PDA

View Full Version : yüksek potansiyelli regen i ilk 11 de oynatabilirmiyim?

ozanocal
19.Şubat.2016, 16:13
Arkadaşlar sizce 17 yaşındaki bir genci ilk 11 de oynatırsam neler olur zararlımı çıkarım bu işten potansiyeli baya yüksek fakat potansiyeline ilk 11 de ulaştırmak istiyorum başıma iş açarmı sizce gelişme sürecinde bunu merak ediyorum kaliteli bir oyuncu transfer etmeye kalksam şuan baya para saçmam lazım ve alabiliceğim oyuncu elimdeki oyuncudan daha kötü olucak onu biliyorum sizce ortalama bir oyuncumu almalıyım yoksa bu oyuncuya ilk 11 de şansmı vermeliyim bu arada sadece gelişsin diye değil o mevkide sorun yaşıyorum uzun süreli sakatlık var yoksa gelişmesi için kiralık göndericektim

Vankoff
19.Şubat.2016, 16:16
Hocam elinden geldiğince oynat bence senin sistemine alışsın. Kiralık göndereceksen de seninle benzer sistemde oynayan ve antrenman tesisleri iyi durumda olan takımlara kirala. Ve son olarak takımında regenine benzer nitelikte bir oyuncu varsa özel ders versin. Ben baya gördüm yararını.

ozanocal
19.Şubat.2016, 16:20
Hocam elinden geldiğince oynat bence senin sistemine alışsın. Kiralık göndereceksen de seninle benzer sistemde oynayan ve antrenman tesisleri iyi durumda olan takımlara kirala. Ve son olarak takımında regenine benzer nitelikte bir oyuncu varsa özel ders versin. Ben baya gördüm yararını.

ilk maça çıkarıcam şimdi bakalım kaç ortalama ile oynuycak şuan özellikleri kötü ama potansiyeline ulaşırsa en iyi sağ beklerden biri olucak

aytekin79
19.Şubat.2016, 16:30
Ben 16 yaşındaki oğlanı oynatıyorum :) Ne kadar çok oynatırsan o kadar hızlı gelişir

ozanocal
19.Şubat.2016, 16:37
6.80 ortalama ile oynadı ama kötü maç çıkardım zaten ilk 11 de oynatıcam artık seneye patlama yapar inş:)

nasıl bir şansızlıksa 2. maçta sakatlandı 5 hafta yok iki bekte sakat:)

Vankoff
19.Şubat.2016, 17:12
6.80 ortalama ile oynadı ama kötü maç çıkardım zaten ilk 11 de oynatıcam artık seneye patlama yapar inş:)

nasıl bir şansızlıksa 2. maçta sakatlandı 5 hafta yok iki bekte sakat:)

Öyle öyle büyüyecek hocam :) İstanbulspor kariyerimi bilenler 15 , 16 lık regenlerle neler yaptığımı görürler :)

samasti
24.Şubat.2016, 16:40
Düşünmen hata. Ben potansiyelli gençleri oynatmak için can atıyorum hatta şuan 2022 yılındayın sneijder emekli oluyor ve yerine monte edeceğim 18 yaşındaki regenim şuan vojvodinada kiralık 😊 sezon bitti yakında takıma dönecek ve kendiside 11 de oynayacağını bilmiyor. Bu çocukta iş var kjmaşı sağlam. 2 sezon önce alt yapıdan aldığım santrafor şuan real tarafından izleniyor ve 60m eur fiyatı kabul 😊

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ozanocal
24.Şubat.2016, 20:07
ilk sezon asist kralı oldu hocam sağ bekim şuan 20 yaşına girdi değeri 28m bu gidişle 50m u görücek gibi:)