PDA

View Full Version : 16.3 sonrası sakatlıklar arttı

heartbreaker007
08.Mart.2016, 04:13
16.2 de fazla sakatlık problemi yaşamıyordum açıkçası. Hep kısa süreli sakatlıklar yada maç içerisinde yaşadığım sakatlıklar çok nadir oluyor, olsa dahi, sakatlık süresi en fazla 2-3 hafta fln oluyordu. Ancak 16.3 sonrası sakatlık problemi yaşamaya başladım (antreman programlarını değiştirmememe rağmen) Ve dahası sakatlık süreleri de çok arttı. Bir oyuncum en az 5-6 haftalığına sakatlanıyor. Ve dahası hep aynı bölgeden arka arkaya sakatlık problemleri yaşıyorum şaka gibi.

16.3 sonrası benzer gözlemleri olan var mı?

Adana Demirspor
08.Mart.2016, 10:19
Benim yeni kariyerimde sakatlık pek nadir oluyor. Buna antrenman,antrenör, fizyoterapist, antrenman sahaları ve oyuncuların vucut zindeliğinin yüksek olmasının etkisi var.

VSP355s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Masuka
08.Mart.2016, 14:19
Bende de var bu sorun.

Hele ''karın kası sakatlığı'' diye bir olay geldi,oyuncular arka arkaya sakatlanıyor. Dediğiniz gibi 6-7 hafta sürüyor en az ve tekrarlıyor.Ligde, son 5-6 haftaya U19'dan takviyelerle çıkmak zorunda kaldım.

Oynadığım takımın yada seviyenin etkisi var mı emin değilim, bir de Galatasaray ile üst seviyede deneyip yorumlarımı aktaracağım.

martymcfly
08.Mart.2016, 14:49
Boşluğa bastım gün ilerlesin diye. Yeni günde 3 tane sakatlık haberi geldi aynı anda, biri grip, öbürü soğuk algınlığı diğeri de virüs yüzünden eve gönderilmiş.

Vankoff
08.Mart.2016, 15:28
Altınordu ile oynuyorum bende ve belirli bir dönemde art arda 9 oyuncum karın kası ve sırt sakatlığı yaşadı.

mertblgl
23.Mart.2016, 02:57
abi osmanlıspora carlosu aldım bide real madridden genç bi forvet kiraladım şampiyonluğa oynuyodum. herifler çatır çatır sakatlandı 3-4 ay küfür edicektim yani oyun orjinalliği bozulmasın diye geri save den de başlamadım ama sezon sonunda zor şampiyon oldum vallahi :icon_razz:
ama gerçekten çok can sıkıcı sırf yeni sezonda peruzzi transferimin yanına şeneride satın alma opsiyonlu kiraladim peruzzi kesin sakatlanır 2-3 ay diye :)

Papi44
24.Mart.2016, 14:43
Bende böyle bir sorun yok antrenman seviyesiyle alakalıdır diye düşünüyorum.