PDA

View Full Version : Oğuzhan Özyakup

ttarlabasi
08.Ocak.2016, 23:49
http://dosya.turksportal.net/research/16.0.0/1_Be%C5%9Fikta%C5%9F_O%C4%9Fuzhan_%C3%96zyakup.png

ttarlabasi
08.Ocak.2016, 23:50
Hakemlere İtiraz Eder

Bafici
11.Ocak.2016, 02:56
Takım oyunu kesinlikle daha yüksek olmalı diye düşünüyorum. Kararlılık ve konsantrasyon da 1 tık artırılabilir.

kirilenko47
11.Ocak.2016, 19:24
Oğuzhan'ı efektif kullanmayı becerebilen var mı?

Bence bitiricilik fazla, uzaktan şutlar daha düşük olmalı.

Ayrıca vizyon bence 1-2 puan yükseltilmeli, daha fazlasını hakediyor gibi.

Bafici
11.Ocak.2016, 22:27
Oğuzhan'ı efektif kullanmayı becerebilen var mı?

Bence bitiricilik fazla, uzaktan şutlar daha düşük olmalı.

Ayrıca vizyon bence 1-2 puan yükseltilmeli, daha fazlasını hakediyor gibi.

Katılıyorum. Vizyonu Dünya Klasında bir oyuncu

Ralph
14.Ocak.2016, 14:16
Ben pek sevmiyorum "şu özelliği şu kadar olabilir mi?" gibisinden konuşmayı ama "karar verme" biraz daha yüksek olabilir sanki. Tercihleri konusunda Oğuzhan çok geliştirdi kendini. Tabi bu benim düşüncem.

ozan42
14.Ocak.2016, 16:56
Devre arasına kadar olan çizgisini sene sonuna kadar devam ettirebilirse profilinde sağlam değişiklikler gerekir.Ligde 3. bölgede her ne kadar takım halinde olan bir pres olsada bu kadar fizik kapasitesine laf edilen bir adamın ligin en fazla top kapan oyuncusu olması hem fiziksel kalitesini hemde kendini defansif açıdan kendini geliştirdiğinin kanıtı.Bambaşka bir oyun zekası var, sanki sahayı kuşbakışı görüyor gibi kimsenin beklemediği yerlere derin paslar atabiliyor. Gomez, Cenk, Quaresma, Olcay, Töre cin gibi olmalı çünkü Oğuzhan'ın apayrı bir oyun görüşü var bu çigzisini devam ettirirse + Avrupa şampiyonasında sağlam bir performansla Türkiyenin bonservis rekorunu kırarak Avrupanın en üst düzey takımlarından birine gidebilir.Pas teknik yaratıcılık karar verme ve PA attırılmalı..