game'den aldım.. Fakat bana kod falan yollamadılar.. Sanırım CD yollayacaklar. Bu cd ile steam üzerinden mi oyuna gireceğim? çünkü gündüz iş yerimde akşam evde oynuyorum oyunu.. save dosyalarıma erişebilmem lazım

Evet kutulu yolluyorlar oyunu, benim elime bugün yaklaşık 2 saat önce ulaştı. Başka da bir hizmetleri yok kod vesaire gibi.

alexalexalex
13.Kasım.2015, 17:17
FM12 ve FM13 kutulu almıştım. Kutunun içinde steam kodu var. Onu steam'a girdikten sonra DVD ile hiç işiniz kalmiyor. Steam kütüphanesinden direk indirip oynayabiliyorsunuz.

Kutulu versiyonlar iyi güzel ama cidden geride kaldı artık. Üstelik FM12'de "kullanılmış ürün kodu" hatası almıştım. Mail falan attım. 2-3 güne anca yeni kod gönderdiler. Gerçekten uğraşmaya gerek yok. Birdahaki sefere direk steamdan alırsanız daha sağlıklı olur bence.

Vieri
13.Kasım.2015, 17:22
evet, oyun içerisinde yer alan kod ile steam den aktive edeceksiniz

burakofly
13.Kasım.2015, 17:56
teşeküürler... yarın gelir inşallah...

burakofly
13.Kasım.2015, 23:44
hala kargoya verilmedi bu normal mi?