PDA

View Full Version : EURO 2016 elemeleri hk.

Cenkteas
18.Aralık.2015, 19:12
Merhaba arkadaşlar,

Malumunuzdur ki, her hangi bir milli takımla kariyer yapmak istediğimizde oynanan gerçek değil, oyunun karışık bir şekilde atadığı fikstür oluyor. Misal ben Türkiye'yi seçtim lakin elemeler gerçek değil sıradan atanmış şekilde olduğu için pek zevk alamıyorum açıkçası. Konuyu araştırdım ama bulamadım, buna benzer bir düzeltme yaması gören var mı?

Mete07
18.Aralık.2015, 22:26
Bahsettiğim durum Euro2016 grupları mı ? Yani İspanya Hırvatistan ve Çekler'le oynamak istiyorsan zaten daha düne kadar kuralar çekilmemişti bunu oyuna aktaramazlardı

Cenkteas
21.Aralık.2015, 10:21
Bahsettiğim durum Euro2016 grupları mı ? Yani İspanya Hırvatistan ve Çekler'le oynamak istiyorsan zaten daha düne kadar kuralar çekilmemişti bunu oyuna aktaramazlardı

Hayır, gruptan önce ki elemeler.

Yani Hollandalı, Letonyalı. :)

bahadirkilic
21.Aralık.2015, 14:53

hocam oyun başında zaten hollandalı letonyalı grupta oynanıyor yanlışın var ya da oyunun orjinal değil sanırım

Mete07
22.Aralık.2015, 03:07

Valla müdür gruptan önce ki Hollanda Letonya'dan tut , dünya kupası eleme grupları bile aynı Ukrayna , İzlanda , Hırvatistan , Finlandiya . Turnuvalarda ki grupları yapamazlar oyun içerisinde eleme maçları olduğu için

ozzymanborn
22.Aralık.2015, 03:56
Skorları UEFA Lisansı olmadığı için gerçek şekilde aktaramazlar... Ancak Malezya ligini seçerseniz en erken tarihte oyuna başlarsınız ve daha az maç sahte olur...

Cenkteas
05.Ocak.2016, 08:57
hocam oyun başında zaten hollandalı letonyalı grupta oynanıyor yanlışın var ya da oyunun orjinal değil sanırım

Evet haklısınız ama skorlar manasında demiştim, ozzymanborn arkadaşımızın da dediği gibi lisans olmadığından farklı neticeler geliyor. :smismileyiw2:

Skorları UEFA Lisansı olmadığı için gerçek şekilde aktaramazlar... Ancak Malezya ligini seçerseniz en erken tarihte oyuna başlarsınız ve daha az maç sahte olur...

Çok teşekkür ederim, deneyeceğim.