PDA

View Full Version : Online Oyunda Maç Skoru Farklı

Deathly_devil_7
07.Aralık.2015, 14:09
4 arkadaş yıllardır orjinal oyun alarak Online oyunu oynuyoruz. Bu sene hiç bir seride karşılaşmadığımız bir sorun mevcut. İçimizden bir arkadaşın maçları oynadığı skorla tutmuyor. Mesela maçı 3-1 kazanıyor, devam dedikten sonra 0-2 yenilmiş gözüküyor.

Veya tam tersi maçı kaybediyor ama devam dedikten sonra kazanmış oluyor. Sadece bir kişide bu sorun mevcut. Benzer sorun yaşayan var mı veya yardımcı olabilecek var mıdır?

SahteFWRasit
07.Aralık.2015, 17:02
Yan yana mı oynuyorsunuz yoksa uzaktan mı?(Aynı interneti mi kullanıyorsunuz yani?)
Tüm maçlarda mı oluyor yoksa birkaç maçta mı?

Deathly_devil_7
07.Aralık.2015, 17:34
Yan yana mı oynuyorsunuz yoksa uzaktan mı?(Aynı interneti mi kullanıyorsunuz yani?)
Tüm maçlarda mı oluyor yoksa birkaç maçta mı?

4 kişi aynı interneti kullanıyoruz hocam, bazen 3'ümüz aynı interneti kullanıyor. Her maç değil ama belirli sıklıklada değil ama sadece bir kişide oluyor problem. 3 4 maçta bir bazen 5 6 maçta bir oluyor.

SahteFWRasit
08.Aralık.2015, 00:33
4 kişi aynı interneti kullanıyoruz hocam, bazen 3'ümüz aynı interneti kullanıyor. Her maç değil ama belirli sıklıklada değil ama sadece bir kişide oluyor problem. 3 4 maçta bir bazen 5 6 maçta bir oluyor.
Bi zde arkadaşlarla oynarken pcsinin özelliklerinin kötü olanın veya neti az çekenin maçları öyle oluyordu arada.
Çözümü yok yani şans işi. Ben bulamadım şahsen.

Deathly_devil_7
15.Aralık.2015, 19:38
Bi zde arkadaşlarla oynarken pcsinin özelliklerinin kötü olanın veya neti az çekenin maçları öyle oluyordu arada.
Çözümü yok yani şans işi. Ben bulamadım şahsen.

Çok saçma bir hata bence, adam kazanmış lig yarışı yapıyoruz pat yenilmiş, sonra oyunu baştan aç bi daha oralara gel aynı maçı ikisi de bi daha oynasın... Buna bir çözüm bulunmalı!

Crazycat
16.Aralık.2015, 15:53
Sigames'in forumuna gidip bir bakın bu sorunu bildirmişler mi diye, eğer bildiren yoksa siz konu açın bence. Buradan çözülecek bir hata değil bu çünkü. Bir bug var belli ki.

Football Manager 2016 Bugs Forum (http://community.sigames.com/forumdisplay.php/519-Football-Manager-2016-Bugs-Forum)

serkankeyvan
16.Aralık.2015, 18:15
16.2.0 güncellemesi geldi bugün. Bu sorununuzun çözümü de bu güncelleme altında çözülmüş. Oyununuzu güncelleyerek kurtulabilirsiniz.

FM 2016 16.2.0 Update (http://www.footballmanager.com/news/football-manager-2016-update)

aytekin79
16.Aralık.2015, 18:31
16.2.0 güncellemesi geldi bugün. Bu sorununuzun çözümü de bu güncelleme altında çözülmüş. Oyununuzu güncelleyerek kurtulabilirsiniz.

FM 2016 16.2.0 Update (http://www.footballmanager.com/news/football-manager-2016-update)

Tam da ben bu arkadaşa yazacaktım :)

- Fixed divergence of results when playing network game between Mac & PC

Sanırım biriniz Mac kullanıyordu :n:

Deathly_devil_7
16.Aralık.2015, 22:49
Tam da ben bu arkadaşa yazacaktım :)

- Fixed divergence of results when playing network game between Mac & PC

Sanırım biriniz Mac kullanıyordu :n:

Aynen hocam sorun varmış hakketen, bizde de mac vardı bi tane, yalnız kayıtlı oyuna işlemiyor mu güncelleme acaba?