PDA

View Full Version : Mert Günok

Nocna Mora
26.Mart.2016, 12:42
http://dosya.turksportal.net/research/16.3.0/1_Bursaspor_Mert_G%C3%BCnok.png

Anlaşılan maçları izlememiş Bursa araştırmacısı yoksa başka açıklama bulamıyorum. Bütün istatistiklerde ligin en kötü kalecilerinden biri Mert. Boffin ve Fornezzi ile birlikte ligin dibinde bulunuyor kaleci performanslarında ki Boffin'in kurtarış oranı kendisinden çok daha yüksek. Kaleye gelen her şut gol oldu Mert'in oynadığı maçlarda.

19 maçta 32 gol yemiş.
Ceza sahası içinden çekilen şutlarda %51'lik kurtarış başarısı ile ligin sonuncusu.
Kurtarış Oranı %63 ligde sondan 2.

Birebir, İletişim, Bölge Hakimiyeti, Konsantrasyon, Önsezi gibi özellikleri en az 2 puan düşmeli.

excaliburuA
24.Mayıs.2016, 04:00
edit................

CoşkuN ÖzdemiR
24.Mayıs.2016, 14:04
Sezon başı gelen oyuncularda çok fazla değişik olmaz. Oyuncudaki ana değişiklikler sezon sonu yapılır. O yüzden senin gibi eski bir üyenin bu şekilde ithamda bulunması hoş olmamış.

Nocna Mora
28.Mayıs.2016, 13:05
Sezon başı gelen oyuncularda çok fazla değişik olmaz. Oyuncudaki ana değişiklikler sezon sonu yapılır. O yüzden senin gibi eski bir üyenin bu şekilde ithamda bulunması hoş olmamış.

Ara transfer yamasına kadar izledikten sonra bunları değiştirmemek bence büyük bir hata. Görünen köy kılavuz istemiyordu zira.

CoşkuN ÖzdemiR
19.Haziran.2016, 12:40
Ara transfer yamasına kadar izledikten sonra bunları değiştirmemek bence büyük bir hata. Görünen köy kılavuz istemiyordu zira.

Bu senin fikrin , zira bana göre hata değil. Ana değişiklikler şuan oldu. Ve değerleri düştü. Ben çoğu dönemde bir oyuncun değerlerini 6 ayda düşürüp yada yükseltip sükse değerler vermem. 1 sezon ki performansına bakmak daha gerçekcidir. Sense buna hata diyorsun. Son olarak bir kaleciyi tamamen bireysel değerlendiremezsin. Defans hattının uyumu ve performansı da önemlidir. Verdiğin istatistik önemli bir bilgidir ama sana göre hatalı gol yediğini düşündüğün pozisyonlarda gerçekten hatası olmadığı gollerde var. Oyüzden 1 sene beklemek en iyisi oldu.