PDA

View Full Version : 18 Yaş Altı Oyuncu Transferi

Vankoff
09.Ocak.2016, 22:44
Arkadaşlar mesela Brezilyadan 15 yaşında bir çocuğu takıma kattığımızda anında takıma gelme şansı var mı editör ile ? 18'ine basmalarını beklemekten sıkıldım artık. Örneğin Kayserispor , Babacar Diop diye bir çocuğu 16 yaşında alt yapıya alıp 18'ine gelince profesyonel sözleşme imzalamıştı. Bunu yapabilir miyiz ?

sadistkral
09.Ocak.2016, 23:18
Yabancı antrenörlerin olduğunda, nadir de olsa altyapıdan çift uyruklu futbolcular çıkabiliyor. Sanırım Kayserispor örneğinde bu yaşanmış. 18 olmadan gelmiyor diye biliyorum ben, serbest dahi olsa.

Vankoff
09.Ocak.2016, 23:43
Yabancı antrenörlerin olduğunda, nadir de olsa altyapıdan çift uyruklu futbolcular çıkabiliyor. Sanırım Kayserispor örneğinde bu yaşanmış. 18 olmadan gelmiyor diye biliyorum ben, serbest dahi olsa.

Çözdüm hocam nasıl yapıldığını :) Güney Afrika ligini yeniden düzenledim ve 16 yaşındaki oyuncuyu getirdim direkt olarak Galatasaray'a. :)

sadistkral
10.Ocak.2016, 22:20
Çözdüm hocam nasıl yapıldığını :) Güney Afrika ligini yeniden düzenledim ve 16 yaşındaki oyuncuyu getirdim direkt olarak Galatasaray'a. :)

Editör ile çözülüyor değil mi? Editörsüzse söylersen biz de bilip yapalım. :)

Vankoff
10.Ocak.2016, 23:23
Editör ile çözülüyor değil mi? Editörsüzse söylersen biz de bilip yapalım. :)

Editörle oluyor hocam :) Sınavlarım ve transfer döneminin ardından oturup neredeyse tüm ülke liglerini yenilemeyi düşünüyorum bu şekilde :)