PDA

View Full Version : Kenneth Omeruo

ttarlabasi
02.Temmuz.2016, 17:30
http://dosya.turksportal.net/research/16.3.0/1_Kas%C4%B1mpa%C5%9Fa_Kenneth_Omeruo.png

ttarlabasi
02.Temmuz.2016, 17:31
Hız 13, Hızlanma 11 bana düşük geldi. Daha çabuk bir stoper olmalı gözlemlediğim kadarıyla.

Kdarkig
02.Temmuz.2016, 19:01
Hız 13, Hızlanma 11 bana düşük geldi. Daha çabuk bir stoper olmalı gözlemlediğim kadarıyla.

Peki bu gözlemlerini neden oyuncu Beşiktaş a transfer olduktan sonra paylaşmayı uygun gördün?

ttarlabasi
02.Temmuz.2016, 19:35
Peki bu gözlemlerini neden oyuncu Beşiktaş a transfer olduktan sonra paylaşmayı uygun gördün?

Çünkü adı Beşiktaş ile anılınca profilini ve videolarını iyice inceledim. Ben tüm oyunculardan sorumlu FM araştırmacısı değilim. Ben Beşiktaşlıyım ve araştırma sorumlusu da değilim. Anladın mı şimdi?

Senin teknik olarak aksi bir iddian varsa onu yaz, polemik yaratmaya çalışma.

Kdarkig
02.Temmuz.2016, 21:15
Çünkü adı Beşiktaş ile anılınca profilini ve videolarını iyice inceledim. Ben tüm oyunculardan sorumlu FM araştırmacısı değilim. Ben Beşiktaşlıyım ve araştırma sorumlusu da değilim. Anladın mı şimdi?

Senin teknik olarak aksi bir iddian varsa onu yaz, polemik yaratmaya çalışma.

Polemik yaratmaya çalışmıyorum da Fenerin Galatasarayın oyuncularına da yorum yapıyosun yeri geldiğinde. Demek ki Kasımpaşanınkine de yapabilirdin ama yapmadığına göre oyuncu hakkında yeterli bilgin yokmuş bunu anlatmaya çalıştım.

aytekin79
02.Temmuz.2016, 22:13
Arkdaşımız elinden geldiğince değerli yorumlarını katmaya çalışıyor bu bölüme . Transfer söylentisi çıkınca da oyuncuyu daha dikkatli takip edip başlığı açmış ,teşekkür ederim ben şahsen

Sent from my iPhone using Tapatalk

ttarlabasi
02.Temmuz.2016, 22:27
Arkdaşımız elinden geldiğince değerli yorumlarını katmaya çalışıyor bu bölüme . Transfer söylentisi çıkınca da oyuncuyu daha dikkatli takip edip başlığı açmış ,teşekkür ederim ben şahsen

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tşk dostum

wolfson
01.Ağustos.2016, 17:56
1 ay sonra yazıyorum da internetten izlediğimiz 1-2 videoya göre mi değerlendireceğiz oyuncuları. Umarım resmi gözlemcilerimiz de böyle değildir.

Cengo
06.Ağustos.2016, 18:31
Sezon boyunca izlemediğiniz oyuncular hakkında lütfen kesin yorumlar yapmayın.
3-5 dakikalık videolar ile hiç bir özelliği belirlemek mümkün değildir.

ttarlabasi
06.Ağustos.2016, 23:23
Çabukluk konusunda yorum yapmak için tüm sezon izlemek şart değil bence. TV'den 3 büyüklerle oynadığı maçları ve oyuncunun videolarını izleyen biri bu konuda yorum yapabilir. Mental veya teknik bir özellikten bahsetmiyoruz sonuçta.

Bu forumlarda oyuna katkı anlamında düşünce belirtmek yerine düşüncelerini paylaşan kişileri bastırma çabalarına anlam veremiyorum doğrusu... Bir veriyle karşı çıksanız ya da veriyi de geçtim, "bence yavaş bu adam aga" yazsanız, saygı duyacağım da, konuyla ilgili yorum yapan yok, sırf laf salatası.

Cengo
09.Ağustos.2016, 05:06
Çabukluk konusunda yorum yapmak için tüm sezon izlemek şart değil bence. TV'den 3 büyüklerle oynadığı maçları ve oyuncunun videolarını izleyen biri bu konuda yorum yapabilir. Mental veya teknik bir özellikten bahsetmiyoruz sonuçta.

Bu forumlarda oyuna katkı anlamında düşünce belirtmek yerine düşüncelerini paylaşan kişileri bastırma çabalarına anlam veremiyorum doğrusu... Bir veriyle karşı çıksanız ya da veriyi de geçtim, "bence yavaş bu adam aga" yazsanız, saygı duyacağım da, konuyla ilgili yorum yapan yok, sırf laf salatası.

Şart. Çünkü karşılaştırma yapma şansınız yok. Çok hantal bir oyuncu karşısında çabuk gözükebilir. Çabukluk yerine çeviklik kullanılır bazı zamanlarda da. Çevikliği anlık pozisyonda çabukluk olarak algılamanız mümkün. Akan oyunda ise üst üste binen farklı görüntüler olmadığından algınız açık olur. Ayrıca sizin gördüğünüzden daha da çabuk olabilir. Bilemezsiniz. Çünkü sezon boyu izlemediniz. Böyle keyfi karar verilmez.

ttarlabasi
09.Ağustos.2016, 15:08
Şart. Çünkü karşılaştırma yapma şansınız yok. Çok hantal bir oyuncu karşısında çabuk gözükebilir. Çabukluk yerine çeviklik kullanılır bazı zamanlarda da. Çevikliği anlık pozisyonda çabukluk olarak algılamanız mümkün. Akan oyunda ise üst üste binen farklı görüntüler olmadığından algınız açık olur. Ayrıca sizin gördüğünüzden daha da çabuk olabilir. Bilemezsiniz. Çünkü sezon boyu izlemediniz. Böyle keyfi karar verilmez.

Bu forum niye var o zaman kardeşim? Ben fikrimi söylerim, görevli olan kişi değerlendirir. Hangi keyfi karardan bahsediyorsun?

aytekin79
09.Ağustos.2016, 18:31
Oyuncular ile ilgili oyuna yansıtılan profiller kesin bilgi değildir. Gözlem ve istatistiki bilgiler ışığında yorumlanarak insan eli ile girilen profil bilgileridir bunlar. Kimisi biraz da işi gereği uzun süre gözlemlerken kimisi ise daha az gözlemlemiştir ve yorumunu ona göre yapar. Burası işinde uzman TSI gözlemcileri için açılan bir bölüm değil diye düşünüyorum . Her yoruma saygı duymalıyız.