PDA

View Full Version : Sürekli Yeniden Oyun Açanları Görelim... Sebepleri ile Birlikte :)

swordfish_1985
16.Ocak.2016, 16:38
Evet arkadaşlar menejerlikte geçirdiği önceki sezonu beğenmeyip sürekli yeni kariyer açan arkadaşları bir görelim :):):)

:icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol: :icon_lol:

3842
17.Ocak.2016, 04:42
Galatasaray'la açtığım kariyerlerin üstüne çok vakit geçmeden kariyer açıyorum ben. :D İyi transferler yapınca lig çocuk oyuncağına dönüyor bende bir kaç seridir çünkü rakipler kötü transferler yapıyorlar ve teknik direktörleri teker teker kovunca istikrar sağlayamıyorlar. Hele ki Beşiktaş elindeki potansiyeli yüksek veya iyi oyuncuları satıp yerlerine çok komik adamlar transfer ediyor.

ozanocal
17.Ocak.2016, 19:09
oyunu yaklaşık 2 haftadır oynuyorum bu süreçte sadece fenerbahçeyi yönettim ve 2. sezona hiç başlamadım yaklaşık 15 kere fenerbahçe ile baştan başlamışımdır şuan taktiğimi buldum artık baştan başlamıycam fenerbahçe ile ilgili sorularınız varsa sorabilirsiniz artık ezberledim elimdeki hangi oyunculara ne kadar teklif gelir hangi takımdan gelir hangi oyuncuyu hangi takıma satarım biliyorum yalnız bu geçen süreçte serdar kesimal ı satmayı beceremedim ona yanıyorum bedavadan bile almıyorlar adamı:icon_neutral:

peker_553
19.Ocak.2016, 11:34
sürekli yeni kariyer açıyom bende saran bi kariyer bulmadım bi türlü 1 aydır oyun bende sadece west ham ile 2 sezon oynadım onun dışında hep 1 sezon işte en son fm 15 de saint etiene ile güzel bikariyer yapmştım

Barak
19.Ocak.2016, 11:46
oyunu yaklaşık 2 haftadır oynuyorum bu süreçte sadece fenerbahçeyi yönettim ve 2. sezona hiç başlamadım yaklaşık 15 kere fenerbahçe ile baştan başlamışımdır şuan taktiğimi buldum artık baştan başlamıycam fenerbahçe ile ilgili sorularınız varsa sorabilirsiniz artık ezberledim elimdeki hangi oyunculara ne kadar teklif gelir hangi takımdan gelir hangi oyuncuyu hangi takıma satarım biliyorum yalnız bu geçen süreçte serdar kesimal ı satmayı beceremedim ona yanıyorum bedavadan bile almıyorlar adamı:icon_neutral:

Dostum bende FB ile yeni kariyer açtım. Sezon sonu bütçe genelde ne geliyor. Bir de kanat transferi yaptın mı? Ben Marko'dan çok veirm alamadım. Nani'ye alternatif arıyorum. Yani şöyle nokta atışı yaptığın bir kanat ver mı? Fb'de

aytekin79
19.Ocak.2016, 12:46

Taktiği ne yaptın sayfamdaki versiyon 2 yi denedin mi ?

ozanocal
19.Ocak.2016, 15:19
Taktiği ne yaptın sayfamdaki versiyon 2 yi denedin mi ?

kardeşim başka bir taktik buldum o sırada deniyim dedim iyi sonuçlar alınca devam ettim senin taktiğinide indirdim bir sorun olursa onu deniycem ama şuan kullandığım taktik iyi harbiden yabancı bir arkadaş yapmış zorlu uefa deplasmanlarında bile topla oynama oranında hep üstündüm top genelde bende şimdilik iyi gidiyor bakalım

swordfish_1985
22.Ocak.2016, 14:31
Dostum bende FB ile yeni kariyer açtım. Sezon sonu bütçe genelde ne geliyor. Bir de kanat transferi yaptın mı? Ben Marko'dan çok veirm alamadım. Nani'ye alternatif arıyorum. Yani şöyle nokta atışı yaptığın bir kanat ver mı? Fb'de

kardeş sağ kanatta markoviçin yerine harika potansiyel bir topçu olan Andrija Živković (2 M€ ) var onu mutlaka ama mutlaka al eğer türk istiyorsanda 2. veya 3. sezonda üst seviyeye gelen Cengiz ÜNDER (1,5 M € )var onu al.İlk sezon alabilirsen zivkoviçi direk al zaten ilk sezonda bile arkasındaki takım sayısı ve potansiyeli oldukça yüksek.Real Madrid başta olmak üzere :icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol:

Barak
22.Ocak.2016, 14:37
kardeş sağ kanatta markoviçin yerine harika potansiyel bir topçu olan Andrija Živković (2 M€ ) var onu mutlaka ama mutlaka al eğer türk istiyorsanda 2. veya 3. sezonda üst seviyeye gelen Cengiz ÜNDER (1,5 M € )var onu al.İlk sezon alabilirsen zivkoviçi direk al zaten ilk sezonda bile arkasındaki takım sayısı ve potansiyeli oldukça yüksek.Real Madrid başta olmak üzere :icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol:

Herkesin kariyerinde Zivkovic var diye almadım. Onu yerine Sisto'yu aldım sağ kanata şuan forumda GS- FB ortak kariyer yapıyoruz. Bi kadroma göz atar mısın?

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=124750&page=3

ozanocal
22.Ocak.2016, 15:59
benim sağ kanatta nani sol kanatta redmond diye biri var sözleşmesi bitiyordu bedavaya aldım yaşı genç baya memnunum:icon_neutral:

heartbreaker007
28.Ocak.2016, 15:10
Evet itiraf ediyorum çooooook uzun zaman sonra dün yaptım lakin yenildiğim için değil. AMA açıklayacağım

sezon başı antremanda kondisyon yükleyip, sezon içerisinde nominal değerlerde tutuyorum antreman seviyesini.

Lig-Kupa-Avrupa olmak üzere 3 kulvarda mücadele ediyorum, 25 kişilik ve taktiğimde ki oyuncu mevkiilerinde en az 2 alternatifli kadrom var.

3 Fizyoterapistim var fizyoterapist özellikleri 20,18,18

2 kondisyon antrenörüm var 2 side 4,5 yıldız birisi güç birisi aerobik veriyor

Oyuncularım kısa süreli sakatlıklar yaşıyor, 1 hafta, 10 günlük yok ayak bileği burkuldu, yok idmanda kafası yarıldı yok grip oldu vs. bir tek Nani'yi bir maçta 2 ay sakat verdim.

En son lig maçımı yaptıktan sonra save atıp çıktım. O dönemde de milli takım arası vardı ve ben kimseye izin vermedim milli takıma gitmesi için, hazırlık maçı fln da ayarlamadım, normal antreman programını uygulayıp, dinleninler diye.

Akşam saat 8 gibi save i açtım, devam diye tıkladım ne olduysa ondan sonra oldu.

Önce Fernandao sakatlandı 3 hafta, sonra sakatlıktan yeni dönen Nani 3 hafta daha sakatlandı. üzerine de Volkan Şen sakatlanınca okkalı bir küfür sallayıp, kaydetmeden çıktım. Esas durum da bundan sonra başladı.

Girdim oyuna bastım devam'a hoop bu sefer Volkan sakatlandı, çıktım tekrar girdim, defansım sakatlandı, bidaha yaptım, diego gitti,

Velasıl Kelam dostlar saat 8 de başladığım bu olay, gece saat 11:45 te en son 3. kaleci Eren'in sakatlanmasıyla gitti. yani FM illa bir kurban vermemi istiyor.

Bu oyunda bariz bir sakatlık hatası var, oyun bir şekilde buna programlı, illa sakatlayacak birisini.