PDA

View Full Version : Ali Çamdalı

Nocna Mora
23.Mayıs.2016, 14:01
http://dosya.turksportal.net/research/16.3.0/1_Konyaspor_Ali_%C3%87amdal%C4%B1.png

Konsantrasyon, Top Kapma, Takım Oyunu gibi özellikleri oldukça arttırılmalı. Ligin istatiksel açıdan ve Konya'nın başarısındaki yeri yadsınamaz.

RoCCo_42
24.Mayıs.2016, 00:58
Ali Çamdalı için gerekli değişiklikler fazlasıyla yapılacak, planlaması zaten çok önceden yapıldı. Ayrıca sadece Ali Çamdalı değil bir çok oyuncuda gözle görülür değişiklikler olacak.

excaliburuA
24.Mayıs.2016, 03:40
Sezonun ilk yarısında bile ligin sayılı orta saha oyuncularından biriydi ona rağmen 110 CAlık vasat bir profille karşılaştık. Detaylıca izlemediğim için tam olarak yapıcı bir yorum yapamayacağım. Fakat ciddi bir artış gerektiği yadsınamaz.

RoCCo_42
24.Mayıs.2016, 13:46
+10 olacak Ali Çamdalı. Öyle düşünüyorum.

Ayrıca Ali Çamdalı'nın 110 olan profili geçtiğimiz sezonu yansıtan bir profil. Bu sene başarıya odaklı olarak çoğu kişi izledi, gözlemledi ama geçtiğimiz sene bu kadar göz önünde olmadığından detaylı inceleyen, takip eden olmadı. Geçtiğimiz sezon belkide kariyerindeki en kötü sezonlardan birisini geçirdi. Bu seneki durumuyla geçtiğimiz sezon arasında dağ kadar fark var. 2017'de bu seneki çıkışı profiline doğal olarak yansıtılmış olacak.

fbdevil190737
24.Mayıs.2016, 18:43
+10 olacak Ali Çamdalı. Öyle düşünüyorum.

Ayrıca Ali Çamdalı'nın 110 olan profili geçtiğimiz sezonu yansıtan bir profil. Bu sene başarıya odaklı olarak çoğu kişi izledi, gözlemledi ama geçtiğimiz sene bu kadar göz önünde olmadığından detaylı inceleyen, takip eden olmadı. Geçtiğimiz sezon belkide kariyerindeki en kötü sezonlardan birisini geçirdi. Bu seneki durumuyla geçtiğimiz sezon arasında dağ kadar fark var. 2017'de bu seneki çıkışı profiline doğal olarak yansıtılmış olacak.

Ömer Ali'nin profilinde dayanıklılık 13, hızlanma,çeviklik 16 seviyesine çekilmeli diye düşünüyorum.Ayrıca bir arkadaşın belirttiği gibi Volkan Fındıklı da yeniden gözden geçirilebilir.Kolay gelsin.