PDA

View Full Version : Ricardo Quaresma

ttarlabasi
14.Ocak.2016, 23:45
http://dosya.turksportal.net/research/16.0.0/1_Be%C5%9Fikta%C5%9F_Ricardo_Quaresma.png

ttarlabasi
14.Ocak.2016, 23:50
"Curls ball" topa kavis verme ise Quaresma'da olmalı bu sanırım. Aslında oyun tercihlerine ayağının dışını kullanır eklemek lazım ama FM'de böyle bir oyun tercihi yok diye biliyorum. Olması lazım.

Ralph
15.Ocak.2016, 18:23
"Curls ball" topa kavis verme ise Quaresma'da olmalı bu sanırım. Aslında oyun tercihlerine ayağının dışını kullanır eklemek lazım ama FM'de böyle bir oyun tercihi yok diye biliyorum. Olması lazım.

Bunu bende 2-3 yıldır söyleyeceğim ama hep boşveriyorum. Kesinlikle eklenmesi gerekiyor.

BaGa TaRKaN
16.Ocak.2016, 03:09
Quaresma Nedense Bana Artık Antipatik Gelmeye Başladı İyice. Artık O Eski Q7 Yok Yaş İlerledikçe Daha Olgunlaşıp Tekniğini Konuşturmak Yerine Gereksiz ve Kendini Oyuna Veremeyen Bir İsim Olarak Yoluna Hızla Devam Ediyor. Böyle Devam Ederse Q7 Efsanesi de Sona Erecek.

perpetua
16.Ocak.2016, 11:18

Ayaginin disini kullanir tercihi veritabaninda eklenmis durumda ancak bildigim kadariyla mac motorunda bu ozellik henuz olmadigi icin oyunda ve oyun ile beraber gelen editor'de gorunmuyor. Hatta Quaresma'ya verilmis 8 PPM'den sadece iki tanesi gozukuyor (yukaridaki resimde sadece oyunda var olan tercihleri gosteriyoruz).

Curls Ball gerekli mi? Tam emin degilim. Quaresma'yi sadece kavisli vuruslar yapan bir oyuncu yapmak dogru olur mu sizce?

ttarlabasi
16.Ocak.2016, 13:39
Ayaginin disini kullanir tercihi veritabaninda eklenmis durumda ancak bildigim kadariyla mac motorunda bu ozellik henuz olmadigi icin oyunda ve oyun ile beraber gelen editor'de gorunmuyor. Hatta Quaresma'ya verilmis 8 PPM'den sadece iki tanesi gozukuyor (yukaridaki resimde sadece oyunda var olan tercihleri gosteriyoruz).

Curls Ball gerekli mi? Tam emin degilim. Quaresma'yi sadece kavisli vuruslar yapan bir oyuncu yapmak dogru olur mu sizce?

Oyun tercihlerine "Curls ball" eklemek Quaresma'nın sadece kavisli vuruşlar yapan bir oyuncu olduğu anlamına geleceğini düşünmüyorum. Sıkça yaptığı oyun tercihlerinden biri sadece. Bence eklenmeli.

Not: Düşününce kavissiz vuruşu da gelmiyor akla. :)