PDA

View Full Version : Rehavet

penguhan
14.Kasım.2015, 14:42
Arkadaşlar daha önceleri de bu konu canımı çok sıkıyordu. Araştırdım biraz fakat gene de basın toplantısında ve maç öncesi konuşmalarda bir yönünü bulamadım. misal Tottenham'ı yönetiyorum, Manchester City'i, Chelsea'yi yeniyorum fakat West Brom'a yeniliyorum, hem de fark atıyorlar. Bunu nasıl aşabilirim?

sentugo
14.Kasım.2015, 14:51
Bu konu zor. Basın toplantıların gerçekten buna benzer sorular çıkıyor. Resmi bir çözümü oluğunu düşünmüyorum. Rotasyon yapıp, aç oyuncuları oynatabilirsin.

penguhan
14.Kasım.2015, 14:59
Rotasyona gittiğimde ''x oyuncuyu neden oynatmadın?'' diye bir soru çıkıyor. O zaman da rakibi hafife alıyormuşuz gibi bir durum meydana geliyor.

SahteFWRasit
14.Kasım.2015, 15:38
1-Rotasyon yap aç oldukları için iyi oynayabilirler.
2-As takımla çıkacaksan Basın toplantısında Galatasaray'sın rakibin de İzmirspor. İzmirspor çok tehlikeli bir ekip. Dikkat etmezsek yeniliriz. Kazanmak bizim için zor olacak, Zor bir maç , Konsantrasyonumuzu üst düzeyde tutmalıyız tutmazsak kötü olur şeklinde konuşabilirsin
3-Maçın başlangıçındaki takım konuşmanda uygun bir takım konuşması seç. Bu takım konuşmasını da ne uygun olur oynayarak bulacaksın. Hırslı konuşmak mantıklı olabilir ama.
4-Devre arası yeniksen veya berabere ise sonuç takımı haşlarsan kızarsan kötü şeyler söylersen takım 2.yarı daha iyi oynar maça asılır.
5- Bağırıyorsun ya maç içinde konstantre olun, istekli oynayın tarzı işe yarayacak bağırmaları kullanabilirsin.

penguhan
19.Kasım.2015, 00:07
bu sezon biraz daha genç transferi yaptım, sırf düşük takımları yenebilmek için :)

bahadirkilic
25.Kasım.2015, 16:20
1-Rotasyon yap aç oldukları için iyi oynayabilirler.
2-As takımla çıkacaksan Basın toplantısında Galatasaray'sın rakibin de İzmirspor. İzmirspor çok tehlikeli bir ekip. Dikkat etmezsek yeniliriz. Kazanmak bizim için zor olacak, Zor bir maç , Konsantrasyonumuzu üst düzeyde tutmalıyız tutmazsak kötü olur şeklinde konuşabilirsin
3-Maçın başlangıçındaki takım konuşmanda uygun bir takım konuşması seç. Bu takım konuşmasını da ne uygun olur oynayarak bulacaksın. Hırslı konuşmak mantıklı olabilir ama.
4-Devre arası yeniksen veya berabere ise sonuç takımı haşlarsan kızarsan kötü şeyler söylersen takım 2.yarı daha iyi oynar maça asılır.
5- Bağırıyorsun ya maç içinde konstantre olun, istekli oynayın tarzı işe yarayacak bağırmaları kullanabilirsin.

dostum oyun içi bağırma nerden yapılıyor ben onu bulamadım

sentugo
25.Kasım.2015, 16:30
Maç içerisindeyken Takımla Konuş bölümünden.

ozan42
26.Kasım.2015, 17:49
Düşük bir takımla eşleştiniz veya oldukça kötü formda olan bir takımla oynayacaksınız gibi sorularda sürekli tersle muhabirleri.Rövanşlı karşılaşmaşmalarda ilk maçtan iyi bir sonuç aldıysan 2. maç için takım konuşmalarında Kesin dille rehavete kapılmayın farkı arttırın diyebilirsin.