PDA

View Full Version : Gerekli PPM'ler

hyuga10
16.Mart.2016, 16:18
Dostlar FM16'da 9. sezonumdayım, 4 sezon BJK, ardından şu an 5. sezonumda Roma'dayım. Birçok kaliteli ve genç oyuncum olmasına rağmen, özel eğitim haricinde hiçbir oyuncuma PPM eğitimi verdirtmedim. Mesela 180 pa'lık oyuncumda da 150 pa'lık oyuncumda da özel eğitimde geçmediyse ppm kısımları boş. Siz ppm olarak mevkiye göre ne önerirsiniz ve sizce çok gerekli mi? Oyuncularımın performansından genellikle memnunum, ama değişiklik de iyidir :D

ozanocal
16.Mart.2016, 16:44
hocam ben ofansif 2 kanat oyuncum için arada kanat değiştirmelerini istedim daha fazla verim aldığımı söyleyebilirim tabi 2 kanat oyuncumda hem sağda hem solda oynayabiliyorken kullanıyorum maç içinde sürekli kanat değişiyorlar onun haricinde başka bir talimat kullanmadım bu seride ama kullanan arkadaşların yorumlarını okumak isterim hepsini deneme fırsatım olmadı birde forvet arkası oyuncum için kaleye sık şut çekmesini istemiştim pek verim alamadım

Suicider
16.Mart.2016, 23:59
Bitiricilik özelliği yüksek kanat oyuncularıma sık sık iki kanattan da içeri katetmelerini öğretiyorum. Beklerime de uygun olduğunda hücuma çıkar öğretmeye çalışıyorum. Ama bu tamamen senin nasıl bir taktik ile oynadığın ile alakalı. Hangi pozisyonda nasıl bir oyuncu istiyorsan ona uygun oyuncular almaya çalış ve ona uygun eğitim ver.

Papi44
24.Mart.2016, 14:48
Oyun tercihleri oyunu daha da zevkli hale getiriyor bununla ilgili bir rehber vardı hatta forumda mevcut