PDA

View Full Version : İlk 11 oynamak isteyen oyuncu problemi

deadknight
19.Kasım.2015, 12:16
Arkadaşlar merhaba;

Şuan Göztepe'yi yönetiyorum.

Kadromda kilit ve as takım oyuncularının yedek kalınca konuşmak istemesini anlıyorum da gereksiz ve yedek oyuncuların ilk 11 beklentisini anlayamıyorum.

Çözüm için fikirlerinizi bekliyorum.Saygılarımla.

illet
19.Kasım.2015, 14:54
Oyundaki genel durumlardan bir tanesi bu.
yapıcak şey takımda ara sıra rotasyona giderek forma şansı vermek

themanticors
19.Kasım.2015, 15:02
Sözleşme durumu Kilit ya da As Takım olmayıp böyle sıkıntı yaratan adamları illetin dediği gibi rotasyonlu oynatıp en uygun anda başkalarıyla değişmeni tavsiye ederim. Biraz aranacaksın, biraz da şansın olacak ama ağzını açmayan oyuncular bulduğunda değecek.

deadknight
19.Kasım.2015, 17:47
Sözleşme durumu Kilit ya da As Takım olmayıp böyle sıkıntı yaratan adamları illetin dediği gibi rotasyonlu oynatıp en uygun anda başkalarıyla değişmeni tavsiye ederim. Biraz aranacaksın, biraz da şansın olacak ama ağzını açmayan oyuncular bulduğunda değecek.

Teşekkür ederim :o:o

Adana Demirspor
19.Kasım.2015, 18:11
Topcuları dönüşümlü oynatmayı dene. İlla ki sorun cıkaran biri olur.

Bikac mac daha süre ver. Eger devam ederse postala gitsin. Takımın huzurunu kacırır.

deadknight
20.Kasım.2015, 10:11
Topcuları dönüşümlü oynatmayı dene. İlla ki sorun cıkaran biri olur.

Bikac mac daha süre ver. Eger devam ederse postala gitsin. Takımın huzurunu kacırır.

Uygulamaya aldım.ilgine teşekkür ederim :)

bahadirkilic
20.Kasım.2015, 11:36
hocam mesela galatasarayda yasin , sabri , emre çolak sürekli sıkıntı çıkarıyorlar . Zaten sabri hertürlü takımın başına dert :) Galatasaray için konuşuyorum şampiyonlar ligi maçından sonra ki lig maçlarında bunları oynatabilirsin . Ya da tek kulvarda yarışan takımlardan birinin başındaysan bu tarz futbolcuları göndermeni tavsiye ederim .

deadknight
20.Kasım.2015, 16:50
hocam mesela galatasarayda yasin , sabri , emre çolak sürekli sıkıntı çıkarıyorlar . Zaten sabri hertürlü takımın başına dert :) Galatasaray için konuşuyorum şampiyonlar ligi maçından sonra ki lig maçlarında bunları oynatabilirsin . Ya da tek kulvarda yarışan takımlardan birinin başındaysan bu tarz futbolcuları göndermeni tavsiye ederim .

Alt ligdeyim ve ince ince gönderiyorum arkadaşları.teşekkür ederim :))