PDA

View Full Version : Kulübe Gelmek İstemeyen Oyuncuyla Konuşma Yapmak

fatih277
18.Kasım.2015, 17:00
Evet arkadaşlar fm 2015de gelen bir özellikti sanırım bu bu seridede var oldugunu görüyorum ancak ben daha önce işe yaradıgını hiç görmedim. Bu olay bug mu yoksa işe yaradıgını gören var mı bilgilendirirseniz sevinirim.

http://i.hizliresim.com/D9vvql.jpg

http://i.hizliresim.com/o9MMa7.jpg

aytekin79
18.Kasım.2015, 17:01
Güzel bir konu. Bende de hiç işe yaramadı bu yöntem

illet
18.Kasım.2015, 17:07
Bence çok güzel bir özelliklik olmuş ben bu şekilde gelen oyunculara genelde ,

"Eğer bize katılırsan bu külupte çok büyük bir kariyere sahip olacağını düşünüyorum. Burada belki de bir ikon , efsane olabilirsin."

dediğimde güzel deyip kontrak görüşmelerine başlıyabiliyorum.

Tabiki herseferinde işe yaradığını söyleyemem ama mantık çerçevesinde bazı oyuncuları bu şekilde ikna edebildim ben.

Nocna Mora
18.Kasım.2015, 18:02
Her zaman işe yaramıyor fakat bazen ilk teklifi yaparken etkili olabiliyor.

fatih277
18.Kasım.2015, 18:50
Bence çok güzel bir özelliklik olmuş ben bu şekilde gelen oyunculara genelde ,

"Eğer bize katılırsan bu külupte çok büyük bir kariyere sahip olacağını düşünüyorum. Burada belki de bir ikon , efsane olabilirsin."

dediğimde güzel deyip kontrak görüşmelerine başlıyabiliyorum.

Tabiki herseferinde işe yaradığını söyleyemem ama mantık çerçevesinde bazı oyuncuları bu şekilde ikna edebildim ben.

teşekkürler işe yaradıgını duymak güzel çünkü ben hiç görmedim çalıştıgı konusunda suphelenmeye baslamıstım umarım bende bir futbolcuyu ikna etmeyi başarabilirim :)

La BruJiTa
18.Kasım.2015, 20:18
aynen bugüne kadar daha 1 kere bile işe yaramadı bende.ekrana bu tablo geldiğinde direk ''ooo piti piti'' diyerek gelen şıkkı seçiyorum artık.:D

Ketchaup
19.Kasım.2015, 00:44
geçen sene de vardı. bi kere bile başarılı olamamıştım. ''ilk teklifi yap'' seçeneğiyle menajerine fazla fazla para verip getiriyordum oyuncuları.

samasti
30.Aralık.2015, 13:07
İşe yarıyor ve özellikleyukarıda arkadaşın bahsettiği gibi bu kulüpte efsane, ikon olabilirsin sözü en etkili olanı. Ancak benim tespitim kariyerinizdeki itibarınızda bu konuşmada etkili oluyor. Yüksek itibarlı bir manejerseniz yaptığınız bu tarz görüşmelerden büyük çoğunluğunda ikna edebiliyorsunuz.

nerazzuri
30.Aralık.2015, 16:48
takım kaptanı olma fikri her futbolcu için cazip bir teklif. bunu söylediğinizde %90 geliyorlar diyebilirim.

ama takım kaptanı yapmazsanız vay halinize. ben robben'i 34'ünde newcastle'a bu şekilde getirdim, kaptan yapmayı unuttum ve tüm takımı ayaklandırdı. 2 hafta sonra kovuldum zaten. :)

3842
31.Aralık.2015, 00:52
Ben Schweinsteiger'i kaptan yapma sözüyle MK Dons'a transfer ettim Premier Lig'e çıktığım transfer döneminde. FM2015'te de işe yaradığını hatırlıyorum. Bence çok şeker bir özellik ve işe yarıyor. :)