PDA

View Full Version : Football Manager Çalışıyor hatası

Feanaro
12.Mart.2016, 11:54
merhabalar, en son güncellemeden sonra(şubat) oyunu açmaya çalıştığımda steam donuyor ve oyun başlamıyor. ardından kütüphanede Football Manager 2016 sürekli "çalışıyor" diye gözüküyor. steamı komple sildim, bütün oyunlarımı sildim baştan yükledim düzelmedi. en son oyunları silerken FM.exe common klasöründe silinmiyordu. Çalışıyor hatası veriyordu. Görev yöneticisinde FM.exe gözükmüyor. Ekran kartım güncel. Nerede hata yapıyor olabilirim?

Feanaro
14.Mart.2016, 21:31
bilgisi olan yok mu arkadaşlar? oyunu oynayamıyorum.

aytekin79
14.Mart.2016, 21:40
Nasıl bir hata alıyorsun tam olarak ? Resim falan koyabilir misin

Feanaro
15.Mart.2016, 23:38
bilgisayarı reset atıp oyun simgesinden veya kütüphaneden tıkladığımda steam donuyor ve yanıt vermiyor program sonlandır uyarısı çıkıyor. yani bildiğimiz yanıt vermeme hatası. chrome, firefox gibi düşünün. sonra programı kapat dediğimde tekrar oyuna girmek istediğimde; kütüphanede Football Manager Çalışıyor yazıyor, tıkladığımda uygulama zaten çalışıyor uyarısı veriyor.

ozanocal
16.Mart.2016, 01:32
steam klasörü nerede bakabilirmisin c program dosyaları 86 dadır muhtemelen herhangi bir değişiklik yaptınmı o klasörde özellikle türkçe karakter kullanmak gibi steam klasörünün adını değiştirip kendi adını filan koyarsan bu hatayı alırsın eğer değişiklik yapmadıysanda steam programını pcden kaldırıp steam klasörünüde silip tekrar yüklemeyi denermisin

Feanaro
16.Mart.2016, 20:42
steam'ı komple silip tekrar yükledim. tüm oyunları vs. baştan indirdim. oyun şu yolda : C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Football Manager 2016 herhangi bir türkçe karakter yok.

Feanaro
16.Mart.2016, 22:03
sorunum düzeldi. nasıl düzeldi derseniz, steamı ve her şeyi komple silmek için football manager'ı yedeklemeye karar verdim. yedeklemeyi tıklayıp beklerken "yedekleme yapabilmek için oyun dosyalarını doğrulayın" uyarısı çıktı. (daha önce dosyaları doğrula dediğimde hiçbir şey indirmeden doğrulandı diyordu) ben de doğrulama yaptığım zaman 18 mblik bir dosya indirdi. şimdi oyunuma girdim.