PDA

View Full Version : Rol ve Görev Şablonu

UgurcanOrhan
08.Mart.2016, 08:50
bunda bir değişiklik var gibi geliyor bana. örneğin her zamanki içe kat eden / hücum seçiminde çıkan belirgin özellikler artık destekte. veya gizli ön liberoda çıkan özellikler. bunlar yeni yama yüzünden oluşan bir hata mı yoksa artık böyle bu özellikleri öne çıkan zımbırtılar mı kullanılacak. eğer dediğim gibiyse uzun zamandır içe kat eden hücum kullanan taktiğimi destek yapıp taktiğimle baya oynamam gerekecek ve can sıkıcı... dediğimi anlatabildiysem ve bunun hakkında konuşabilirsek sevinirim.

UgurcanOrhan
09.Mart.2016, 11:38
forum eskiden daha güzeldi şimdi zorla cevap geliyor 36 görüntülenmeden bir kişi bile yazmamış. sanırım ya yazmaya düşünceleri yetmedi okuduğunu anlamaya ya da artık cidden forum eskisi kadar hoş değil. eski kuşak ve çoğu abilerimiz ralph ,dave s, realist , pappi , okocha , nannar gibi kişiler eskisi kadar aktif olmadığı için tabi ki yaşları da büyüdüğü için forumun eski zevki yok. bir başka konularda da gördüm zar zor bir iki cevap gelen. örneği adanasporluyuz da eski bir kullanıcı mobil versiyon nasıl demiş görüntülenme var cevap yok. veya 900 küsür görüntülenmeye 20 küsür cevap.o eski haliiiinden eser yok şimdiiii... :0:

aytekin79
09.Mart.2016, 15:43
Ben şahsen sorunu tam anlayamadım :)

Gsigos
09.Mart.2016, 16:29
Aynen ben de anlamadım :)

Bafici
09.Mart.2016, 17:00
Seçili olan özellikler değişmiş demek istemiş galiba arkadaş.

UgurcanOrhan
12.Mart.2016, 16:38
evet baya kötü anlatmışım. içe kat eden hücum da çıkan özellikler patch sonrası destekte kullanılır şekilde gözüküyordu. bana bir patch daha geldi gününe dikkat etmedim düzeldi. giremedim buraya son zamanlarda. bu arada cevap için teşekkürler ama diğer değindiğim konu hepimizin önem vermesi gereken bir konu ; çünkü burası senelerdir ne olursa olsun hep aynı sevgi saygı abi kardeş kalitesiyle yüceldi şu an birisi konu açıp görüntülenen olup ki cevap verilebilecek bir şey (benim konu hariç ben kötü anlatmışım) olmasına rağmen cevapsız kalmasına üzüldüm kendi konum sonrası da sitemde bulunmak istedim. sanırım fazla duygusalım :D