PDA

View Full Version : Yenilince çıkıp tekrar girenler buraya !!! :)

swordfish_1985
16.Ocak.2016, 16:39
Arkadaşlar oynadığı maçta yenilipte maç ile fazla ilgilenemediğini düşünüp çıkıp tekrar giren arkadaşlar buradalar mı bir görelim :):):)

:icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol: :icon_lol:

cklnc
16.Ocak.2016, 17:04
FM' ye ilk başladığım yıllarda çok yapardım sonradan sıkıcı gelmeye başladı ve oyunun gerçekçiliğine tamamen aykırıydı. Tamam sonuçta bir oyun ama şimdi tek maç için bile yapsam o kariyer bitmiştir artık :)

alexalexalex
16.Ocak.2016, 21:47
bu oyunu gerçekten böyle oynayan arkadaş varsa zahmet edip zamanına yazık etmesin arkadaşlar. :) hiçbir anlamı kalmaz çünkü.

swordfish_1985
16.Ocak.2016, 22:39
FM' ye ilk başladığım yıllarda çok yapardım sonradan sıkıcı gelmeye başladı ve oyunun gerçekçiliğine tamamen aykırıydı. Tamam sonuçta bir oyun ama şimdi tek maç için bile yapsam o kariyer bitmiştir artık :)

3 yıllık bir kariyeri sırf bu yüzden bitirdim.Arkasından bir kariyer daha açtım uefada oynarken maçın birine tvye bakmaktan çok ilgilenemedim sinir oldum birdaha girdim ama o maçtan sonra her maç dürüst olmadım diye gurur yaptım öldü o kariyerde.

En keyiflisi gerçekçi olmak gerekirse kovulmak 😆😆😆😆😂😂😂

cklnc
16.Ocak.2016, 23:46
3 yıllık bir kariyeri sırf bu yüzden bitirdim.Arkasından bir kariyer daha açtım uefada oynarken maçın birine tvye bakmaktan çok ilgilenemedim sinir oldum birdaha girdim ama o maçtan sonra her maç dürüst olmadım diye gurur yaptım öldü o kariyerde.

En keyiflisi gerçekçi olmak gerekirse kovulmak ğŸ˜â€*ğŸ˜â€*ğŸ˜â€*ğŸ˜â€*😂😂ğÅ ¸Ëœâ€š

Kesinlikle kariyeri bitiriyor bu gibi durumlar hiç bulaşmamak en iyisi, dediğim gibi ben ilk oynamaya başladığım zamanlarda yapmıştım fm 2005 ti galiba o zamanlarda arada sırada bazı maçlarda yapardım tabi sonra sizin gibi kariyere devam edemez olurdum. Şimdi en kötü gelen kısmı bir maç oynanırken bir şekilde yarıda kalırsa crash dump, donma, elektrik kesintisi vs. gibi durumlarda kariyere devam edesim bile gelmiyor.

swordfish_1985
16.Ocak.2016, 23:55
Kesinlikle kariyeri bitiriyor bu gibi durumlar hiç bulaşmamak en iyisi, dediğim gibi ben ilk oynamaya başladığım zamanlarda yapmıştım fm 2005 ti galiba o zamanlarda arada sırada bazı maçlarda yapardım tabi sonra sizin gibi kariyere devam edemez olurdum. Şimdi en kötü gelen kısmı bir maç oynanırken bir şekilde yarıda kalırsa crash dump, donma, elektrik kesintisi vs. gibi durumlarda kariyere devam edesim bile gelmiyor.

Doğa afetlerine tolerans tanımak lazım elde değil sonuçta :):icon_lol:

3842
17.Ocak.2016, 04:51
İlk başladığımda yine 2006 - 2009 civarları Galatasaray'la oynarken çok sık yapardım. Galatasaray hep başarılı olsun isterdim o zamanlar, çocukluktan heralde. Açık olmak gerekirse daha sonraları maç sonucundan değil de, hatta kazansam bile çok önemli ve sevdiğim bir oyuncum aylarca sakatlandığında bunu yaptığım olmuştur, çok sık değil ama:smismileyiw2:.

FM 2016'da 1 kez yaptım şimdiye kadar. Onda da MK Dons'a tarihinin o zamana kadarki en pahalı transferi Iker Muniain'i transfer etmiştim büyük umutlarla. 30 Milyon Euro'luk transfer ilk maçında 3 - 4 ay sakatlanınca yenmeme rağmen bir önceki save'imden devam ettim. :smismileyiw2:

ozanocal
17.Ocak.2016, 19:05
fm2005 te lise yıllarında yaptığım oldu ama oyunun hiçbir zevki kalmıyor çünkü yeniliyorsam bir yerde yalnış yapıyorumdur sorunu bulup çözmeye çalışmak fm yi keyifli hale getirir zaten her maçı kazanıcaksam bu oyunun keyfi çıkmaz

semih99999
19.Ocak.2016, 16:39
fm 2014 tü sanırım galatasaray ile şampiyonlar ligi finalinde barcelona ile oynuyodum ilk 15 dk da 3 adamım sakatlandı maçı baya farklı kaybetmiştim sinirden kafayı yedim orda türk damarlarım kabardı hemen yeni kullanıcı ekle en kötü adamları al kaleyede messi hemen tatile gittim save yaptım zaten maçı alırım diye maç sonu bi baktım sol bek oynayan iniesta hatrick yapmış adamlara o gün saydı duydum :D bi daha da yapmadım zaten fm nin dogasına karşı

samasti
05.Şubat.2016, 10:49
Çok nadirde olsa bazen yapıyorum. KAriyerde 2 3 kez. Ama sorun bir neden??? Takım kondisyonu muhteşem bir hafta önce derbiden zaferle ayrılmışım, moral süper, medyayla diyaloglarda takımı gaz getiriyorum yorumlarımdanherkes memnun. Maç lig sonuncusuyla ve puanı yok, attığı gol minimum seviyede... Maça başlıyoruz tek kale top oynuyorum, atak yaptırmıyorum, orta saha çizgisni geçemiyorlar, sonra nasıl oluyorsa bir pozisyon oluyor ve TEK POZİSYON, TEK ŞUT, ve golü atan adam 27 metrelereden öyle bir çakıyorki zaten bütün michael lar gelse çıkaramaz o topu. Golü atan adama bakıyorum, sezon boyu golü yok, teknik 10, uzun şut 8 bitiricik 9, vizyon 6 bu adam o golü atmış. Yemin ederim o gol sezonun puskas ödülünü alır... Sonra tani sinirleniyorum, ya bilgiayarı kıracağım, ya mausu bende maça tekrar başlıyorum ve sonuç farklı galibiyet :icon_razz:

Gsigos
05.Şubat.2016, 16:31
Ben eskiden FM2008 zamanları kardeşime kızıyordum odadaysa.
Geldin konsantrasyonumu bozdun gol yedik diye :D