PDA

View Full Version : Çift yıllardaki toplu emeklilik sorunu

burock0
27.Şubat.2016, 16:44
İyi günler. Oyunu şimdiye kadar tek bi kariyerle oynadım. Yeni kariyer açmadan once sormak istedim.
Sorun şu; çift yıllarda 30-40 tane yıldız oyuncu emekli oluyor. 30-32 yaş aralığındakiler özellikle. Bazıları 28de gidiyo. Der stegen 2018 de 20li yaşlarda emekli . Ronaldo ve hulk da 2018. Messi, suarez, cavani ve daha bi dünya adam 31-32 yaşlarındayken 2020de emekli oldu. 29 yaşında futbolcuyu almaya korkuyorum. Yıldızlar 35 yaşını bi göremediler. Ama tekli yıllarda bu toplu emeklilik hadisesi yaşanmıyor.
4gb ram, dual core 2.1 işlemcim var. Acaba sistem kaldırmadığı, alttan gelen regenlere yer açmak için oyun böyle bi yola mı başvuruyor bilmiyorum. Etrafta alacak adam kalmadı. Milli takımlar bomboş Database orta seviyede başlamıştım. Foruma baktım kimsenin başına gelmemiş gibi duruyor. Var mı bi yol gösterecek babayiğit.

Adana Demirspor
27.Şubat.2016, 17:43
Öncelikle oyun orjinal mi ? Korsan ise böyle sonuçlar olması doğal.

O kadar kariyer yaptım,farklı takımlar çalıştırdım fakat Messi,CR7,Suarez gibi adamlar bende erken emekli olmuyor. Hatta Messi abartıp 34-35 yaşlarına kadar Dünyada Yılın Oyuncusu bile seçiliyor.

Bunlar dışında erken emekli olan oyuncular yok denecek kadar az.

Sorunun çözümünü bilmiyorum ama ben hep büyük database seçiyorum ve bunun yanında 8-10 lig açıyorum.

La BruJiTa
03.Mart.2016, 21:05
Öncelikle oyun orjinal mi ? Korsan ise böyle sonuçlar olması doğal.

O kadar kariyer yaptım,farklı takımlar çalıştırdım fakat Messi,CR7,Suarez gibi adamlar bende erken emekli olmuyor. Hatta Messi abartıp 34-35 yaşlarına kadar Dünyada Yılın Oyuncusu bile seçiliyor.

Bunlar dışında erken emekli olan oyuncular yok denecek kadar az.

Sorunun çözümünü bilmiyorum ama ben hep büyük database seçiyorum ve bunun yanında 8-10 lig açıyorum.

bende de c.ronaldo 39 yaşında Arsenal da takır takır atıyordu hala...

ozanocal
04.Mart.2016, 13:40
orjinal oyunda böyle bir sorun yok 2021 yılındayım oyunda erken emekli olan oyuncum olmadı en erken 34 yaşında emekli oluyorlar o da gayet normal