PDA

View Full Version : Gökhan Gönül

ttarlabasi
11.Haziran.2016, 22:23
http://dosya.turksportal.net/research/16.3.0/1_Fenerbah%C3%A7e_G%C3%B6khan_G%C3%B6n%C3%BCl.png

ttarlabasi
30.Haziran.2016, 20:26
Favoured Club: Fenerbahçe kaldırılmalı.

http://img7.mynet.com/spr/article//2016/06/11/gokhansdaa-640.jpg

perpetua
01.Temmuz.2016, 09:33
Favoured Club: Fenerbahçe kaldırılmalı.

Neden?
Bir insan profesyonel olarak uzun yillar calistigi bir kurumdan ayrilirsa artik o kurumu sevmez mi?

ttarlabasi
01.Temmuz.2016, 16:54
Neden?
Bir insan profesyonel olarak uzun yillar calistigi bir kurumdan ayrilirsa artik o kurumu sevmez mi?

Alakası yok. Herkes oynadığı takımı sevebilir ancak herkes oynadığı takımın taraftarıdır diye bir şart yok. Gökhan Gönül bence Fenerbahçeli değil. Hatta Beşiktaşlı olması yüksek ihtimal.

Kdarkig
01.Temmuz.2016, 19:20
Alakası yok. Herkes oynadığı takımı sevebilir ancak herkes oynadığı takımın taraftarıdır diye bir şart yok. Gökhan Gönül bence Fenerbahçeli değil. Hatta Beşiktaşlı olması yüksek ihtimal.

defalarca fenerbahçeli olduğunu söyledi. Hatta Aziz yıldırım adama sözleşme konusunda daha sıcak davransa fenerbahçe'de kalırdı. Yani Gökhan gönül / Fenerbahçe sıkıntısı yerine Aziz Yıldırım / Gökhan Gönül sıkıntısı vardı.

perpetua
01.Temmuz.2016, 19:53

Guzel de veritabaninda ve oyunda kisilerin kulupleri neden sevdigi, neden sevmedigi belli. Gokhan Gonul'un Fenerbahce sevgisi futbolcu olarak girilmis. Taraftar olarak sevdigi bir kulup girilmemis. Cocuklugumda su takimi tutardim veya o takimi tutuyorum diye bir ifadesi olursa onu da ekleriz. Ancak Fenerbahce'nin cikmasi icin herhangi bir neden goremiyorum.

Su an icin bir tuttugu takim gireceksek de babasinin uzun bir zaman once Gokhan'in Bursaspor'u tuttugu beyanini kullanmak gerekli.

ttarlabasi
02.Temmuz.2016, 00:28
Guzel de veritabaninda ve oyunda kisilerin kulupleri neden sevdigi, neden sevmedigi belli. Gokhan Gonul'un Fenerbahce sevgisi futbolcu olarak girilmis. Taraftar olarak sevdigi bir kulup girilmemis. Cocuklugumda su takimi tutardim veya o takimi tutuyorum diye bir ifadesi olursa onu da ekleriz. Ancak Fenerbahce'nin cikmasi icin herhangi bir neden goremiyorum.

Su an icin bir tuttugu takim gireceksek de babasinin uzun bir zaman once Gokhan'in Bursaspor'u tuttugu beyanini kullanmak gerekli.

okey kabul. bir oyuncu oynadığı kulübü tuttuğu zaman otomatikman favori kulübünün yanında "player" yazıyor sanıyordum fakat cenk tosun'un da BJK oyuncusu olmasına rağmen "supporter" olarak geçmesi sizi haklı çıkarıyor.