PDA

View Full Version : taktik değiştirirmisiniz?

ozanocal
13.Şubat.2016, 18:34
tek takımla uzun soluklu oynadığınız zamanlarda belli bir taktiği oturtup uzun yıllar aynı taktiklemi oynuyorsunuz yoksa her sezon taktik değiştiriyormusunuz yorumları merak ediyorum:)

emrem88
13.Şubat.2016, 18:47
valla 2 farklı taktigim var ama genelde sadece bir tanesini kullanıyorum rakibime göre sadece takım talimatlarında ve oyuncu talimatlarında ufak değişiklikler yapıyorum macın gidisatına görede mudahale ediyorum

Adana Demirspor
13.Şubat.2016, 18:48
Oyunculara göre tatktik hazırlarım her zaman. Eğer takım iyi gitmezse illa ki ufak değişiklikler yaparım.

ozanocal
13.Şubat.2016, 18:56
bu soruyu neden sorduğumu söyliyim 3 sezon aynı takımla şampiyon oldum 4. sezon takıma bişeyler oldu toparlayamıyorum taktikte değişiklik yapsammı diye düşünüyorum ama taktik kötü olsa 3 sezon şampiyon olmazdım takıma fazla takviyede yapılmadı anlamıyorum bu düşüşün sebebini

samasti
24.Şubat.2016, 16:49
Ben oyuna işk başlarken her fm serisinde kullandığım 2 taktiğimi takıma kurarım ve sezon başından itibaren yoğun şekilde taktik çalıştırırım ve altyapıyadada bu taktikleri koyarım. Birnevi barcelona stili yapmaya çalışıyorum kendimce 😊

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ozanocal
24.Şubat.2016, 20:05
Ben oyuna işk başlarken her fm serisinde kullandığım 2 taktiğimi takıma kurarım ve sezon başından itibaren yoğun şekilde taktik çalıştırırım ve altyapıyadada bu taktikleri koyarım. Birnevi barcelona stili yapmaya çalışıyorum kendimce ğŸ˜Å*

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hocam sorun takımdaki ani düşüşler yani 4 sezonda da taktik oturmuyorsa ayakta gitsin artık:)