PDA

View Full Version : Balotelli ve Şenol Güneş etkisi yaratabilmek?!

samasti
12.Temmuz.2016, 15:59
Merhaba,

Şimdi diyeceksiniz ki bu başlık ne alaka böyle?

Bildiğiniz üzere Şenol Güneş golcü parlatma konusunda uzman. Adeta paslanmış çaydanlıkları kalaylayan bir kalaycı gibi :icon_biggrin: Aynı şeyi oyunda bazen yapabiliyoruz, aslında taktiği oturttuğumda hemen bütün gözden düşmüş oyuncuları piyasa değerinin üzerinde rakamlara satarak ikinci baharlarını yaşatıyorum.

Lakin Balotelli'yi her seride alırım, genellikle hep dipte oluyor bu adam :icon_biggrin: Ama nedense diğer adamlarda yaratılan yükselme etkisini bu adamda göremiyorum. Potansiyel var, yetenek var, tek başına takımı şampiyon yapabilir, maçı alır senin takımına verebilir. Ama olmuyor, OL-MU-YOR! Var mı önerisi olan? Balotelli nasıl kurtulur?:icon_biggrin: Hangi taktikte oynamalı?

excaliburuA
31.Temmuz.2016, 15:49
Bence taktikle falan hiç alakası yok. Gerçekte de oyunda da düşük profilli ligler dışında Balotelli'nin iş yapma şansı yok. Gerçi bir kariyerimde baya coştuğunu hatırlıyorum ama hangi versiyon olduğunu hatırlayamadım.

Doğru transfer mi? Bence hayır ama Şenol Güneş faktörü birçok şeye gebe olabilir. Ligimiz standartları için son derece yetenekli bir futbolcu olsa da tembelliğiyle kapanan Anadolu takımı defansında oyun içerisinde kolayca yokları oynayabilir. Ayrıca oyundaki fiziksel özellikleri de biraz şişirilmiş gibi geldi bana..

BaGa TaRKaN
01.Ağustos.2016, 17:17
Öncelikle Uzun Bir Aradan Sonra Yeniden Merhaba,

Balotelli Konusu Olunca Direk Daldım. Kimilerine Göre Kazma ve Yeteneksiz Gelebilir Ama Beşiktaş Duygusal ve Dengesiz Oyuncuları Kullanmayı İyi Becerebilen Bir Takım. Tıpkı Amokachi, Tıpkı Nouma Gibi Balotelli de Bize Gelirse Beşiktaş'ımızın ve Taraftarlarımızın Sevgilisi Olur. Şenol Güneş Değilde Bu Taraftar Balotelli ile İyi Bir İkili Olur. Yetenekli Oyuncu Ama Dengesizliğini Bizim Taraftarlar Kırarak Performansını Burada Yeniden Belli Bir Seviyeye Çıkartır.