PDA

View Full Version : Antreman Programı

bahadirkilic
25.Kasım.2015, 13:03
Merhaba sevgili FM aşıkları
Antreman Programlarını burada paylaşabiliriz

Öncelikle nasıl bir antreman programı oluşturulmalı ve izlenmeli ? Herkes uyguladığı antreman programını açıklarsa çok iyi olur . Bana da yardımcı olmuş olursunuz

penguhan
25.Kasım.2015, 14:35
maç antrenmanları için yardımcı önerine bakabilirsin. maç raporunda ''savunma duran toplarına'' ya da ''hücum duran toplarına'' çalışmalıyız diyebilir.

sentugo
25.Kasım.2015, 16:26
Geçmişte yazılan ve çok da yenilik olmayan antrenman sistemi rehberi için

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=110108

Adana Demirspor
25.Kasım.2015, 17:58
Takıma iyi bir yardımcı alıp antreman programını ona bırakıyorum. Hem uğraşmamış hem de iyi bir antreman yaptırıyorum.

bahadirkilic
26.Kasım.2015, 11:56
Geçmişte yazılan ve çok da yenilik olmayan antrenman sistemi rehberi için

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=110108

teşekkür ederim

kiddynamite
26.Kasım.2015, 13:53
Merhaba sevgili FM aşıkları
Antreman Programlarını burada paylaşabiliriz

Öncelikle nasıl bir antreman programı oluşturulmalı ve izlenmeli ? Herkes uyguladığı antreman programını açıklarsa çok iyi olur . Bana da yardımcı olmuş olursunuz

Sezon öncesi 3 hafta kondisyon 2 hafta taktik antrenmanı,hazırlık maçlarında hücum organizasyonu yaptırıyorum.
Sezonda ise o haftaki maç programına bakarak (kolay,zor rakiplere dikkat ederek) hücum ve savunma antrenmanı
yaptırıyorum. Kendi sahamdaki maçlarda hücum organizasyonu ve hücum duran top, deplasmanlardaysa zor deplasmansa savunma yerleşimi diğerlerinde duran top savunması.

Milli takım aralarında da top kontrolü :icon_lol:

cilqin
29.Kasım.2015, 00:35
Takıma iyi bir yardımcı alıp antreman programını ona bırakıyorum. Hem uğraşmamış hem de iyi bir antreman yaptırıyorum.

O komutu '' Yardımcı Antrenöre bırak'' nasıl oluyor ? Birde Verimli oluyor mu ? verimli olabilmesi için yardımcı antrenörün hangi özelliğine bakmalıyım antrenör alırken ?