PDA

View Full Version : Football manager fantazi modu olsa güzel olmaz mı?

ToRoSKaPLaNı
08.Temmuz.2016, 23:06
Öncelikle merhaba arkadaşlar.Uzun süredir buralara uğrayamadım bir bakayım dedim :D Hazır gelmişken de aklımdaki bir modu paylaşayım.

Çok eski oyuncular bilirler Cm 01-02, CM 03-04 oyunlarında alınan keyfi.Adı duyulmamış yıldızlar,takımı uçuran sudan ucuz yetenekler ve tanınmamış oyunculardan kurulup fırtına gibi geçirilen sezonlar.

Belki eskiden tek yaptığımız şey oyun oynamak diye de ayrıca zevkli geliyor olabilir oyun.Şuan malum o jenerasyonun pek fazla oyun oynamaya vakti olmuyor.

Özetle sadete geleyim :D Şimdi pek zamanımız olmuyor ama kısıtlı zamanda da olsa oyunu oynamak istiyoruz.Ama bildiğiniz üzere oyun gün geçtikçe daha çok gerçeğe yaklaşıyor.Böylelikle ufak paralara yıldız oyuncular bulmak ve pat diye takıma koyup oynatmak mümkün olmuyor. O adamın nerden baksan gelişmesi vs 3 4 sezona mal oluyor.

Peki biz eski fanlar için bu eski Cm serisindeki gibi bir mod olsa örneğin Fantazi mod dense ona ve adı duyulmamış, ucuza, Tsigalko,Temur,Nikiforenko gibi çakma efsaneler olsa.Özetle çok ucuz meblalara meşhur olmayan oyunculardan güzel kadrolar kurup fırtına gibi esmeye çalışsak güzel olmaz mı?

Tabiki gerçekçiliğe balta vuran birşey bu ama simulasyonun yanında bir de arcade modu olsa :D

Nocna Mora
09.Temmuz.2016, 00:33
Böyle bir mod zaten mevcut şu anki oyunda. Belli bir bütçe ile Fantasy Draft yaparak kadro oluşturuyorsunuz. Yıldızlar karması gibi oluyor.

ToRoSKaPLaNı
09.Temmuz.2016, 00:52
Böyle bir mod zaten mevcut şu anki oyunda. Belli bir bütçe ile Fantasy Draft yaparak kadro oluşturuyorsunuz. Yıldızlar karması gibi oluyor.

Cevap için teşekkür ederim.Ancak o olay çok farklı.Örneğin Adanaspor'a yıldız bir futbolcuyu getirmek zevk vermez.Çünkü yıldız oyuncu gelmek istemez.Ancak Bulgar liginden veya Şili liginden bulabileceğimiz tanınmamış bir sudan ucuz yıldız tamamen ortalığı havaya kaldırabilir.

Yani o tarz bir modda yıldızları kadroya katmaktan ziyade, Cm 03-04 teki gibi bilinmeyen yıldızlarla fırtınalar koparmak.Yani bana 50 milyon dolar verip istediğim oyuncuyu aldırmasın. Yine normal 100 bin dolarımı versin.Ben o kısıtlı bütçeyle tanınmamış yıldızlarla damga vurayım ortaya. :D

Nocna Mora
09.Temmuz.2016, 08:55
Cevap için teşekkür ederim.Ancak o olay çok farklı.Örneğin Adanaspor'a yıldız bir futbolcuyu getirmek zevk vermez.Çünkü yıldız oyuncu gelmek istemez.Ancak Bulgar liginden veya Şili liginden bulabileceğimiz tanınmamış bir sudan ucuz yıldız tamamen ortalığı havaya kaldırabilir.

Yani o tarz bir modda yıldızları kadroya katmaktan ziyade, Cm 03-04 teki gibi bilinmeyen yıldızlarla fırtınalar koparmak.Yani bana 50 milyon dolar verip istediğim oyuncuyu aldırmasın. Yine normal 100 bin dolarımı versin.Ben o kısıtlı bütçeyle tanınmamış yıldızlarla damga vurayım ortaya. :D

Daha cok regen gibi yani. 2. 3.sezonda afrika'dan bulunuyor öyle oyuncular.