PDA

View Full Version : Stoper Düşük Reyting

sadistkral
09.Ocak.2016, 23:11
Merhabalar;

Galatasaray'la oynuyorum. Üçüncü sezondayım. Kadrom Spor Toto Süper Lige göre gayet iyi durumda. Zivkovic, Rulli, Romero, Ozan Tufan, Meli, Pavon, Quintero vs...

Fakat stoperlerim Semih Kaya, Mammana, Ömer Toprak, Callum Chambers ve Subotic 6.9'un üstünde performans sergilerse mutlu oluyorum.

Defans antrönerlerim 4 yıldızlı. Başka roller deniyorum kendi rollerinin dışında, yine düşük oynuyorlar. Bu sorun bir tek bende mi var, yoksa FM'nin bu güncellemesinden sonra mı oldu? (Ara sıra forvetlerde de oluyor.)

Evet sorum bu. :)

Saygılar ve iyi oyunlar herkese...

shyster
10.Ocak.2016, 01:08
Mammana'dan kurtul derim balonun teki.

aytekin79
10.Ocak.2016, 01:32
Merhabalar;

Galatasaray'la oynuyorum. Üçüncü sezondayım. Kadrom Spor Toto Süper Lige göre gayet iyi durumda. Zivkovic, Rulli, Romero, Ozan Tufan, Meli, Pavon, Quintero vs...

Fakat stoperlerim Semih Kaya, Mammana, Ömer Toprak, Callum Chambers ve Subotic 6.9'un üstünde performans sergilerse mutlu oluyorum.

Defans antrönerlerim 4 yıldızlı. Başka roller deniyorum kendi rollerinin dışında, yine düşük oynuyorlar. Bu sorun bir tek bende mi var, yoksa FM'nin bu güncellemesinden sonra mı oldu? (Ara sıra forvetlerde de oluyor.)

Evet sorum bu. :)

Saygılar ve iyi oyunlar herkese...

Sanırım sorun sende benim stoperlerin puanı çoğu kez 7 nin üzerinde.

Papi44
10.Ocak.2016, 03:40
Taktiğin görüntüsünü paylaşırsan yardımcı olabilirim diğer oyunculara da bağlı olabiliyor stoperlerin oynadığı oyun

ilkaysf
10.Ocak.2016, 21:33
Bende de böyle bir sorun yok ortalamaları genelde yüksek oluyor stoperlerin ama bir hata yaptılar mı ve o hata yüzünden gol yedik mi bir daha o maçta rating artmıyor :)

sadistkral
10.Ocak.2016, 22:16
Taktiğin görüntüsünü paylaşırsan yardımcı olabilirim diğer oyunculara da bağlı olabiliyor stoperlerin oynadığı oyun

Şuan evde değilim. O yüzden taktiğimi anlatayım.

iki standart bek kullanıyorum, bir defansif orta saha, iki orta saha biri savaşçı biri iki yönlü, içeri kat eden iki ofansif kanat, tek forvet.

Direktifler ise: Kontrollü, geniş alanda oyna, daha sıkı markaj yap, ayakta savun, koşu yoluna pas yap, topa sahip ol. Hatırladıklarım bunlar . Çok sağlıklı olmadığının farkındayım görsel olmadan ama dediğim gibi iş gereği evden uzağım şuan.

Kadroyu da yazayım: Rulli, Sakai, Telles, Luke Chambers, Subotic. Ozan Tufan, Romero, Marcelo Meli, Zivkovic, Sarabia, Gabriel Barbrosa. (Yedek: Lozano, Ömer Toprak, Mehmet Ekici, Pavon, Fierro, Quintero.

Beklerden müthiş verim alıyorum. Ozan Romero ve Meli çok iyi. Pavon da hakeza öyle. Gerisinde pek devamlılık yok. :)

Mammana'dan da kurtuldum. :)

Papi44
11.Ocak.2016, 07:20
Subotic yavaş bir oyuncu zaten çakılı stoper kesici oynatmayı dene Luke Chambers profiline baktım şimdi onuda PDS oynatabilirsin

sadistkral
11.Ocak.2016, 14:02
Subotic yavaş bir oyuncu zaten çakılı stoper kesici oynatmayı dene Luke Chambers profiline baktım şimdi onuda PDS oynatabilirsin

Teşekkür ederim, deneyeceğim. :)