PDA

View Full Version : Muhammet Beşir

Trabzonspor
08.Aralık.2015, 02:58
http://dosya.turksportal.net/research/16.0.0/1_Trabzonspor_Muhammet_Be%C5%9Fir.png

Oyuncunun profilinde herhangi bir değer yok CA ve PA nilgilerine ulaşmak mümkün mü ?

perpetua
08.Aralık.2015, 13:03
Sence nasil olmasi gerektigini yazmani tercih ederiz.

Trabzonspor
08.Aralık.2015, 16:11
Takdir edersinki ülkemizde 4 büyüklerde 20 yaş altı oyuncuların a takımlarda oynatılma ihtimalleri çok düşük. Çok nadir bir iki örnek vardır buna. O nedenle Fm araştırmacısı olmayan benim bu konuda sağlıklı yorum yapmam zor. Araştırma görevini alan kişi elinden geldiğince takımın alt katagori maçlarını izliyordur diye düşünüyorum bunu düşünerek bu soruyu sordum ve fiir beyan etmedim.

Muhammet, Milli takım alt katagorilerinde pek şans bulamamış, çıktığı 2 maçta 1 gol atmış sadece. Kulüp altypaısında ise birçok maça çıkmış ve goller bulmuş. Son dönemlerde TS U19 ile 30 maçta 29 gol atıp daha sonra TS U21 takımında 9 maçta 3 gol atmış. bu performansların ardından bu sene başında 5 yıllık sözleşme imzalandı. A takımdai ilk maçında da eskişehire golünü attı.

Tv'den ve internetten izlediğim kadarıyla ve buna ek istatistiklere bakarak konuşmak zorunda kalarak kısaca gördüklerimi yazacak olursam. Fiziksel özellikleri iyi, kuvvetli, hava toplarına hakim, topa sert vuran, hızlı, topu sürme ve son vuruşlardaki tercihlerine bakılırsa tekniği fazla gelişmemiş gibi duruyor, fazla izleme şansı bulamadğım oyuncu için bundan daha fazla yorum yaparsamda boş konuşmuş olurum.

İstatistikler, gelişim süreci, alt takımdaki maç ve gol sayılarıda göz önüne alırsak ço çok iyi bir geleceği olacak diyemesemde iyi bir potansiyele sahip olduğu açık. Özllikleri olarak şu değerleri verin diyemiyorum çünkü uzun zamandır oyundan uzağım ne neye etki ediyordu hatırlayamıyorum ama potansiyel olarak 155- 165 arasında bir değer verilebilir.

perpetua
08.Aralık.2015, 17:04
Tesekkurler. Izlemeye devam. Umarim devre arasina kadar cok daha fazla oynar ve daha iyi gozlemleme sansi buluruz.

Vankoff
07.Şubat.2016, 19:05
Ellerinde bu çocuk varken gidip Muhammet Demir'i aldı Trabzon. Ligde zaten Avrupa şansı kalmadı umarım bu çocuğu oynatırlar. İnanıyorum ki Burak Yılmazın kendini bulduğu yaştan çok evvel gelişimini tamamlar.

gargi_17
02.Mart.2016, 14:17
İyi bir sıçrama özelliği var güç olarak da savunma oyuncularını zorlayan dengeli bir tip.sırtını koyup topu saklayabiliyor.Kesinlikle fiziksel özellikleri önplanda teknik özellikleri öne çıkan bir oyuncu değil.zihinseli için karar vermek için dah çok maç antrenman izlemek lazım.