PDA

View Full Version : Gelmek istemeyen oyuncuyu ikna etmek!

uaerenua
12.Şubat.2016, 22:11
Merhaba arkadaşlar,
ben fiorentinayı çalıştırıyorum 2. sezondayım. potansiyeli yüksek oyunculara teklif yaptığım zaman gelmek istemiyor fakat oyuncuyla konuş gibi bir seçenek çıkıyor haliyle oyuncu ile konuşuyorum ama daha ikna edebildiğim bir oyuncu olmadı. 20 yaşındaki adama gelirsen seni kaptan yaparım diyorum yinede gelmek istemiyor. Sizce bu bölümde ne söylemem lazım? bunu aşmanın bir yolu varmı?
şimdiden zaman ayırıp cevapladığınız için teşekkür ederim :)

Vankoff
13.Şubat.2016, 00:27
% 2 ihtimal gibi bir şey hocam o maalesef. Ben artık uğraşmıyorum bile konuşmayla.

ozanocal
13.Şubat.2016, 04:32
itibarı daha yüksek kulüpleri tercih ediyor bazı oyuncular konuşsanda yüksek maaşlar versende ikna olmuyorlar güney amerika liglerine bakmanı tavsiye ederim arjintin brazilya liglerinden geleceğin messi sini bulabilirsin şanslıysan

Bohater
13.Şubat.2016, 11:24
Hocam gözlemcileriniz özellikle Brezilya ve Arjantin'i devam ediyor şeklinde tarasın, bir türü wonderkid bulabilirsiniz.

uaerenua
17.Şubat.2016, 14:38
itibarı daha yüksek kulüpleri tercih ediyor bazı oyuncular konuşsanda yüksek maaşlar versende ikna olmuyorlar güney amerika liglerine bakmanı tavsiye ederim arjintin brazilya liglerinden geleceğin messi sini bulabilirsin şanslıysan

Gözlemcilik, alt yapı ve wonderkid bulma konusunda hiç sıkıntım yok. Brazilya ve arjantini sürekli takip ederim zaten fakat bu gelmek istemeyen oyunculara taktım kafayı. yani saçma değilmi adam 20 yaşında kendi kulübü oynatmıyor sözleşme yenilememiş ben sözleşme teklif ediyorum seni kaptan yapıcam diyoorum burun kıvırıyor :)

uaerenua
17.Şubat.2016, 14:38
Hocam gözlemcileriniz özellikle Brezilya ve Arjantin'i devam ediyor şeklinde tarasın, bir türü wonderkid bulabilirsiniz.

Wonderkid buluyorum zaten hani en olmadı kendim çıkarırım ama bu genç oyuncuların tiribine takıldım ben :)

ozanocal
17.Şubat.2016, 16:17
takımla alakası olmuyor bazen oyuncunun hedefleride önemli çünkü 1 sezon barcelona ile oynadım güney amerikadan 17 yaşında bir gence teklif yaptım gelmedi takımında mutluymuş:)

serwan
17.Şubat.2016, 20:19
Ben bugün Bayern'den Stark'a teklif yaptım. Oyuncu gelmek istemedi. Ben de gel seni kaptan yapayım dedim bak o zaman olur dedi ancak öyle aldım. Şimdi kara kara düşünüyorum bunu kaptan yaparsam takım ne tepki verecek diye :)

ozanocal
18.Şubat.2016, 00:16
Ben bugün Bayern'den Stark'a teklif yaptım. Oyuncu gelmek istemedi. Ben de gel seni kaptan yapayım dedim bak o zaman olur dedi ancak öyle aldım. Şimdi kara kara düşünüyorum bunu kaptan yaparsam takım ne tepki verecek diye :)

o sıkıntıda var kaptan yaparsan baya tepki alıcaksın lahm kaptan galiba lahm gibi bir oyuncuyu kaybediceksin bu seferde stark ın yaşı gençse b takıma at orada kalsın:)

serwan
18.Şubat.2016, 13:57
o sıkıntıda var kaptan yaparsan baya tepki alıcaksın lahm kaptan galiba lahm gibi bir oyuncuyu kaybediceksin bu seferde stark ın yaşı gençse b takıma at orada kalsın:)

Yok Beşiktaş ile oynuyorum. Stark Bayern'deydi. Kaptan Tolga'ydı yedek olmasına rağmen. Satacaktım zaten. Paok'a kiraladım Stark'ı kaptan yaptım. Sosa ile Grimaldo dışında herkes memnun. Onlar da kaptanlık bizim hakkımızdı diye sızlandı. Yoluna koyulur bu kadarı.

samasti
24.Şubat.2016, 16:41
Ben kaptandan ziyade gelirsen bu kulüpte ikon olursun gibi bir seçenek vardı onu tercih ediyorum ve genelde başarılı oluyorum bir dene istersen

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mertblgl
23.Mart.2016, 03:07
ben ne desem gelmiyolar arkadaş.

playeray
23.Mart.2016, 05:55
Ben bir elemana "bu kulüpte büyük işler başarabilirsin" dedim reddetti. Reddedince de "hırsın nerede" dedim kabul etti sonra.

mertblgl
24.Mart.2016, 01:21
playeray

hahaha iyimiş ya ben artık okadar bezdimki konuşma pencerelerini direk kapatıp iptal ediyorum görüşmeyi.

martymcfly
25.Mart.2016, 13:54
Ben de oyunun başında İbra'yı United'a almak için masaya oturdum. Gelmek istemiyorum dedi, ben de eğer gelirsen büyük bir kariyere sahip olabilirsin diyince hemen razı oldu. Daha ne kadar büyük bir kariyere sahip olacaksa artık :)

Raheem Lawal.
25.Mart.2016, 20:12
Konuşma çokta ikna edici olmuyor :)

burock0
30.Mart.2016, 17:23
İyi bir futbol direktörünüz varsa, sorumluluk kısmından gelen transfer- sözleşme görüşmesi kısmında ihaleyi ona verin. Benim Paratici herkesi ikna ediyor. Uğraşmayın siz o halleder. Çok işe yarıyor. Genci yaşlısı fark etmez. Alamadığım yıldızlarıda o şekilde alıyorum. Bazen inat eden genç futbolcular oluyor heralde, 11 m Avro maaş vererek aldığı olabiliyor. Onayı siz verin.
Not: Futbol direktörünün kalitesi etkileyip etkilemediğini tam çözemedim. Paratici, Sabatini'yi gibi süper star direktörleri aldığım için, profili daha düşük direktörlerde hiç deneyemedim.

Mamadou
03.Nisan.2016, 02:25
Ve bu durum en çok almak istediğin, taktiğine cuk oturacak oyuncu transferinde yaşanıyor.

djmurat
03.Nisan.2016, 10:38
Bundesliga II'de Leipzig'i yönetirken bir kaç genç oyuncuyu bu yöntemle getirmiştim. Güçlü kadro kurup üst lige yükselmek istiyoruz sende bir parçası ol minvalinde konuşunca kabul etmişti rekabeti seviyor demek ki :)

nfornirvana
04.Nisan.2016, 00:13
Sadece 1 kez Dybala'yı kulüp kaptanı olma vaadiyle getirebilmiştim Dortmund'a. Onun dışında sayısız girişim başarısızlıkla sonuçlandı.