PDA

View Full Version : Kötü Performans Gösteren Oyuncular

SahteFWRasit
12.Aralık.2015, 01:58
Merhaba arkadaşlar bir şey soracağım sizlere.
Kötü performans gösteren oyuncularınız olduğunda ne yaparsınız?

Takımımımda 4 yıldızlık 2-3 oyuncu kötü performans gösteriyor. Birisi defans, birisi sol bek diğeri de forvetim.
Gol yersek Sol bek ve defansımın hatası gol atamazsak da forvetimin kusuru oluyor.
Kötü performansları yüzünden çok puan kaybettim.
Takımda herkesin ortalaması 7'nin üstündeyken bunlarınki 6.50 6.40 arası.

Mutsuz oldukları bir şey yok. Oynayabilecekleri tek roldeler.(Standart Stoper, Bek ve Fırsatçı golcü)Özellikleri o rollere uyuyor. Raporlarında kötü özellikleri de yok ama kötü performans sergiliyorlar.

14 haftadır bir düzelmediler.
Böyle adamların yerine oynayabilecek adamlarım ligin kalitesinin altındalar. Bu yüzden çok kararsızlık yaşıyorum. Bunları kadrodan kesmeli miyim? Yoksa zorlamalı mıyım?
Genel bir soru bu sizler bu durumlarda neler yapıyorsunuz?

Vankoff
12.Aralık.2015, 13:13
Genelde uyarıyorum oyuncuları ve uyarırken de ona güvendiğimi söylüyorum . Baya etkili oluyor bende.

SahteFWRasit
12.Aralık.2015, 15:19
Genelde uyarıyorum oyuncuları ve uyarırken de ona güvendiğimi söylüyorum . Baya etkili oluyor bende.
Uyarmaları açıldıkça yaptım ama yok düzelme.
Çok maç kaybettim bu 3'lü yüzünden. Sanki oyun bilerek yapıyor bunu.
Forvet ligte 3 penaltı kaçırdı. Atsa puan alacaktık galibiyet alacaktık. Penaltı atacak özellikleri yüksek.
Defans 2'lisi zorla gol attırıyor adamlara. Taktiğimiz de iyi. Eziyoruz milleti ama yok bu 3'lü bitirdi beni.
Yahu 3.lig takımıyla kupa maçı yapıyorum gruplarda.
As takımla çıktım fikstür boş diye. 2-0 yendik. Stoperim 6.3 Sol bek 6.2 Forvet 6.3 'le bitirdi. Diğerleri 7.3 falan :D
Bir sıkıntı var yani delirtecekler beni.

Vankoff
12.Aralık.2015, 23:21
En kısa zamanda sat hocam o zaman :) başkada bir şey gelmiyor aklıma maalesef.

ilkaysf
14.Aralık.2015, 11:21
Bazen olmayınca olmuyor. Benimde öyle çok ümitli olduğum ve beni yüzüstü bırakan oyuncularım oldu o yüzden bence de sat derim.

SacrificeGGTC
14.Aralık.2015, 11:34
6.5'in altına inenlere agresif bir şekilde uyar, hatta keseceğini söyle. Sana katılmadığını söylerse kes bile, koy gençlerden birini alt takımdan u18'den falan. Haksızlık yapıyorsunuz diye gelirse futbolcular haketmeyene forma yok de geç. İlla adam oluyorlar. Benim bi regen oyuncum vardı, gol kralı oldu. Ertesi sene 11 maçta 1 gol attı. Kesik yedi benden, ayrılcam dedi. İnadına oynatmadım. Gideceğim dedi, git dedim kapı orda. 14 hafta sonra adam olucam dedi geldi. 8 maçta 17 gol attı. Uzun süre bile olsa inatlaş, oynamayana zırlayıp durana forma yok arkadaş. :)

deadknight
14.Aralık.2015, 14:47
oyuncuların özelliklerine bak istikrarsız oyuncu yada önemli maçları sevmiyor diyorsa bu gibi kriterler performans düşüklüğüne sebeb olabilir yada kişisel özellikleri de bu tip durumlarda etkili olabiliyor(mutluluk vb)