PDA

View Full Version : Gökhan Töre

hknshr
26.Ocak.2016, 18:30
http://dosya.turksportal.net/research/16.0.0/1_Beşiktaş_Gökhan_Töre.png

Gökhan'ın maksimum ederi 17-18 milyon avro. Ama oyunda 30-35 milyona satmak mümkün. Ca seviyesinde bir düşüş düşünülüyor mu yoksa bu saçmalık devam edecek mi? Mehmet topal ile aynı ca değerini hak ettiğini düşünüyorum.

Kdarkig
27.Ocak.2016, 00:00
Gökhan uzun vadede oyunda zaten Topaldan daha az etkili oynuyor. Süreklilik/İstikrar özelliğine bakarsan göreceksin. Bence 150 CA lık oynadığı maçlar da var ve şu an Atletico PSG gibi kulüpler takip ediyor bu adamı. 30-35 milyon euro Türkiyeden bi adamın pazar bulması çok zor onda haklısın ama değerlerde düşmesi gereken bir şey göremiyorum. Belki vücut zindeliği 1-2 kademe azalabilir. Pres gücü olarak zayıf kalıyor .

ttarlabasi
27.Ocak.2016, 01:00
Oyunda 25-30 milyon eurolara Avrupa'nın top-class kulüplerine transfer oluyor fakat gittiği takımlarda da genelde pek şans bulamıyor. Sorun Töre'nin profilinde veya özelliklerinde değil bence.

Sheriff
27.Ocak.2016, 02:16
Oyunda 25-30 milyon eurolara Avrupa'nın top-class kulüplerine transfer oluyor fakat gittiği takımlarda da genelde pek şans bulamıyor. Sorun Töre'nin profilinde veya özelliklerinde değil bence.

Ağırlıklı olarak zihinsel özelliklerinden kaynaklı.

hknshr
27.Ocak.2016, 11:10
Anlatmak istediğimde bu zaten. Çok yüksek paralar ödeniyor bonservisine. Ama o paraları edecek bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum. Bu sorunda ancak ca düşüşüyle fixlenebilir.

hknshr
27.Ocak.2016, 11:17
Gökhan uzun vadede oyunda zaten Topaldan daha az etkili oynuyor. Süreklilik/İstikrar özelliğine bakarsan göreceksin. Bence 150 CA lık oynadığı maçlar da var

Bakıyorum hocam süreklilik/istikrar özelliğine merak etme. İlk sezon bütçeleri kapalı oynarım her oyunu. Doğal olarak töre takımında kaldı. İlk sezonu 12 gol 15 asistle tamamladı (sadece ligde). Gerçekten çok istikrarsızdı.

Kdarkig
27.Ocak.2016, 18:48
Bakıyorum hocam süreklilik/istikrar özelliğine merak etme. İlk sezon bütçeleri kapalı oynarım her oyunu. Doğal olarak töre takımında kaldı. İlk sezonu 12 gol 15 asistle tamamladı (sadece ligde). Gerçekten çok istikrarsızdı.

Sana öyle denk gelmiş o zaman. Diego da mesela benim oyunlarımda her sezon 10 gol 7-8 asist banko yapıyor gerçekte bu performansın yanından bile geçemedi henüz.

hknshr
27.Ocak.2016, 19:48
Sana öyle denk gelmiş o zaman. Diego da mesela benim oyunlarımda her sezon 10 gol 7-8 asist banko yapıyor gerçekte bu performansın yanından bile geçemedi henüz.

Diego'nun başlığı altına yazdıklarıma da göz gezdir istersen.

perpetua
29.Ocak.2016, 11:58
Tek yol CA dususu degil. Fiyatinin fazla yuksek oldugunu katiliyorum ancak elimizde bunu saglayacak farkli yollar var.

hknshr
29.Ocak.2016, 12:46
Tek yol CA dususu degil. Fiyatinin fazla yuksek oldugunu katiliyorum ancak elimizde bunu saglayacak farkli yollar var.

O zaman oyuncunun fiyatı bir şekilde düşürülmeli. Adam resmen para bugu.

kirilenko47
29.Ocak.2016, 16:28
O zaman oyuncunun fiyatı bir şekilde düşürülmeli. Adam resmen para bugu.
Ona bakılırsa Grosskreutz da 6 ay sonra 9 milyon euro'ya satılabiliyor. Oyun her açıdan mükemmel değil zaten, satış mekaniği de salt oyuncu özellikleri parametresine bağlı değil. Gerçekçi satış fiyatıyla oyundaki satış fiyatı arasındaki makas daraltılabilir farklı yollarla ama bunun Gökhan'ın özelliklerinin düşürülmesiyle yapılması gerekliliğini göremiyorum, çünkü profil gayet normal gözüküyor. Mental özellikleri ve istikrarsızlığı da gayet iyi yansıtılmış zaten.

hknshr
29.Ocak.2016, 16:41
Ona bakılırsa Grosskreutz da 6 ay sonra 9 milyon euro'ya satılabiliyor. Oyun her açıdan mükemmel değil zaten, satış mekaniği de salt oyuncu özellikleri parametresine bağlı değil. Gerçekçi satış fiyatıyla oyundaki satış fiyatı arasındaki makas daraltılabilir farklı yollarla ama bunun Gökhan'ın özelliklerinin düşürülmesiyle yapılması gerekliliğini göremiyorum, çünkü profil gayet normal gözüküyor. Mental özellikleri ve istikrarsızlığı da gayet iyi yansıtılmış zaten.

Herkes kendine göre haklı hocam. Bana göre abartı sana göre normal.

Gsigos
04.Şubat.2016, 12:44
Geçen sene Barcelona Arda'ya 41m verse oyunda, buna da saçma derdiniz.

Kdarkig
04.Şubat.2016, 20:05
Geçen sene Barcelona Arda'ya 41m verse oyunda, buna da saçma derdiniz.

Söylediğin çok saçma. Arda senelerdir Madridde oynuyor transfermarkt değeri bile transfer değeri ile hemen hemen aynı. Xavi gitti diye alındı 41 m gayet makul.