PDA

View Full Version : tam simülasyon deneyimimi yoksa touch modmu?

ozanocal
11.Ağustos.2016, 15:28
tam anlatamamış olabilirim oyundayım şuan bakamadım 2. seçenekte oyunda daha az detay oluyordu pek oynamadım o şekilde sizce o modun eksisi varmı oyunu daha seri oynamak istiyorum ama mesela sorumluluk devredemiyorum o moddada onu farkettim sözleşme görüşmelerini filan genelde yardımcıları devrederdim ben fazla uğraşmamak için başka ne farkı var bilenler yardımcı olabilirmi

aytekin79
11.Ağustos.2016, 15:53
Geçmiş yıllarda touch modda analiz kısmı yoktu bu sene var onu biliyorum .

ozanocal
11.Ağustos.2016, 16:15
touch modda oynarsam bir kaybım olurmu peki aynı takımın başında 20 sene filan oynamayı düşünüyorum sonradan tüh şu özellik niye yok diyip kapatmıyım diye sordum analiz o kadar önemli değil fazla detaya girmiycem aslında:)

aytekin79
11.Ağustos.2016, 17:15
Pek birşey kaybetmezsin , antreman falan uğraşmayı sevmiyorsan bir de tema itici gelmiyorsa oynayabilirsin ..

dearEmrah
15.Ağustos.2016, 13:14
Normal mod inan touch mod dan daha iyi oyunu görsel kaosdan oynamak zaten sıkıcı bide touch mod daki oyuncu özelliklerine girdiğin zaman renk cümbüşünden kaçarsın.

LifeYourself
17.Ağustos.2016, 19:21
Hocam 20 sene oynamak istiyorsan ve işin gücün varsa Touch mod daha iyi olur.
Yok işim gücüm var ama takımımla ilgilenmek istiyorum.Onlar benim bebelerim dersen klasik daha iyi ama baya zor 20 sene yaparsın iş güçle :)

ozanocal
17.Ağustos.2016, 20:05
Hocam 20 sene oynamak istiyorsan ve işin gücün varsa Touch mod daha iyi olur.
Yok işim gücüm var ama takımımla ilgilenmek istiyorum.Onlar benim bebelerim dersen klasik daha iyi ama baya zor 20 sene yaparsın iş güçle :)

5. sezona başladım normal modda bakalım ne kadar gidicek günde yardım sezon rahat bitiyo :)

LifeYourself
17.Ağustos.2016, 20:23
5. sezona başladım normal modda bakalım ne kadar gidicek günde yardım sezon rahat bitiyo :)
anladım hocam.İyi oyunlar ve eğlenceler o zaman :)