PDA

View Full Version : Editörden Oyuncu Sözleşme Değitirme

swordfish_1985
03.Ocak.2016, 04:52
Arkadaşlar merhaba,

Editörü açtığım zaman Fenerbahçe'nin ilk ana kadrosu çıkıyor şuandaki güncel kadrom gözükmüyor.O yüzden şuan kadromda olan bir oyuncunun detaylarını değiştiremiyorum ???

Neden güncel kadro gözükmüyor yardım lütfennnn!!!!

Leonadias
03.Ocak.2016, 05:44
Editörde kayıtlı oyundaki gelişmeler üzerinde oynama yapmana imkan sağlamaz.
Sadece yeni oyuna başlamadan önce veritabanı değiştirmene olanak tanır.
Senin ilacın bu program : http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=124683&p=2753903#post2753903

swordfish_1985
03.Ocak.2016, 10:33
Editörde kayıtlı oyundaki gelişmeler üzerinde oynama yapmana imkan sağlamaz.
Sadece yeni oyuna başlamadan önce veritabanı değiştirmene olanak tanır.
Senin ilacın bu program : http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=124683&p=2753903#post2753903

Çok teşekkürler hocam.Oyunum orjinal steamden oynuyorum ondada kullanabilir miyim bunu peki ?

Hocam birşey daha sorucam bu arada.Transfer güncellemelerini falan Steam kendisi güncelliyor değilmi ? (Otomatik güncelleme seçeneği açık)

3842
03.Ocak.2016, 13:42
Çok teşekkürler hocam.Oyunum orjinal steamden oynuyorum ondada kullanabilir miyim bunu peki ?

Hocam birşey daha sorucam bu arada.Transfer güncellemelerini falan Steam kendisi güncelliyor değilmi ? (Otomatik güncelleme seçeneği açık)

Muhtemelen Şubat'ın başında devre arası transferlerini kapsayan bir güncelleme çıkacaktır. Otomatik güncelleme seçeneği açıksa Steam güncelleme geldiğinde kendisi güncelleyecektir. Fakat transferlerin etkin olabilmesi için yeni bir oyun açman gerekir. :)

swordfish_1985
03.Ocak.2016, 14:25
Muhtemelen Şubat'ın başında devre arası transferlerini kapsayan bir güncelleme çıkacaktır. Otomatik güncelleme seçeneği açıksa Steam güncelleme geldiğinde kendisi güncelleyecektir. Fakat transferlerin etkin olabilmesi için yeni bir oyun açman gerekir. :)

Teşekkürler.

Leonadias
05.Ocak.2016, 01:49
Kullanabilirsin tabi