PDA

View Full Version : Jose Rodriguez

Nocna Mora
23.Ocak.2016, 18:31
Deportivo'da sezonu sağ açık olarak geçirmesine rağmen Amr ya da mr özelliği 0 olması bence çok hatalı bir karar. DMC oynayamadığı da açık Jose'nin. DMC 20, MC 19, AMC 14 girilmesi bence çok yanlış olmuş.

İspanya u21 milli takımında yanılmıyorsam AMC oynuyor. Yanılıyor bile olsam AMC oynama yetileri DMC oynama yetilerinden fazla.

MC/R olması gerekirken D/MC yapılmış. DMC 14 MC 20 AMC 14, MR 18 olabilir.

Ayrıca çıkarken yaptığı hatalı top kayıpları da oyuna yansıtılmalı, karar verme özelliği ile belki. Dribbling'i de 12'den 13'e çekilebilir. Topu ayağına yapıştırarak yağ gibi adam geçiyor çünkü.

BaGa TaRKaN
23.Ocak.2016, 19:02
http://dosya.turksportal.net/research/16.0.0/1_Galatasaray_Jos%C3%A9_Rodr%C3%ADguez.png

Kdarkig
11.Şubat.2016, 18:18
Profili sanırım fm15 ile aynı kalmış. Fm15'te de çok fazla kiralardım bu adamı .

Öncelikle bu adama sağ kanat mevkisi 0 olarak ayarlandığı için Deportivo ve Real Madrid resource ekibini kınıyorum. Deportivo'da sezonun yarısını sağ ofansta geçirdi ve en iyi performansı/verimi o mevkide verdi. Galatasaray'da sağ ofansta sadece 2 defa denendi ama bence o mevki için en azından 15 açılmalı diye düşünüyorum.

Agresiflik 12 bu adam için fazla sayılabilir hatta 7-8 civarı uygun. Konsantrasyonu üst düzey ıslıklandığı maçta gidip maçı getiren golün asistini yaptı. Asissten önceki çalımı ve soğukkanlılığı da dikkatimi çekti. Bu yaştaki bi oyuncu için o ıslıklardan sonra o hareketler kolay değil.

Orta yapma özelliği de en azından 10-11 olabilir.
Yere sağlam basmıyor bu açıkça gözüküyor teknik bi oyuncu olmasına rağmen bu özelliğinden dolayı çok fazla top kaybı yapıyor bu yüzden denge 12 den 10 a falan inmeli. Çeviklikte 11 den 12 ye yükselebilir.