PDA

View Full Version : Fikstür Sorunu - Türkiye Süper Ligi

tevfikken
02.Mart.2016, 13:56
fenerbahçe ile oynuyorum ve 2039 senesindeyim, fikstür her sezon şampiyonlar ligi maçları ile lig maçları arasında sadece iki gün bırakılacak şekilde ayarlanıyor, oyuncular helak oluyor. öyle 11 kişiyi birden değiştirip rotasyon da yapamıyorsun, büyük ihtimalle berabere kalıyorsun veya az ihtimalle kaybediyorsun sonra takımın morali göçüyor, şampiyonlar ligi maçı öncesi team harmony de bozuluyor.

yeni güncellemeyi beklemek istiyorum, inşallah bu sorun da göz önünde bulundurulur.

edit: belirteyim oyun orijinal, steam'den yükledim.

serwan
02.Mart.2016, 14:18
C.tesi çarşamba maçları olarak ayarlayın tercihlerden. Tüm maçlar aynı gün olur ama en azından avrupada rahat edersiniz

tevfikken
02.Mart.2016, 14:50
C.tesi çarşamba maçları olarak ayarlayın tercihlerden. Tüm maçlar aynı gün olur ama en azından avrupada rahat edersiniz

nereden ayarlayabilirim?

Gsigos
02.Mart.2016, 15:07
2039 senesinde hala herhangi bir lig maçını u19 takımın ile kazanamıyorsan oyunu bırak :0:

Vankoff
02.Mart.2016, 15:12
2039 senesinde hala herhangi bir lig maçını u19 takımın ile kazanamıyorsan oyunu bırak :0:

Arkadaş kendince sorununu belirtmiş burada böyle ukala yorumlara gerek yok. Sende aç bakalım bir kariyer o senelere gel hile yapmadan u19 takımını görelim burada.

Gsigos
02.Mart.2016, 15:34
Arkadaş kendince sorununu belirtmiş burada böyle ukala yorumlara gerek yok. Sende aç bakalım bir kariyer o senelere gel hile yapmadan u19 takımını görelim burada.

Geldim, gördüm, yendim.

tevfikken
02.Mart.2016, 17:10

bak güzel kardeşim, yaşını veya kaç yıldır fm/cm oynadığını bilmiyorum, merak da etmiyorum.

ama madem bunu yazmışsın cevap vereyim; 15 yıldır her sezon oynadım bu oyunu, senin kurtulamadığın o kaygıları çoktan geride bıraktım. kafama göre takılıyorum, senin gibi save-load save-load yapıp şl'yi alayım da, 38 kişilik kadrom olsun da, internette bulduğum listelere bakıp doldurduğum 5 yıldızlı antrenörlerle ve wonderkidlerle şampiyon olayım da vs vs gibi bir derdim yok, tırt geliyor bana artık böyle hırslar.

o yüzden gölge etme.

serwan
02.Mart.2016, 17:21
nereden ayarlayabilirim?

Tercihler menüsüne girip sekmeleri dolaşın bulursunuz. Şu an pc başında olmadığım için net cevap veremiyorum.

tevfikken
02.Mart.2016, 19:57
Tercihler menüsüne girip sekmeleri dolaşın bulursunuz. Şu an pc başında olmadığım için net cevap veremiyorum.

buldum, teşekkür ederim :)

Mamadou
19.Nisan.2016, 23:30
2039 yılına kadar hiç sıkılmadan oynayabildiğin için ve oynayabilen kişileri tebrik ediyorum.