PDA

View Full Version : Transferde akılalmaz bir Bug ! Gözlerinize inanamayacaksınız !

zemlinskis
21.Ekim.2016, 20:25
Satın almak istediğiniz ve satış listesinde olan veya kulübünün satmaya yanaşabileceği bir oyuncunun profiline tıklayın. Fiyatını Sor dedikten sonra kulübü size istediği fiyatı bildirecektir. Teklifinizi 0 olarak yaptıktan sonra pazarlık esnasında ısrarla 0 teklif etmeye devam edin. Sizi bir yere kadar reddedecekler ve görüşmeye devam edemeyecekleri yönünde bir yazı çıkacak. En sonunda ise teklif yapa tıklayın ve bekleyin. Oyun ilerledikten sonra kulübün teklifi kabul ettiğine dair bir haber gelecek ve oyuncuyla sözleşme imzalayabilecek konuma geleceksiniz.Bu şekilde kulübünün soruşturmayı reddetmediği durumlarda istediğiniz oyuncuyu ücretsiz transfer edebiliyorsunuz. Yetkili kişilere bu büyük bug'ın bildirilmesini talep ediyorum. Şu anda caps alıp buraya koymaya üşendim ama oyunu oynayanların bunu test etmesini rica ediyorum.

wolfson
21.Ekim.2016, 21:16
Deniyecem şimdi :D

zemlinskis
21.Ekim.2016, 21:27
Deniyecem şimdi :D

Lütfen deneyiniz. Bu bug yüzünden oyundan soğumuş durumdayım. Beta versiyonu tam anlamıyla hayal kırıklığı oldu.

martymcfly
21.Ekim.2016, 21:31
Bu kadar yazana kadar 2 resim atsan daha iyiydi. Başlık haber sitelerinin twitleri gibi olmuş :D

mustinho03
21.Ekim.2016, 22:09
Ben denedim dedigin olay gerceklesmiyor oyuncunun takimi reddediyor tek bir takimda degil bir kac takimda denedim zahmet olmazsa caps alip atarmisin buraya

zemlinskis
21.Ekim.2016, 22:11
Ben denedim dedigin olay gerceklesmiyor oyuncunun takimi reddediyor tek bir takimda degil bir kac takimda denedim zahmet olmazsa caps alip atarmisin buraya

Almak istediğiniz oyuncunun transfer listesinde ya da kulübünün satmayı düşündüğü birisi olması gerekiyor. Fiyatını sor dediğinizde sizden bir fiyat isteyecekler ısrarla 0 teklifini önerin. Olmazsa da caps atarım.

mustinho03
21.Ekim.2016, 22:37
Aynen dediginizi denedim bu bug degil bug'in krali ama sanirim tam sürüm ciktigibda kalkmis olur bu sorun olmadi ingilizcesi iyi olan arkadaslar bunu si games'e bildirsin

zemlinskis
21.Ekim.2016, 22:39
Aynen dediginizi denedim bu bug degil bug'in krali ama sanirim tam sürüm ciktigibda kalkmis olur bu sorun olmadi ingilizcesi iyi olan arkadaslar bunu si games'e bildirsin

Allah'ını seven bu büyük bug'ı SI forumlarına taşısın. Turksportal'ın kadim ve üst düzey yöneticilerinden rica ediyorum. Çok ciddi bir problemle karşı karşıyayız.

asrayl
21.Ekim.2016, 22:45
Denedim arkadaşlar doğrudur 3 kere 0 teklif ettim sonra sözleşme teklifi geldi...

bsrnmert
21.Ekim.2016, 23:25
Birkaç forumda da gördüm bugu arkadaşlar.Teklifi birkaç defa yaptıktan sonra kabul edilmektedir.

http://i.hizliresim.com/VEJjdP.jpg

wolfson
21.Ekim.2016, 23:26
Farkına varılır sanırım. Ayrıca yapmayın öyle transfer soğumazsınız :D

zemlinskis
21.Ekim.2016, 23:46
Olayı SI yetkililerine ilettim. Cevapları bu şekilde oldu ;

Thank you for raising the transfer exploit bug.

This is logged with the development team in order for it to be fixed for release. I've removed your thread from the forum in order for other users to continue to test the transfer and contract module in a sane manner in order to provide value feedback before release.

If you have any further questions feel free to send me a message. Thanks once again.

Ben Kenney

AliSamiYen
22.Ekim.2016, 00:31
Çok iyi ya , eve gidince birkaç transfer yapayım 😀

aytekin79
22.Ekim.2016, 08:51
Gelsin Messiler Ronaldolar :zuhaha

mustinho03
22.Ekim.2016, 10:21
Messi ve ronaldolar gelemez sadece satis listesine konulmus oyuncular geliyo 😁

aytekin79
22.Ekim.2016, 10:48
Messi ve ronaldolar gelemez sadece satis listesine konulmus oyuncular geliyo ��

Hiç kullanışlı bir bug değil o zaman :n: Zaten oyundan keyif almak istiyorsanız bugı filan boşverin.

ozanocal
22.Ekim.2016, 15:33
fm2016 da var bu aslinda satis listesindeki oyunları özellikle yaşlıysa elden çıkarmaya bakıyor kulüp ligde 50 gol atinca 200m vericem diyorum kabul ediyolar bazen:D

kiddynamite
23.Ekim.2016, 21:46
vay beeee :/