PDA

View Full Version : Sakatlık Saçmalığı [Gıda Zehirlenmesi]

SacrificeGGTC
10.Şubat.2016, 01:33
Arkadaşlar gerçekten çok sinirlendim yeter yahu. Hadi her maç sakatlıkları, durup dururken antrenmanda 1-2 ay sakatlıkları geçtim. Onlar zaten hepimizin çektiği sıkıntılar, bunları biliyoruz. Ama bu gıda zehirlenmesini anlayabilmiş değilim. Yıllık €3M alan adam, €3M lan bu €3M yemek yemeği mi bilmiyorsun ya? Yapma yemek git dışarda ye bari paran yok sanki, düzgün restorantlarda falan bu nedir? Eğer kulüpte yiyorlarsa, koskaca kulüp mü yemek yapmayı beceremiyor? Koysunlar bari staff kadrosuna aşçı(cooking 20 gibi) alalım. Yarın UEFA kupası maçım var 6 yıldır kulübü buralara taşımaya çalışıyorum, adam yemek yemeği beceremediği için maça çıkamayacak.
Oyuna çeşitlilik getireceğiz diye saçmalıyorlar bence. Rezillik!

Vankoff
10.Şubat.2016, 01:44
Bu konuda haklısın hocam. Gıda zehirlenmesi , virüs hastalığı gibi sakatlıkları ekleyeceklerse dediğin gibi kulübe aşçı eklenmeli. Yada kış aylarında oyuncuların sağlığı açısından vitamin takviyesi falan gibi incik cincik şeyler eklenmeli.

Gsigos
10.Şubat.2016, 11:54
Saçma sir başarısızlık bahanesi daha :)

heartbreaker007
11.Şubat.2016, 02:10
Bende de Nani ve markovic antremanda karın kası zedeliği sakatlığı yaşamıştı çok sinir olmuştum. Sanki idmanda 2000 mekik çektirdik adamlara.

Futbolcu bunlar vucut geliştirmeci değil.

SacrificeGGTC
11.Şubat.2016, 04:05
Saçma sir başarısızlık bahanesi daha :)

Yapma gözünü seviyim ben o kadar uğraşıyorum, taktiksel hatam olsa yenilsem anlarım. Burada benim bahanem nedir ki?

excaliburuA
11.Şubat.2016, 14:58
Belki de gece piiz yapmıştır :) O son kadehi içmeyecektik...