PDA

View Full Version : çin ligindeki oyuncular gözükmüyor

israfil
07.Mart.2016, 01:36
Merhaba. ben en son güncelleme ile yeni oyun açtım. fakat oyuncu arama kısmında çin ligi seçtiğimde oyuncular çıkmıyor. sadece burak yılmaz çıkıyor. Mesela Alex Texeira var çin liginde ama bunların hiçbiri gözükmüyor. Filtre ayarlarınada baktım ama filtrelenmiş birşeyde yok. ne yaptıysam olmuyor. lütfen bi yardım edin.

BaGa TaRKaN
07.Mart.2016, 01:42
Oyunu Türkiye Ligine Göre mi Kurdun? Ayrıca Kaç Lig Seçtin? Kurduğun Ligler Arasında Çin Ligi de Mevcut mu?

Bu Soruların Cevapları Aradığın Cevap Olabilir :)

israfil
07.Mart.2016, 02:06
Oyunu Türkiye Ligine Göre mi Kurdun? Ayrıca Kaç Lig Seçtin? Kurduğun Ligler Arasında Çin Ligi de Mevcut mu?

Bu Soruların Cevapları Aradığın Cevap Olabilir :)

Çin ligi ekli değil database de. ondan dolayımı. ama çok saçma. ben çin ligindeki oyuncuların profillerini görebiliyorum. sadece oyuncu arama kısmında gözükmüyorlar.

3842
09.Mart.2016, 11:32
Gözlemcilik ve bilgi seviyen Çin için ve muhtemelen diğer milletler için de çok düşük olduğu için Çin ligindeki Türk oyuncular dışında (Türkiye gözlemcilik ağın %100 olacağı için) muhtemelen çok az oyuncu görebilirsin. :) Bu sadece Çin için geçerli değil, aynısı gözlemcilik ağının zayıf olduğu her bölge için geçerli. Çin liginde gözlemcilik bilgi seviyesi yüksek olan bir gözlemci katarsan takımına muhtemelen görmek istediğin tüm oyuncuları görebileceksin arama ekranında.

israfil
11.Mart.2016, 13:31
Gözlemcilik ve bilgi seviyen Çin için ve muhtemelen diğer milletler için de çok düşük olduğu için Çin ligindeki Türk oyuncular dışında (Türkiye gözlemcilik ağın %100 olacağı için) muhtemelen çok az oyuncu görebilirsin. :) Bu sadece Çin için geçerli değil, aynısı gözlemcilik ağının zayıf olduğu her bölge için geçerli. Çin liginde gözlemcilik bilgi seviyesi yüksek olan bir gözlemci katarsan takımına muhtemelen görmek istediğin tüm oyuncuları görebileceksin arama ekranında.
teşekkür ettim. çin liginide araştırma yapınca gözüktü hepsi...