PDA

View Full Version : Sezon Devam Ederken Lig Ekleme

ozanocal
24.Ocak.2016, 20:18
Arkadaşlar ben tek ligle başlıyorum hızlı oynamak için diğer ligleri ekliycem ama oyun yavaşlıyor hemen kasım ayındayım şuan eklesem yazın aktif oluyor ama oyun yavaşlıyor benim sorum şu mayıs ayında filan ekleyince haziran ayında aktif olurmu yoksa yine sonra ki seneyemi atıyor ne zaman eklesem daha mantıklı olur karar veremedim

BaGa TaRKaN
24.Ocak.2016, 21:48
Sezon Bitmeden Herhangi Bir Ayda Lig Eklersen Gelecek Sezon Başında Yani Haziran Ayında Ligler Ekleniyor. Bunun İstisnası Avrupa Dışındaki Liglerde Güney Amerika Ligi Gibi Liglerde O Ligin Mevcut Sezonu Bittiğinde Yeni Sezon Başlarken Ekleniyor

Not: Kendimden Örnek Vereyim; Bu Seride Denemedim Ama FM15'de Mayıs Ayında Eklediğim Lig 1 Ay Sonra Aktif Oldu.

ozanocal
26.Ocak.2016, 01:22
Sezon Bitmeden Herhangi Bir Ayda Lig Eklersen Gelecek Sezon Başında Yani Haziran Ayında Ligler Ekleniyor. Bunun İstisnası Avrupa Dışındaki Liglerde Güney Amerika Ligi Gibi Liglerde O Ligin Mevcut Sezonu Bittiğinde Yeni Sezon Başlarken Ekleniyor

Not: Kendimden Örnek Vereyim; Bu Seride Denemedim Ama FM15'de Mayıs Ayında Eklediğim Lig 1 Ay Sonra Aktif Oldu.

teşekkürler merak ettiğim buydu nisanda eklerim olmadı garanti olsun:)