PDA

View Full Version : bütün maçlar aynı gün ve saatte oynanmaya başlandı

alexalexalex
02.Aralık.2015, 21:21
arkadaşlar oyunda 2. sezondayım. bu sorun 2. sezonun 13-14. maçlarından itibaren baş göstermeye başladı. bütün maçlar pazar günü ve saat 15'te oynanıyor. bununla ilgili ayar varmış, ona baktım fakat bende açık değil. yani kariyere başladığımda bu sorun yokken, birden olmaya başladı. oyunda açık olan diğer liglere baktım oralarda işleyiş normal görünüyor. türkiye liginde oynuyorum. sizce neden kaynaklı olabilir?

aytekin79
02.Aralık.2015, 22:01
arkadaşlar oyunda 2. sezondayım. bu sorun 2. sezonun 13-14. maçlarından itibaren baş göstermeye başladı. bütün maçlar pazar günü ve saat 15'te oynanıyor. bununla ilgili ayar varmış, ona baktım fakat bende açık değil. yani kariyere başladığımda bu sorun yokken, birden olmaya başladı. oyunda açık olan diğer liglere baktım oralarda işleyiş normal görünüyor. türkiye liginde oynuyorum. sizce neden kaynaklı olabilir?

Eveet bu sorunu mevcut kariyerimde 2. sezonda ben de yaşadım :) 3. sezon düzeldi ama. İlginç bir olay.

alexalexalex
02.Aralık.2015, 22:05

anladım hocam, sağolasın. eğer herkeste var olan bir problemse yeni çıkacak olan patch ile düzeltilir sanırım.

deadknight
03.Aralık.2015, 10:27

Maçlarda şike var haberleri üzerine federasyon tüm maçları aynı saate almıştır :D

Ali Hikmet
03.Aralık.2015, 16:50
Bende de böyle bir şey vardı. 2. sezondayım bende. 3. sezonda olacak mı bakalım

alexalexalex
05.Aralık.2015, 00:17
şuan 4. sezondayım arkadaşlar. sadece 2. sezonda oldu bu durum. :)

cilqin
07.Aralık.2015, 15:45
Aynı Sorun bende de var acaba sadece Bizim lig ile alakalı mı ? ben Galatasaray'ı yönetiyorum farklı ülkede farklı takım çalıştıran var mı ? Ve Avrupa ligi finali benim lig maçımdan iki hafta önce onnandı normal mı acaba ?

aytekin79
07.Aralık.2015, 17:13
2. sezon bugı var bizim ligde zannımca.

justoyota
12.Aralık.2015, 12:30
tercihlerden maç bölümüne gelin orda bir seçenek olacak maçlar aynı gün aynı saatte oynanması için seçili olablr

aytekin79
12.Aralık.2015, 17:48
tercihlerden maç bölümüne gelin orda bir seçenek olacak maçlar aynı gün aynı saatte oynanması için seçili olablr

Hayır ona kimse dokunmadan bu olay oluyor zaten mesele olan o :)

cilqin
15.Aralık.2015, 01:59
Arkadaşlar bende durum 3. sezonda da düzelmedi hala aynı gün saatte maçlar oynanmaya devam ediyor. ve kupa lig arası 2 gün verilen maça bile denk geldim bilen birisi var mı bu durumu yada başka yerlerde gören duyan ?