PDA

View Full Version : Spor Toto 2. Lig Takımları Transfer Politikası

KANaryaa3
19.Kasım.2015, 01:09
Merhaba arkadaşlar,

Spor Toto 2. Lig Takımları'ndan Kahramanmaraşspor'la oyuna başlamayı düşünmüştüm. Ancak sadece Kahramanmaraşspor'un da değil, tüm Spor Toto 2. Lig takımlarının transfer politikası olarak "Türk olmayan oyuncu transfer edilemez" ibaresi bulunuyor. Bu sınırlama sadece 2. lig içinde bulunurken mi geçerli, yoksa bu takımlarla 1. lig ve Süper Lig'e çıktığımızda da bu sınırlama devam edecek mi? 2. Lig takımlarıyla oyunu oynayan varsa bilgisi olabilir. Yardımcı olursanız sevinirim.

Nocna Mora
19.Kasım.2015, 01:23
Merhaba arkadaşlar,

Spor Toto 2. Lig Takımları'ndan Kahramanmaraşspor'la oyuna başlamayı düşünmüştüm. Ancak sadece Kahramanmaraşspor'un da değil, tüm Spor Toto 2. Lig takımlarının transfer politikası olarak "Türk olmayan oyuncu transfer edilemez" ibaresi bulunuyor. Bu sınırlama sadece 2. lig içinde bulunurken mi geçerli, yoksa bu takımlarla 1. lig ve Süper Lig'e çıktığımızda da bu sınırlama devam edecek mi? 2. Lig takımlarıyla oyunu oynayan varsa bilgisi olabilir. Yardımcı olursanız sevinirim.

Sadece 2. lig'de geçerli olması lazım.

KANaryaa3
19.Kasım.2015, 01:28
2. ligdeki tüm takımlar için geçerli olduğunu görünce ben de öyle düşündüm ama inşallah sürekli olmaz. Bir kariyere başladıktan sonra bu tarz rahatsızlıklar oyunun zevkini de düşürüyor. Fakat fm'nin gerçekçiliğini düşününce, muhtemelen dediğiniz gibidir. Kesin bilgisi olan, gören birisi de bilgilendirirse çok sevinirim.

Nocna Mora
19.Kasım.2015, 02:19
2. ligdeki tüm takımlar için geçerli olduğunu görünce ben de öyle düşündüm ama inşallah sürekli olmaz. Bir kariyere başladıktan sonra bu tarz rahatsızlıklar oyunun zevkini de düşürüyor. Fakat fm'nin gerçekçiliğini düşününce, muhtemelen dediğiniz gibidir. Kesin bilgisi olan, gören birisi de bilgilendirirse çok sevinirim.

Rahatsızlık değil ki bu. 2. lig'in lig kuralı bu. Yabancı oyuncu oynatılamıyor o ligde. FM 2015'te Kocaelispor kariyeri yapmıştım. 2. ya da 3. sezonda çıkabilmiştim 1.lig'e ki bu çok zevkli bir hale getirmişti oyunu. Almanya pazarına iyi bakmak gerekiyor.

KANaryaa3
19.Kasım.2015, 03:18
Evet kurallar öyle haklısın da, takım seçme menüsünde o ligdeki tüm takımların transfer politikası olarak da ayrıca yabancı oyuncu almama kararı olduğu yazıyor diye rahatsız etmişti. Neyse artık deneyip göreceğiz ama önce Türkiye'nin alt ligleri için logo ve forma paketini bekleyeceğim :) Özellikle logosuz FM çekilmiyor hiç.
Senin güzel paylaşımlarını da takip ediyoruz hocam, emeğine sağlık diye buradan da belirteyim:)