PDA

View Full Version : Mehmet Topal

Nocna Mora
28.Mayıs.2016, 14:12
Profili başarılı yansıtılmış bence. Euro 2016'daki performasnaın göre dc özelliği 15'ten 16'ya çekilebilir.

IlGiurista
04.Eylül.2016, 22:48
"Stays back at all times" ppm'sinin eklenmesi gerektiğini düşünüyorum.

Cengo
05.Eylül.2016, 00:41
Neden "Stays Back At All Times" düşündünüz?

Son lig maçında rakip ceza sahası 10 metre gerisinde ara pası atmaya çalışırken gördüm. İnce işleri yapabilecek kabiliyete sahip değil ama olabildiğince takıma yardım etmeye çalışıyor. Bu zamana kadar defansın içinde oynamasının sebebi alışkanlık değil, half-back rolünde stoperin arasına girmek zorunda olması. Stays Back At All Times PPM verirseniz isteseniz de öne çıkmaya çalışmaz. Bu PPM kullanımı stoperler için genellikle. Fırsatı varken öne çıkmayarak oyuna katılmayanlar için.

IlGiurista
05.Eylül.2016, 13:15
Neden "Stays Back At All Times" düşündünüz?

Son lig maçında rakip ceza sahası 10 metre gerisinde ara pası atmaya çalışırken gördüm. İnce işleri yapabilecek kabiliyete sahip değil ama olabildiğince takıma yardım etmeye çalışıyor. Bu zamana kadar defansın içinde oynamasının sebebi alışkanlık değil, half-back rolünde stoperin arasına girmek zorunda olması. Stays Back At All Times PPM verirseniz isteseniz de öne çıkmaya çalışmaz. Bu PPM kullanımı stoperler için genellikle. Fırsatı varken öne çıkmayarak oyuna katılmayanlar için.

Ben alışkanlığı olduğunu düşünmüştüm, haklı olabilirsiniz.